TERAPIE

Celodenní transformační a léčivá terapie pro muže, ženy i páry   (cca 6 - 8 hodin)

Individuální celodenní terapie cílená na transformaci, uvědomění a uvolnění starých traumat, podvědomých strachů, zavádějících vzorců chování a společenských tabu. Žádný z bodů terapie není povinný - vždy se předem domluvíme.

Obsahuje:

 • Počáteční pohovor nad šálkem čaje.
 • Rapé rituál.
 • Relaxační masáž.
 • Mapy podvědomí.
 • Lehké pohoštění (ovoce, oříšky, čaj).
 • Psychospirituální pohovor o tom odkud jsme přišli, kam v tomto životě kráčíme a co od života čekáme.
 • Vaginální nebo anální mapování (pokud bude klient/ka na tuto alternativu připraven/a).
 • Tantrická masáž.
 • Uvolnění, zažití a zhodnocení celého dne.

V úvodním rozhovoru najdeme témata, která je potřeba řešit a ujasníme si,  kam chce klient/ka směřovat. Můžeme se zaměřit na hlubší problémy spojené s citovou deprivací ve vztahu, tíživé životní období nebo zdravotní problémy, se kterými vám můžeme pomoci.

Po relaxační masáži, která otevře prociťování těla i smyslů, vytvoříme v hladině alfa Mapy podvědomí, se kterými budete moci v budoucnu pracovat a tím rozvíjet svou tělesnou i duševní pohodu.

Po poledním lehkém občerstvení a spirituálně laděném pohovoru, pokud bude klient/ka chtít a bude na to připraven/a, proběhne Vaginální /anální mapování na nalezení a rozpuštění starých traumat, křivd a emocí, nebo jen na navrácení citlivosti, potěšení a jemnějšího vnímání a prociťování do této oblasti. Tato terapie může být velmi emočně náročná a může být potřeba v klidu při jemné masáži obličeje tyto emoční zážitky vstřebat.

Následná Tantrická masáž zapůsobí svou hojivou silou vědomého láskyplného dotyku na rozjitřené emoce po Vaginálním /análním mapování a do těla a mysli vstoupí klid a mír.

Nad šálkem čaje probereme závěrečné zhodnocení celého dne v rámci pocitů, emocí, těla i duše.

Tuto terapii si také můžete přizpůsobit a její náplň lze pozměnit tak, aby vám lépe vyhovovala. Lze do ní přidat i kosmetickou péči o vaše tělo, nebo ji koncipovat jen jako zážitkovou a relaxační, abyste setřásli stres všedního dne a obrazně řečeno "dobili baterky".


Celodenní párová terapie  (cca  6 - 8 hodin)

Terapie zaměřená buď jen na zážitek pro partnery, kde vás naučíme a zažijete si spoustu úžasných technik z tantrické masáže a dalších relaxačních dovedností, které obohatí váš intimní i běžný život. (může být i zasvěcení do technik BDSM )

Nebo zaměřená terapeuticky na zvládnutí manželských krizí podle tantrické filosofie. Témata nevěry, ochabnutí sexuálního nebo emočního náboje mezi partnery, jsou ve společnosti velmi časté a mnoho páru se kvuli tomu rozchází.

Jestli je mezi vámi ještě alespoň jiskřička vzájemných sympatií a lásky jednoho k druhému.  Stojí to vždy za to tuto jikru opět rozdmýchat do pořádných plamenů.  Těšíme se na vás.

Můžete přijít i na předběžnou konzultaci k této terapii.


Samurajská masáž bambusovými metlami (cca 60min)

Energetická Samurajská masáž bambusovými metlami je nejstarší japonskou masážní technikou. Jejím cílem je hluboká relaxace svalů těla, zlepšení krevního oběhu, uvolnění svalového napětí a zmírnění bolesti a stresu.
Samurajská masáž bambusovými metlami je založena na komplexním účinku na biologicky aktivní body a energetické meridiány člověka. Provádí se ve stavu meditace s koncentrací na jednotlivé údery a tělo klienta. Tím se přenáší z mistra na klienta vibrační rezonance, která nekončí jen na svalové úrovni, ale na energetické úrovni prochází celým tělem. Tím se terapeutický účinek potencuje na nejvyšší úroveň. Klienta přivádí do stavu spánku a hluboké relaxace.

Zlepšuje průtok lymfy a urychluje metabolické procesy v těle. Proto je tato masáž take velice oblíbená u žen trpících celulitidou. Kromě toho normalizuje energetický stav těla a zvyšuje imunitu.


