Masáže
*

Klasická masáž  60 min.

Na začátek prohřátí zad lávovými kameny, samotná masáž, promasírování baňkami a na závěr uvolnění svalů proklepáním bambusovými metlami.

Relaxační masáž 90 min.

Jemné relaxační prohnětení celého těla, u žen zavěrečná masáž obličeje a dekoltu

Horké lávové kameny  60 min.

Masáž horkými lávovými kameny - Hot Stones, dokáže navodit báječné pocity relaxace a úlevy. Horké kameny prohřejí a v součinnosti s teplým olejem prostoupí teplem vaše tělo.

Aromatická masáž svíčkou  60  min.

Hluboký harmonizující a relaxační zážitek pro duši a uvolňující regenerační účinek pro tělo. Masáž, hustým rozehřátým, jemně voňavým olejem si celé vaše tělo podmaní, že zapomenete na celý svět.

Anticelulitidní  45 min.

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy je vynikající a nejžádanější odbornou masáží. Kombinují se ruční tlakové masáže, a po masáži speciální proklepávací technika, která zrychlí podkožní metabolismus, při kterém se tělo zbavuje toxických látek. Touto kombinací a s pomocí speciálního oleje při masáži, se uvolní tukové buňky a zlepší krevní oběh.

Relaxační masáž v hladině Alfa

60 min. Hluboká relaxace v hladině Alfa, s úvodní lehkou antistresovou masáží obličeje. Aplikace čakrových kamenů. Tibetská mísa. 

Masáž obličeje a dekoltu  30 min.

Nádherná masáž na osvěžení obličeje, dekoltu a ramen. Jemná masáž rozdýchá kůži kterou zpevní a zjemní. Rakytníkový olej navíc působí jako výživný film, který se promítne do hlubších sfér vašeho výrazu, zjemňuje a napíná vrásky na čele, nose, rtech a v očních partiích a teplé lávové kameny ve vás zanechají nezapomenutelný zážitek :o)

Medová detoxikační masáž  60 min.

Med má v léčení a wellness tisíciletou historii ve všech kulturách světa. Po nanesení na tělo se speciální  masážní technikou podpoří činnost vnitřních orgánů a obnoví se jejich přirozená detoxikační schopnost.

Indická - antistresová masáž hlavy

60 min. Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Těhotenská masáž  60 min.

Jemná těhotenská masáž

Relaxační šimrání a škrábání

60 min. Šimrání a škrábání na zádech, je po Indické masáži hlavy nejoblíbenější a nejvyhledávanější uvolňující a relaxační terapií. Vzpomínáte si ještě, jak vás maminka hladila a šimrala na zádech a ve vlasech? Doteky nás provázejí od narození a uspokojují naše mentální i fyzické potřeby. Šimrání, jemné škrábání a hlazení, je tou nejvýkonnější relaxační terapií, je to návrat do dětství, kdy jsme byli šťastní. Tyto podvědomé pocity a vzpomínky zaplaví naše vědomí a dají nám zapomenout na starosti a stres všedního dne.

Esenciální senzorická relaxační masáž - (Soft Tantra, nemasírují se intimní partie)

Vzrušujících 90 min. se zavázanýma očima. (není podmínkou) Zapomeňte na chvíli na každodenní shon a udělejte si chvilku jen sami pro sebe! Pomůžeme vám odstranit nahromaděný stres a napětí těmi nejpříjemnějšími masážními technikami, jaké si jen umíte představit. Ze studia vyjdete odpočatí, s dobrou náladou a úsměvem na rtech! Lidské dlaně jsou tím nejlepším lékem, co umí snižovat stres, dodávat energii a optimismus a pomáhá hojit rány nejen na těle, ale i na duši .o) (masáž provádí masér !)

Samurajská masáž bambusovými metlami 60 min.

Masáž bambusovými metlami je starobylá japonská masážní technika, zaměřená na hluboké uvolnění svalů v těle a zlepšení krevního oběhu. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje bolest a stres.

Úžasný prožitek dotyků bambusových výhonků na Vašem těle za rytmického bubnování, Vám dodá ztracenou sílu, energii a vitalitu. Budete cítit, jak vaším tělem zase proudí nesmírná energie a nabíjí vaše tělo až do konečků prstů .o)