TERAPIE

Celodenní transformační a léčivá terapie cca 7 hodin, pro muže i ženy.

Individuální celodenní terapie na transformaci, uvědomění a uvolnění starých traumat, podvědomých strachů, zavádějících vzorců chování a společenských tabu. Žádný z bodů terapie není povinný .o)

Zahrnuje:

  • Počáteční pohovor nad šálkem čaje.
  • Rapé rituál.
  • Relaxační masáž.
  • Mapy podvědomí.
  • Lehké pohoštění (ovoce, oříšky, čaj).
  • Psychospirituální pohovor o tom odkud jsme přišli, kam v tomto životě kráčíme, a co od života čekáme.
  • Vaginální nebo anální mapování (pokud bude klient/ka na tuto alternativu připraven/a).
  • Tantrická masáž.
  • Uvolnění, zažití a zhodnocení celého dne.

V úvodním rozhovoru najdeme témata která je potřeba řešit a ujasníme si kam chce klient/ka směřovat. Můžeme se zaměřit na hlubší problémy spojené s citovou deprivací ve vztahu, tíživé životní období, nebo zdravotní problémy, se kterými vám můžeme pomoci.

Po relaxační masáži, která otevře prociťování těla i smyslů, vytvoříme v hladině alfa Mapy podvědomí se kterými budete moci v budoucnu pracovat a tím rozvíjet svou tělesnou i duševní pohodu.

Po poledním lehkém občerstvení a spirituálně laděném pohovoru, pokud bude klient/ka chtít a bude na to připraven/a, proběhne Vaginální (anální) mapování na nalezení a rozpuštění starých traumat, křivd a emocí, nebo jen na navrácení citlivosti, potěšení a jemnějšího vnímání a prociťování do této oblasti. Tato terapie může být velmi emočně náročná, a může být potřeba v klidu při jemné masáži obličeje tyto emoční zážitky vstřebat.

Následná Tantrická masáž zapůsobí svou hojivou silou vědomého láskyplného dotyku na rozjitřené emoce po Vaginálním (análním) mapování a do těla a mysli vstoupí klid a mír.

Nad šálkem čaje probereme závěrečné zhodnocení celého dne, v rámci pocitů, emocí, těla i duše.

Tuto terapii si také můžete rozdělit do několika návštěv a její náplň lze pozměnit tak, aby vám lépe vyhovovala. Lze do ní přidat i kosmetickou péči o vaše tělo, nebo ji koncipovat jen jako zážitkovou a relaxační, abyste setřásla stres všedního dne a obrazně řečeno "dobila baterky"


Revitalizační kosmetická péče, více informací a objednání zde:  www.topbody.cz


Eft Terapie, Faster Eft, Matrix reimprinting

Eft terapie - Emotional Freedom Techniques (techniky emoční svobody) Navrácení porušené rovnováhy v energetickém systému těla a rychlé vybalancování k ideálnímu, tedy původnímu stavu. Používá se slovní specifikace se zaměřením na konkrétní problém ( ať fyzický nebo psychický) a jemná stimulace akupunkturních bodů meridiánových drah těla .o) Dají se odstranit různé fobie, dlouhodobé bolesti a zavádějící vzorce chování, atd..


Léčení jizev

Léčení vnějších i vnitřních jizev formou masáže, ricinového oleje a práce s traumatem. Každá jizva zanechává na těle i v těle hluboký otisk. Když se sní dále nepracuje. Stahuje, působí na celý systém a nese si s sebou i emoční náboj. Řada pocitů může být neprožitá a neprojevená. Jizvy po porodu, po Císařském řezu, po nástřihu hráze, žlučník, všechny změní pociťování a vnímání v dané oblati. Intimní styk pak někdy spouští bolest, potlačené emoce a stažení. Přichází nechuť k sexu, která se přenáší na partnera a rodinu. Léčení jizev dokáže rozpohybovat, zjemnit a znovuoživit prociťování potěšení v takto zasažené oblasti. Uvolňuje i traumata v jizvách uložená, rozpouští je, prozáří novou energií a vitalitou


Peeling, zábal a masáž

Celotělový peeling dle ročního období, anticelulitidní zábal a hodinová relaxační masáž


Cvičení a masáž na posílení svalů pánevního dna

Správně fungující svaly pánevního dna, jsou velmi důležitou součástí zdravého života každé ženy. Mají zásadní vliv na hladký průběh porodu, inkontinenci, bolesti zad a v době klimakteria snižují nebezpečí výhřezu, nebo poklesu pánevních orgánů a v neposlední řadě na nich závisí i prožívání orgazmu, tedy kvalita prožívání sexuality.

Svaly pánevního dna, to je podpůrný soubor vazů, svalů a tkání, které drží pánevní orgány uvnitř, je to taková pružná trampolína, která uzavírá naši pánev zespodu a je podpůrným aparátem pro dělohu, konečník a močový měchýř.Mapy podvědomí

V podvědomí máme uloženo mnoho starého nepotřebného haraburdí, které nás zatěžuje a v neposlední řadě řídí a někam směruje. Stará traumata, emoční jizvy a nastavení ovlivňují náš život a vztahy s partnery, rodiči i dětmi a je velmi těžké se jim vzepřít. Mapování podvědomí je nástroj, který dokáže s těmito paměťovými záznamy pracovat. Je možné je přemazávat, měnit, nebo vytvářet nové tak, aby na nás působily jen ve své pozitivní podobě.


Reiki

Reiki působí tak, že vyškolení terapeuti přikládají ruce na určité části těla, nebo přímo na místo bolesti a předávají tak pacientovi léčivou, univerzální energii. Je to podobné jako když se uhodíme do nohy nebo nás bolí zuby, instinktivně se za bolavé místo chytneme rukama. Přiložením rukou do místa přivádíme energii pomáhající zotavení nepřirozeného stavu vyvolaného úderem nebo bolestí. Prostřednictvím toku energie se uvolňují blokády vnitřního toku energie, které způsobily nemoc. Tato energie také uvolňuje toxické látky z těla a posiluje celý organismus. Léčebný a posilující vliv je někdy okamžitý a pacient může cítit horko v místě průchodu energie. Reiki pomáhá při všech onemocněních, při zraněních a lze ji aplikovat před a po operaci k posílení organismu. Terapie je bez vedlejších účinků, nemůže uškodit a síla proudění závisí na přijímajícím člověku a řídí se jeho potřebou. Nemůže se vyčerpat a je nezávislá na víře nebo postojem k ní. Reiki nenahrazuje klasickou medicínskou léčbu - může ji však podporovat a urychlovat.


Vitamíny s příběhem

Platforma Vitamíny s příběhem je projektem zdravotně-preventivní péče založené na nových vědeckých výzkumech v oblasti homocysteinu. Je míněn důraz na účinnou prevenci (ochranu zdraví lidí), kterou tradiční medicína často zanedbává, ale zejména i osobní přístup odborného poradce.

Naši odborní poradci klientům zprostředkovávají hlavní poznatky z oblasti homocysteinu a následků poruchy jeho metabolizace. Klienti se od poradců učí, jak předcházet zdravotním problémům.

Vitamíny s příběhem jsou základnou i myšlenkovým pilířem spojujícím vyškolené poradce v České republice.

Hlavní náplní jsou poradenské, asistenční a další odborné služby v oblasti primární prevence vzniku civilizačních chorob. Vedení platformy Vitamíny s příběhem garantuje kvalitu poskytovaných poradenských služeb, které zahrnují vyšetření krve na homocystein a konzultaci k výsledkům vyšetření krve.

www.Vitaminyspribehem.cz