Terapie
*

Celodenní transformační a léčivá terapie cca 8 - 10 hodin

Pouze pro ženy

Individuální celodenní terapie na transformaci, uvědomění a uvolnění starých traumat, podvědomých strachů, zavádějících vzorců chování a společenských tabu.

Zahrnuje:

  • počáteční pohovor
  • relaxační masáž
  • Mapy podvědomí
  • Lehké pohoštění (ovoce, oříšky, čaj)
  • Psychospirituální pohovor o tom odkud jsme přišli, kam v tomto životě kráčíme, a co od života čekáme.
  • Vaginální mapování (pokud bude klientka na tuto alternativu připravena)
  • Tantrická masáž
  • Uvolnění, zažití a zhodnocení celého dne

V úvodním rozhovoru najdeme témata která je potřeba řešit a ujasníme si kam chce klientka měřovat. Po relaxační masáži, která otevře prociťování těla i smyslů,  vytvoříme v hladině alfa Mapy podvědomí se kterými bude moci v budoucnu pracovat a tím rozvíjet svou tělesnou i duševní pohodu.

Po poledním lehkém občerstvení a spirituálně laděném pohovoru, pokud bude klientka chtít a bude na to připravena, proběhne Vaginální mapování na nalezení a rozpuštění starých traumat, křivd a emocí, nebo jen na navrácení citlivosti, potěšení a jemnějšího vnímání a prociťování do této oblasti. Tato terapie může být velmi emočně náročná, a může být potřeba v klidu při jemné masáži obličeje tyto emoční zážitky vstřebat. 

Následná Tantrická masáž zapůsobí svou hojivou silou vědomého láskyplného dotyku na rozjitřené emoce po Vaginálním mapování a do těla a mysli vstoupí klid a mír.

Nad šálkem čaje probereme závěrečné zhodnocení celého dne,  v rámci pocitů, emocí, těla i duše.

Eft Terapie

Faster Eft

Matrix reimprinting

Eft terapie - Emotional Freedom Techniques (techniky emoční svobody) Navrácení porušené rovnováhy v energetickém systému těla a rychlé vybalancování k ideálnímu, tedy původnímu stavu. Používá se slovní specifikace se zaměřením na konkrétní problém ( ať fyzický nebo psychický) a jemná stimulace akupunkturních bodů meridiánových drah těla .o) Dají se odstranit různé fobie, dlouhodobé bolesti a zavádějící vzorce chování, atd..

Vaginální mapování (Mapping)

Vaginální mapování , je nová , revoluční technika práce s tělem, jedna z nejefektivnějších terapeutických technik, rozpouštějící staré bolesti a traumata. Používá se jak pro fyzické tak psychické potíže, vede k navrácení citlovosti a potěšení do vagíny po traumatech z porodu, zneužívání, sex. násilí, nebo třeba vztahových problémech. Klientka si sama určuje rytmus celého procesu terapie za jemného vedení terapeuta.

Je potřeba projít nejméně třemi sezeními

Léčení jizev

Léčení vnějších i vnitřních jizev formou masáže, ricinového oleje a práce s traumatem.  Každá jizva zanechává na těle i v těle hluboký otisk. Když se sní dále nepracuje. Stahuje, působí na celý systém a nese si s sebou i emoční náboj. Řada pocitů může být neprožitá  a neprojevená. Jizvy po porodu, po Císařském řezu, po nástřihu hráze, žlučník, všechny změní pociťování a vnímání v dané oblati.  Intimní styk pak někdy spouští bolest, potlačené emoce a stažení. Přichází nechuť k sexu, která se přenáší na partnera a rodinu. Léčení jizev dokáže rozpohybovat, zjemnit a znovuoživit prociťování potěšení v takto zasažené oblasti. Uvolňuje i traumata v jizvách uložená, rozpouští je, prozáří novou energií a vitalitou

Cvičení a masáž na posílení pánevního dna

Může vyřešit bolesti zad, inkontinenci nebo zkvalitnit prožívání sexuality, počet návštěv je individuální .o)

Dornova metoda a Breussova masáž

Dornovou metodou můžeme šetrně ošetřovat páteř a klouby a nesprávně stojící obratle uvádět do správné polohy tlakem palce, aniž bychom poškodily šlachy, vazy nebo svaly.

