Rituály a TerapieVítejte v našem tantrickém studiu, kde otevíráme dveře k hlubokému probuzení, uzdravení a transformaci. Jsme zde, abychom vám představili nejen kouzlo, ale i sílu tantry a různých rituálů a terapií, které můžete u nás prožít.

Naše nabídka je pestřejší, než si dokážete představit. Nabízíme mapy do podvědomí, které vám umožní nahlédnout hlouběji do sebe samých. Pro ty, kteří touží po hlubokém osobním růstu, máme připraveny celodenní rituály pro jednotlivce i páry, které vás provedou nejen cestou k sobě samým, ale i k hlubšímu pochopení vašich vztahů s rodiči, partnery a sami sebou.

U nás nejde jen o terapie a rituály, jde o návrat k vaší sexualitě, k vášni, která může oživit váš život. Zde naleznete místo, kde můžete otevřít komunikaci, prozkoumat a vyléčit vztahy, a především zažít znovu tu úžasnou vášeň, která byla možná zapomenuta.

Přijďte a objevte s námi cestu k hlubšímu porozumění sebe samých, k uzdravení a probuzení vaší sexuality. Jsme tady, abychom vás provedli touto magickou cestou, která může obohatit váš život způsobem, který jste možná nikdy nepoznali.

"Rituály: Cesta k hluboké transformaci a uzdravení."

Tantrický večer pro páry: Objevte hlubší propojení a vášeň

Nechte se provést tradičními tantrickými technikami a zažijte spojení, jaké jste dosud nepoznali. Pokud vám každodenní shon nedává prostor pro intimitu a klid, přijďte do našeho studia. Rádi vás provedeme večerem plným tradičních tantrických praktik.

Naše setkání zahrnuje kombinaci meditací, dechových cvičení, energetické práce a dotykových technik, které prohloubí vaše propojení a otevřou cestu k většímu sdílení lásky, vášně a potěšení. Přiveďte své srdce a tělo k uvolnění a vzájemnému objevování. 

Každý pár je jedinečný a nachází se v jiné fázi vztahu. Proto průběh večera přizpůsobíme vašim aktuálním potřebám a přáním. Můžete se těšit na něžnou péči nebo probudit horkou energii smyslnosti a vášně. 

Povedeme vás tak, abyste se dokázali zastavit a otevřít svá srdce lásce a dotekům svého partnera či partnerky. Na závěr večera vám poskytneme prostor, abyste si mohli vychutnat vzájemně vytvořenou energii a spojení a proměnit je tím nejlepším způsobem. 

Tantrický večer pro páry může být nezapomenutelným dárkem pro vás oba nebo zlomovým okamžikem ve vašem vztahu, pokud procházíte obtížným obdobím. Přijďte a společně objevte to, co vás spojuje a naplňuje srdce láskou.

Pro tento zážitek si můžete přinést drobný dárek pro svého partnera či partnerku. Nechte se unést odvahou a otevřeností k objevování nových možností ve vztahu.

Celodenní transformační a léčivá terapie


Celodenní Rituál pro Vás

Individuální celodenní terapie cílená na transformaci, uvědomění a uvolnění starých traumat, podvědomých strachů, zavádějících vzorců chování a společenských tabu. Žádný z bodů terapie není povinný - vždy se předem domluvíme.


 • Vhodné pro Muže, Ženy či Páry ve formě Párové Terapie
 • Absolutně bezpečný prostor pro každého
 • Délka: cca 6-8 hodin 
 • Cena: 9.990 Kč

Obsahuje:

 • Počáteční pohovor nad šálkem čaje.
 • Rapé rituál.
 • Relaxační masáž.
 • Mapy podvědomí.
 • Lehké pohoštění (ovoce, oříšky, čaj).
 • Psychospirituální pohovor o tom odkud jsme přišli, kam v tomto životě kráčíme a co od života čekáme.
 • Vaginální nebo anální mapování (pokud bude klient/ka na tuto alternativu připraven/a).
 • Tantrická masáž.
 • Uvolnění, zažití a zhodnocení celého dne.

V úvodním rozhovoru najdeme témata, která je potřeba řešit a ujasníme si, kam chce klient/ka směřovat. Můžeme se zaměřit na hlubší problémy spojené s citovou deprivací ve vztahu, tíživé životní období nebo zdravotní problémy, se kterými vám můžeme pomoci. 

Po relaxační masáži, která otevře prociťování těla i smyslů, vytvoříme v hladině alfa Mapy podvědomí, se kterými budete moci v budoucnu pracovat a tím rozvíjet svou tělesnou i duševní pohodu.

