Jitka Jitro

Poskytuji Speciální Tantrické Masáže

Dotykem uzdravujeme a harmonizujeme své tělo, srdce a duši. Dotyk je naší přirozenou potřebou. Bez něj ztrácíme radost, uvolněnost a spontánní tvořivost. Dávat a přijímat ho potřebujeme často. 

V mé tantrické masáži načerpáte doteky vědomé, plné živé energie, lásky a přijetí. Otevírá ve vás více prostoru pro přijímání potěšení v životě.


Kašmírská Tantrická masáž

To je jemný, smyslný masážní rituál ze severní Indie, z tradice kašmírského šivaismu. Propojuje vaši mužskou a ženskou polaritu, vnitřní dítě a Buddhu uvnitř vás - vaši božskost. Dostáváte se do hlubokého kontaktu s těmito čtyřmi energiemi. Léčení, ke kterému přitom může dojít, se děje bez záměru dávajícího uzdravovat. Celé tělo je smyslně hýčkáno, bez zaměření na nějakou specifickou část těla. Tento meditační zážitek vám pomůže zvýšit schopnost dávat a přijímat potěšení, osvobodit proudění jemné energie v těle a probudit vaše smysly.

Tandava masáž

Plynutí, přítomnost v citlivém doteku. Tandava znamená tanec, pohyb při něm nevychází ze záměru dávajícícho, děje se sám. Nejprve se naše vnitřní pohyby sladí, když dojde k propojení, můžete se uvolnit do masáže, která vzniká právě v tom okamžiku, kdy se děje. Masáž má principy Kašmírské tantrické masáže, zažíváte při ní svou mužskou i ženskou stránku, citlivé dítě i božskou bytost, jíž jste. Jejich propojením v těle se stáváte harmoničtější bytostí.


Tantrická Terapie - Propojení s emocemi na cestě k rovnováze těla, srdce a ducha

Srdečně tě zvu do mé Tantrické Terapie, kde se otevřeš hlubokému emocionálnímu uzdravení a pozitivním změnám a zároveň zakusíš smyslný a harmonizující zážitek. Jsem Jitka Jitro, psycholožka, terapeutka a tantrická průvodkyně na tvé cestě k rovnováze těla, srdce a ducha.

Nabídka, Transformace a Léčení

Představuji ti sérii setkání, kde tě zasvětím do síly spojení a podpořím tě na cestě k uzdravení a pozitivním změnám. Skrze Tantrickou Terapii se propojíš s hlubokými emocemi a prostřednictvím mé asistence je budeš schopen/a novým způsobem integrovat. Tím nejen dosáhneš hlubokého uzdravení a pozitivních změn ve svém životě, ale také objevíš pocit péče a naplnění pro tělo i duši.

Podpora v Oblasti Vztahů a Léčení Traumatických Zkušeností

Tato terapie je pro tebe, pokud prožíváš vztahové výzvy a hledáš své vlastní odpovědi. Tantrická Terapie ti poskytne podporu na cestě k porozumění a uzdravení, a umožní ti pracovat s traumatickými zkušenostmi z minulosti, které mohly překročit tvé fyzické i emocionální hranice. Klíčovým prvkem této terapie je obnovení a posílení tvých emocionálních hranic. Díky Tantrické terapii budeš moci prohloubit své sebeuvědomění a propojení s ostatními lidmi, odstranit překážky ve svém emocionálním světě a vytvořit pevný základ pro harmonické a uspokojivé mezilidské vztahy.

Otevření Cesty k Vnitřní Moudrosti Skrze Probouzení Energie v Těle

Tantrická terapie Ti pomůže otevřít se novým krokům na tvé životní cestě, které teď možná nevidíš. Probudíme energii v tvém těle a společně se budeme ubírat cestou k vnitřní moudrosti a harmonii. S empatií a respektem tě budu doprovázet na cestě k odhalení tvých skrytých potenciálů a vnitřní síly. Našimi setkáními nejen prohloubíš své poznání sebe sama, ale také naplníš své tělo a duši novou energií, lehkostí a radostí. Společně dosáhneme pozitivních změn, které ti umožní žít plnohodnotný a radostný život.

Začni svou cestu k léčení a pozitivní změně

Zvu tě, abys se připojil/a ke mně a společně jsme se vydali na cestu k léčení a transformaci. Věřím, že každý z nás má nekonečný potenciál pro změnu a růst. Jsem tady, abych tě podpořila a provedla tě touto inspirativní cestou.

Průběh terapie

Začneme jedním zahajovacím setkáním Tantrické Terapie, které můžeš zaplatit samostatně. Tato první schůzka nám poslouží k tomu, abychom se vzájemně poznali a ty mohl/a zhodnotit, zda je tato terapie pro tebe ta pravá. Pokud budeš spokojen/a, máš možnost pokračovat celým terapeutickým procesem, který zahrnuje dalších 6 setkání. Setkání budeme plánovat pravidelně v intervalech 7-14 dní, abychom zajistili neustálou podporu a postup na tvé cestě k uzdravení a transformaci. Cena celé terapie, tedy 7 setkání, činí 21 000,- Kč. Tímto způsobem si můžeš být jistý/jistá, že terapie odpovídá tvým potřebám a očekáváním, a že jsi připraven/a věnovat se tomuto procesu naplno.