Klouby, u nichž došlo z různých důvodů k vysunutí kostí, nebo k zvětšení kloubní štěrbiny, jsou správně zasunuty a napraveny.

  • Během první návštěvy se diagnostikuje držení těla, páteře, změří se náklon pánve do strany (délka dolních končetin) a celková situace na kosterní úrovni. Ihned se provádí náprava kloubů pomocí krátkých cviků pod dohledem maséra. Dornova metoda řeší potíže kombinací cílených masáží s cviky a domácím cvičením. Cviky jsou mimořádně účinné, pokud se provádí přesně, nové držení těla se s jejich pomocí pevněji zakotvuje.
  • Při druhé návštěvěse porovnávají situace z první návštěvy. Pokud je zapotřebí, klienti provedou srovnání sami pomocí cviků, které jim byly dány při první návštěvě. Tím se ověří účinnost, případně se cviky upřesní.

Pro koho je metoda vhodná

Pokud vás trápí právě započatá akutní bolest (trvající řádově dny), může Dornova metoda během jedné návštěvy výrazně ulevit, nebo tuto bolest trvale odstranit. Dornova metoda může také během dvou návštěv zabránit akutní bolesti, aby přešla do chronické.

Tato terapie je nejlépe využitelná, v době kdy překypujete zdravím. Neřiďte se v hodnocení vaší situace bolestí. Např. vyhnuté obratle, nebo lordóza zpočátku nemusí bolet, ale dají se již při první návštěvě zjistit.

Pokud však máte skoliózu, lordózu a jiné obtíže trvající několik let, nelze nápravu očekávat od dvou návštěv. V takovém případě vám navrhneme dlouhodobější plán na výrazné srovnání držení těla.

Obecně se Dornova metoda doporučuje všem věkovým kategoriím, jak těžce fyzicky pracujícím, pro aktivity, kde je správné držení těla nutností, při bolestech kloubů od hlavy až k nohám, při bolestech páteře od krku po kostrč atd.

Reiki

Reiki působí tak, že vyškolení terapeuti přikládají ruce na určité části těla, nebo přímo na místo bolesti a předávají tak pacientovi léčivou, univerzální energii. Je to podobné jako když se uhodíme do nohy nebo nás bolí zuby, instinktivně se za bolavé místo chytneme rukama. Přiložením rukou do místa přivádíme energii pomáhající zotavení nepřirozeného stavu vyvolaného úderem nebo bolestí. Prostřednictvím toku energie se uvolňují blokády vnitřního toku energie, které způsobily nemoc. Tato energie také uvolňuje toxické látky z těla a posiluje celý organismus. Léčebný a posilující vliv je někdy okamžitý a pacient může cítit horko v místě průchodu energie. Reiki pomáhá při všech onemocněních, při zraněních a lze ji aplikovat před a po operaci k posílení organismu. Terapie je bez vedlejších účinků, nemůže uškodit a síla proudění závisí na přijímajícím člověku a řídí se jeho potřebou. Nemůže se vyčerpat a je nezávislá na víře nebo postojem k ní. Reiki nenahrazuje klasickou medicínskou léčbu - může ji však podporovat a urychlovat.

Vitamíny s příběhem

Platforma Vitamíny s příběhem je projektem zdravotně-preventivní péče založené na nových vědeckých výzkumech v oblasti homocysteinu. Je míněn důraz na účinnou prevenci (ochranu zdraví lidí), kterou tradiční medicína často zanedbává, ale zejména i osobní přístup odborného poradce.

Naši odborní poradci klientům zprostředkovávají hlavní poznatky z oblasti homocysteinu a následků poruchy jeho metabolizace. Klienti se od poradců učí, jak předcházet zdravotním problémům.

Vitamíny s příběhem jsou základnou i myšlenkovým pilířem spojujícím vyškolené poradce v České republice.

Hlavní náplní jsou poradenské, asistenční a další odborné služby v oblasti primární prevence vzniku civilizačních chorob. Vedení platformy Vitamíny s příběhem garantuje kvalitu poskytovaných poradenských služeb, které zahrnují vyšetření krve na homocystein a konzultaci k výsledkům vyšetření krve.

www.Vitaminyspribehem.cz