Po poledním lehkém občerstvení a spirituálně laděném pohovoru, pokud bude klient/ka chtít a bude na to připraven/a, proběhne Vaginální /anální mapování na nalezení a rozpuštění starých traumat, křivd a emocí, nebo jen na navrácení citlivosti, potěšení a jemnějšího vnímání a prociťování do této oblasti. Tato terapie může být velmi emočně náročná a může být potřeba v klidu při jemné masáži obličeje tyto emoční zážitky vstřebat. 

Následná Tantrická masáž zapůsobí svou hojivou silou vědomého láskyplného dotyku na rozjitřené emoce po Vaginálním /análním mapování a do těla a mysli vstoupí klid a mír. 

Nad šálkem čaje probereme závěrečné zhodnocení celého dne v rámci pocitů, emocí, těla i duše.

Tuto terapii si také můžete přizpůsobit a její náplň lze pozměnit tak, aby vám lépe vyhovovala. Lze do ní přidat i kosmetickou péči o vaše tělo, nebo ji koncipovat jen jako zážitkovou a relaxační, abyste setřásli stres všedního dne a obrazně řečeno "dobili baterky".

Celodenní Párová Terapie

Terapie zaměřená buď jen na zážitek pro partnery, kde vás naučíme a zažijete si spoustu úžasných technik z tantrické masáže a dalších relaxačních dovedností, které obohatí váš intimní i běžný život. (může být i zasvěcení do technik BDSM )

Nebo zaměřená terapeuticky na zvládnutí manželských krizí podle tantrické filosofie. 

Témata nevěry, ochabnutí sexuálního nebo emočního náboje mezi partnery, jsou ve společnosti velmi časté a mnoho páru se kvuli tomu rozchází. 

Můžete přijít i na předběžnou konzultaci k této terapii.

Jestli je mezi vámi ještě alespoň jiskřička vzájemných sympatií a lásky jednoho k druhému. Stojí to vždy za to tuto jikru opět rozdmýchat do pořádných plamenů. Těšíme se na vás. 


Cvičení a masáž na posílení svalů pánevního dna


Správně fungující svaly pánevního dna, jsou velmi důležitou součástí zdravého života každé ženy. Mají zásadní vliv na hladký průběh porodu, inkontinenci, bolesti zad a v době klimakteria snižují nebezpečí výhřezu, nebo poklesu pánevních orgánů. 

V neposlední řadě na nich závisí i prožívání orgazmu, tedy kvalita prožívání sexuality.

Svaly pánevního dna, to je podpůrný soubor vazů, svalů a tkání, které drží pánevní orgány uvnitř. Je to taková pružná trampolína, která uzavírá naši pánev zespodu a je podpůrným aparátem pro dělohu, konečník a močový měchýř.

Mapy podvědomí 

Návrat do nevinnosti, stvoř si znovu svůj život !

V podvědomí máme uloženo mnoho starého nepotřebného haraburdí, které nás zatěžuje a v neposlední řadě řídí a někam směruje. Stará traumata, emoční jizvy a nastavení ovlivňují náš život a vztahy s partnery, rodiči i dětmi a je velmi těžké se jim vzepřít. 

Mapování podvědomí je nástroj, který dokáže s těmito paměťovými záznamy pracovat. Je možné je přemazávat, měnit, nebo vytvářet nové tak, aby na nás působily jen ve své pozitivní podobě.

Mapy Podvědomí je úžasná a mocná technika na vytvoření velice účinných postupů a nastavení naší paměti a podvědomí.

V podvědomí máme uloženo mnoho starého nepotřebného haraburdí, které nás zatěžuje a v neposlední řadě řídí a někam směruje. Stará traumata, emoční jizvy a nastavení ovlivňují náš život a vztahy s partnery, rodiči i dětmi a je velmi těžké se jim vzepřít. Mapování podvědomí je nástroj, který dokáže s těmito paměťovými záznamy pracovat. Je možné je přemazávat, měnit, nebo vytvářet nové tak, aby na nás působily jen ve své pozitivní podobě. 

Každý okamžik našeho života nás formuje. Vše co jsme přečetli, co jsme zažili, slyšeli nebo viděli od rodičů, ve škole, nebo od známých, v televizi, rádiu to vše nás ovlivnilo a vlastně stvořilo to, jak myslíme, jednáme, nebo reagujeme na určité situace v našem životě. Někdy banální příhoda v dětství, může ovlivnit naše chování v dospělosti a tedy i náš osud. Stejně tak naši rodiče a jejich rodiče a prarodiče byli takto formováni a tedy my jsme na vrcholu pomyslné pyramidy, my jsme esencí celé té nezměrné řady předků, která je za námi a jejich životních zkušeností. Náš charakter, naše zvyky, to jak se zachováme při stresu, vše je tímto dáno a je velice těžké ba skoro nemožné se těmto predispozicím postavit a v dané situaci, se zachovat jinak, než nám velí takto získaná přirozenost.