Nech Se Osvobodit a Transformovat

Pokud máš zájem o mou službu nebo nějaké další otázky, neváhej mě kontaktovat. Společně můžeme začít cestu k hlubokému uzdravení a transformaci. Děkuji ti za důvěru a těším se na naši společnou cestu.
S láskou, Jitka Jitro jitka.emlerova@gmail.com


Můžete se ke mě objednat i na dvou, nebo tří hodinovou tantrickou masáž, nebo celodenní terapie.

Kdy má Jitka volný termín?

Volejte: +420 605 856 470, popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Recenze:

Miluji vědomé doteky a tak si je ráda dopřávám. Dříve pro mě byly masáže za trest, pamatuji si i
takovou, po které jsem plakala. Brzy jsem pochopila, že je pro mě důležité, komu dám tu důvěru.
Jsem velmi velmi vybíravá v tomto ohledu, mám se jednoduše už ráda Tentokrát jsem měla
možnost zažít skutečný luxus v oblasti doteků - Kašmírskou tantrickou masáž. Přiznám se, že jsem
měla na začátku trochu trému S tantrickou masáží mám zkušenost, ale věděla jsem, že tohle
bude jiné. Moc jsem netušila do čeho jdu, ale měla jsem naprostou důvěru v Jitro, která mě
provázela. A bylo to velkolepé, smyslůPlné, hluboce uvolňující, lidské, extatické. Ještě po dvou
dnech jsem tak plná energie, že bych rozsvítila žárovku Je to intenzívní praxe, která vede k
pocitu celistvosti a přesně tak jsem se po ní i cítila. Celistvá, propojená, nabitá, uvolněná. Krása
Pokud máte také rádi v oblasti doteku jen to nejlepší, mohu i Vám tento zážitek doporučit.
K.S.J.

Chtěl bych Jitce Jitro poděkovat od srdce za moc krásnou masáž .Mělo to pro mě opravdu hloubku a ještě dva dny po masáži jsem v sobě cítil nádhernou lehkou energii.
M.

Postřeh z KAŠMÍRSKÉ TANTRY. Tímto bych chtěl moc poděkovat JITCE JITRO za včerejší již další setkání ve stylu Kašmírské Tantry. Moc si této ženy vážím, že mi věnuje svůj čas a zasvěcuje mě do této překrásné prastaré a zároveň hluboké techniky, která obnáší meditační fáze a masážní techniky, kde je jasně daný průběh masáže. Moc mě to posouvá a k celé této hluboké Kašmírské tantra masáži (TANDAVA) přistupuji pokaždé s velkou úctou ať jako dávající, nebo jako přijímající .
M.D. 

Jituško, mám potřebu ti znovu moc poděkovat za krásné chvíle na kurzu. Od začátku z tebe vyzařovala nádherná pozitivní energie, proto jsem byl rád, že jsme spolu mohli podstoupit jedno cvičení. Když jsem byl přijímající, mým záměrem bylo cítit lásku. Když jsem si sedl bokem a zavřel oči, tak jsem to ucítil takřka okamžitě, napřed jemné vibrace, které začaly sílit a sílit v každé buňce v těle. Cítil jsem jak ta energie stoupá od země, kde jsem seděl, jak jde vzhůru a cítil obrovské uvolnění v břiše, a ta energie šla až do hrudi k srdci, kde se zastavila. Začaly se mi třást nohy, které mě zrazovaly a ani bych se na ně nedokázal postavit a v tu chvíli mi to bylo i jedno. Byla jen síla přítomného okamžiku - tady a teď. Vnímal jsem jen svoje tělo po celou tu dobu. Třásli se mi i ruce a konečky prstů, jak po zásahu elektrickým proudem. Tlak v hlavě a příjemné závratě. Ten tlak na hrudi začal sílit, až to byl vlastně pocit, že na mně máš položenou ruku. Položil jsem na hruď svou ruku, abych se přesvědčil - byla tam jen má ruka. Ani už nevím jestli jsem kroutil hlavou v úžasu, že to není možné, že opravdu cítím dotek. Tlak na hrudi sílil víc a dokonce můj amulet z novozélandského jadeitu - posvátného kamene Polynésanů, kamene hojnosti, empatie, přátelství a lásky - začal těžknout a vypalovat se do hrudi, jako by mě chtěl celý vesmír rozmáčknout svou láskou. Už jsem u tantry a havajského bodyworku, něco podobného zažil, ale toto mělo přes oblečení jiný rozměr. Slzy v očích mám i teď, když to píšu a vzpomenu si na to. Děkuji za krásné chvíle, emoce a lásku, kterou jsi mi dala

  • Děkuju Ti ….. za nádhernou zprávu. Jsem ráda, že si ji budu moci číst a tím si náš společný zážitek připomínat. Jen malá poznámka já jsem lásku nedávala, jen jsem se na ni dívala, byla už v Tobě přítomná
  • Jaaaj to mě nenapadlo , to vysvětluje to co jsi mi pak řekla.
  • Ano, přesně tak
  • Já lásku k druhým cítím, ale necítím ji od těch co bych chtěl nebo potřeboval
  • Vím dobře o čem mluvíš Měla jsem to dlouho stejně. Teď se soustředím na lásku uvnitř sebe a ostatní nechávám dít se samo. Není to vůbec lehké, ale jsem mnohem šťastnější