Pavla

Smyslné Tantrické masáže

Všechny moje masáže a jiné druhy terapií které nabízím, vnímám jako dobrodružné setkáni s druhou bytosti, které je vždy obyčejne neobyčejne.

Moje práce je mym koníčkem i posláním, ve kterém vypínám okolní realitu a spolu s klientem upadame do jiných dimenzí. Čas který nabízím je ten, kde se snoubí péče, láska k člověku, pocit bezpečí, ale také služba která může přinést i hluboké emoce. Dotek skrze tělo je pro mě nejlepsi cesta osobního rozvoje, která mi funguje a ověřila se mi při práci lidí s úzkostmi a ve slozitych životnich situacích. 

Smyslné tantrické masáže, které pracují v té nejširší rovině (a nemusí se vzdy jednat o intimní masáže) jsou pro mě výchozím bodem a doporučuji je každému od jednoduche relaxace až po nejrůznější léčení těla či psychiky. 

A také těm, kteří hledají v životě hlubší smysl bytí a chtějí se více napojit sami na sebe a také na okolní svět. Samotná tantra, která představuje spirituální smer, směřuje cloveka k osvícení. Nehledejme však složitosti někde kde nejsou....Pojďme se spolecne navrátit ke své přirozenosti.. Rozpomenout si na jednoduchost prožitku, extázi bytí, harmonii a klid, který přináší - teď a tady.

Nabízím:

Smyslná masáž pro ženy

Smyslná masáž pro muže

Smyslná stínová masáž

Energetická aroma relaxační masáž

Šamansky Kahuna bodywork


Vzdělání a odborné kurzy: 

Betty Martin - kurz Kruh souhlas

John Hawken - kurz Dark eros

Guy Barrington - Dancing heart path (2-letý seberozvojový trénink) 

Vojtěch Chládek - Tantrická masáž, Dearmouring těla

Eduspa - rekvalifikační masérský kurz, Masáž v hladině alfa, Indická masáž hlavy, Masáž lávovými kameny, Detoxikační masáž medem

Kurz reiki - 2 stupeň, tradiční Usui systém (Petr Chemlík) 

Léčení pránou -1 stupeň (I. Dortová)

Kurz biodynamické masáže v psychoterapii - Pražská vysoká škola psychosociálních studií (J. Špicnerová, M. Ambrožová)

Kahuna navigator - hawajský šamanský bodywork - Hawaii (Wayne Kealohi Powell)Asistence na kurzu 

Božská milenka - Deva Presence, Eliška Vaea

Objednání na tel:   605 832 121,  popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.