Je to tím, že naše vědomí, každou situaci porovnává s v naší paměti uloženými vzorci chování, které jsme zažili nebo se naučili. A někdy ve zlomku vteřiny se musíme rozhodnout, jak zareagujeme a nemáme čas si rozmyslet, co nám tato reakce může přinést. Prostě jednáme tak, jak jsme to již jednou zažili, nebo viděli a máme to vryté v podvědomí. Jde o to, že v našich zkušenostech nemáme jiný vzor té situace, kterou zrovna prožíváme. Anebo ji máme, ale síla opakování, které nás formovalo je u této varianty nejsilnější, tak naše podvědomé reakce jdou tímto směrem.

Technika Mapy podvědomí dokáže použitím naší mysli a vedením terapeuta působit tak, že odbouráme, nebo rozpustíme zavádějící vzorce chování, nebo můžeme přepsat ve vzpomínkách klíčová traumata a uložené zkušenosti, aby nás dále neobtěžovaly svým emočním zatížením. Vzpomínky můžeme třídit a zkoumat. Ve vědomí si vytvoříme archiv, ve kterém můžeme hledat, mazat a přidávat nové vzpomínky, které si cíleně vytvoříme.

Naše podvědomí pracuje s uloženými vzpomínkami podobně jako speciální program v počítači, procházíme určitou situací a program (mozek) v setinách vteřiny prohledá všechny vzpomínky, jestli se něco nepodobá v tuto chvíli prožívané situaci, a když něco podobného najde, začne danou situaci řešit podle uloženého vzoru. Stejně tak rozpozná známé tváře a i ve zdánlivě chaotické hromadě větví, nebo ve tvaru oblaku najednou uvidíme známý tvar, nebo tvář. Proto vše nové a vše co se vymyká zažitým standardům a zkušenostem nás většinou silně rozhodí, protože náš mozek nemá, s čím by to porovnal a musí improvizovat a to je v určitých situacích nepříjemné. Proto, když jsou nám záměrně předloženy dvě varianty nějakého problému a jsme tlačeni časem, vždy si vybereme tu variantu, která je více používaná naší pamětí. Proto nám také reklamy tlačí do hlavy neustále nějaké reklamní slogany, abychom se při nákupu rozhodli tak jak chtějí.

Touto terapií si vytvoříme archiv špatných a zavádějících vzpomínek, archiv hezkých vzpomínek, prohlédneme si jaké slogany a věty máme vyryty v paměti a naučíme se je změnit. Dále si vytvoříme technickou místnost těla s různými nastaveními, a s armádou dělníků, nebo spíš obětavých pomahačů a vytvoříme si i jejich šéfa (vnitřní inteligenci) se kterým budeme ve spojení, abychom mohli měnit parametry našeho těla, nebo uzdravovat co je potřeba. Vytvoříme si nádherné místo, chrám uprostřed našeho těla kde se budeme setkávat s naším vnitřním Já.

Navštívíme také naše vlastní mladší já, které provedeme životem a ukážeme mu jak se v dané určující životní situaci má zachovat, aby se vyhnulo chybám a traumatům, které jsme prožily. V neposlední řadě, jestli v našem životě bylo traumat a špatných situací až příliš moc, můžeme si vytvořit život celý nový i s novými rodiči, prostě nádherný nový život, podle našich představ.

Ty paměťové vzorce, které často používáme, mozek uchopuje nejsnáze a nejrychleji a ty, které neopakujeme, pomalu slábnou, až je někdy zapomeneme. Jestliže si tedy vytvoříme v paměti něco nového, co se nikdy nestalo a budeme na to stále myslet, bude nás to ovlivňovat stejně silně, jako něco co se opravdu stalo.


Při intenzivním využívání, jsou Mapy podvědomí velice mocný nástroj na cílené programování našeho života k našemu obrazu. Obrazu, který si vlastní vůlí stvoříme, nebo změníme.


Konzultace

Individuální konzultace nad šálkem čaje cca. 60 min.

Konzultace na témata :

 • Tantra jako folosofie
 • Tantrická masáž
 • Problémy se sexualitou
 • Jak uspokojit muže
 • Jak uspokojit ženu
 • Jak na předčasnou ejakulaci
 • Vaginální mapování
 • Jak na velký tah (orgazmus bez ejakulace)
 • Shibari - svazování
 • Spojení BDSM a Tantrická masáž
 • Výživa a civilizační choroby
 • Problémy ve vztahu
 • Sitting - poradenství a práce s uživateli psychedelik

"Neponechejte své otázky ohledně sexuality bez odpovědí. Naše osobní konzultace jsou zde pro vás, abyste mohli objevit sílu Tantry a získat jistotu a harmonii ve svém životě. Připojte se k nám a dejte své sexualitě prostor pro růst a transformaci."