Eft Terapie, Faster Eft, Matrix reimprinting

Eft terapie - Emotional Freedom Techniques (techniky emoční svobody) Navrácení porušené rovnováhy v energetickém systému těla a rychlé vybalancování k ideálnímu, tedy původnímu stavu. Používá se slovní specifikace se zaměřením na konkrétní problém (ať fyzický nebo psychický) a jemná stimulace akupunkturních bodů meridiánových drah těla. Dají se odstranit různé fobie, dlouhodobé bolesti, zavádějící vzorce chování atd.


Léčení jizev

Léčení vnějších i vnitřních jizev formou masáže, ricinového oleje a práce s traumatem. Každá jizva zanechává na těle i v těle hluboký otisk. Když se s ní dále nepracuje, stahuje se, působí na celý systém a nese si s sebou i emoční náboj. Řada pocitů může být neprožitá a neprojevená. Jizvy po porodu, po císařském řezu, po nástřihu hráze, po operaci žlučníku... Všechny změní pociťování a vnímání v dané oblati. Intimní styk pak někdy spouští bolest, potlačené emoce a stažení. Přichází nechuť k sexu, která se přenáší na partnera a rodinu. Léčení jizev dokáže rozpohybovat, zjemnit a znovuoživit prociťování potěšení v takto zasažené oblasti. Uvolňuje i traumata v jizvách uložená, rozpouští je, prozáří novou energií a vitalitou.


Cvičení a masáž na posílení svalů pánevního dna

Správně fungující svaly pánevního dna, jsou velmi důležitou součástí zdravého života každé ženy. Mají zásadní vliv na hladký průběh porodu, inkontinenci, bolesti zad a v době klimakteria snižují nebezpečí výhřezu, nebo poklesu pánevních orgánů. V neposlední řadě na nich závisí i prožívání orgazmu, tedy kvalita prožívání sexuality.

Svaly pánevního dna, to je podpůrný soubor vazů, svalů a tkání, které drží pánevní orgány uvnitř. Je to taková pružná trampolína, která uzavírá naši pánev zespodu a je podpůrným aparátem pro dělohu, konečník a močový měchýř.


Mapy podvědomí

V podvědomí máme uloženo mnoho starého nepotřebného haraburdí, které nás zatěžuje a v neposlední řadě řídí a někam směruje. Stará traumata, emoční jizvy a nastavení ovlivňují náš život a vztahy s partnery, rodiči i dětmi a je velmi těžké se jim vzepřít. Mapování podvědomí je nástroj, který dokáže s těmito paměťovými záznamy pracovat. Je možné je přemazávat, měnit, nebo vytvářet nové tak, aby na nás působily jen ve své pozitivní podobě.


Reiki

Reiki působí tak, že vyškolení terapeuti přikládají ruce na určité části těla, nebo přímo na místo bolesti, a předávají tak pacientovi léčivou, univerzální energii. Je to podobné, jako když se uhodíme do nohy nebo nás bolí zuby - instinktivně se za bolavé místo chytneme rukama. Přiložením rukou do místa přivádíme energii pomáhající zotavení nepřirozeného stavu vyvolaného úderem nebo bolestí. Prostřednictvím toku energie se uvolňují blokády vnitřního toku energie, které způsobily nemoc. Tato energie také uvolňuje toxické látky z těla a posiluje celý organismus. Léčebný a posilující vliv je někdy okamžitý a pacient může cítit horko v místě průchodu energie. Reiki pomáhá při všech onemocněních či zraněních a lze ji aplikovat i před a po operaci k posílení organismu. Terapie je bez vedlejších účinků, nemůže uškodit. Síla proudění závisí na přijímajícím člověku a řídí se jeho potřebou. Nemůže se vyčerpat a je nezávislá na víře nebo postoji k ní. Reiki nenahrazuje klasickou medicínskou léčbu - může ji však podporovat a urychlovat.


Konzultace:

Osobní konzultace nad šálkem čaje cca. 60 min.

Konzultace na téma :

 • Tantra jako folosofie
 • Tantrická masáž
 • Problémy se sexualitou
 • Jak uspokojit muže
 • Jak uspokojit ženu
 • Jak na předčasnou ejakulaci
 • Vaginální mapování
 • Jak na velký tah (orgazmus bez ejakulace)
 • Shibari - svazování
 • Spojení BDSM a Tantrická masáž
 • Výživa a civilizační choroby
 • Problémy ve vztahu
 • Sitting - poradenství a práce s uživateli psychedelik