TERAPEUTI A MASÉŘI

"Zde inzerují své služby terapeuti, kteří nabízejí různé terapeutické metody a léčebné procedury. Pokud má terapeut v prezentaci uvedeno telefonní číslo, můžete ho kontaktovat přímo a domluvit se na čase a místě, kde provede terapii. Pro jednoduchost rezervace můžete také využít našeho rezervačního systému, který vám umožní objednat si terapii snadno a rychle."

Zde může být i vaše inzerce. V případě zájmu o spolupráci prosím volejte +420 605 832 121

Honza

Zkušený masér, Tantrik, výživový poradce a terapeut.

Většina z nás tráví svůj čas ve svých myšlenkách, kde neustále probíráme záležitosti tohoto světa. Mám tu moc a techniky osvobodit vaši mysl od běžných starostí a nechat ji tancovat po vašem těle za doprovodu mých dotyků. 

Tantrická masáž ve vás nastartuje léčivý a transformační proces, který bude doznívat ve vašem těle ještě několik týdnů. Sexuální energie je tím nejsilnějším motorem, který nás někdy vleče životem jak splašený kůň a proto je dobré dát této energii ten správný směr .

"Mou specializací je výuka Kurzů Tantry! Spojte se se svou vnitřní vášní. Přijďte na náš kurz a objevte nový svět intimity."

Kdy má Honza volný termín? 

Volejte: 605 832 121, nebo objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Jana

Obyčejně neobyčejná žena, s větším než malým množstvím vnitřní lásky

S nadšením zkoumám a rozkrývám v lidech jejich jedinečnosti. Spirituální hovory o bohatství v nás a věcí, které nás přesahují jsou mými oblíbenými tématy, u kterých ztrácím pojem o čase. 

Dotek je pro mě milostí, láskou, věčností i vděčností.

 A hlavně božským terapeutickým prostředkem, který urychluje uvědomění a celkový vývoj a růst. 

Těším se a vítám každého/každou, jež vstoupí do mého života. Obohacení je vždy vzájemné.

S Láskou, 

Jana

Miluji živost v sobě i v druhých.

Kdy má Jana volný termín? 

Volejte: +420 602 715 743, popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Reference

"Je jen málo míst, kde najdete bytost, které se můžete svěřit do laskavé péče tak, jak vás bůh stvořil nejen fyzicky, ale hlavně duševně. Jednou z takových úžasných bytostí je masérka Jana, kdy v jejích rukách je nekonečná dávka citu, lásky a souznění. Spojení její duše, vnitřní lásky a empatie je lékem na všechny trable pozemské i nadpozemské. Svěřit se do péče masérky Jany je jako se vrhnout do náruče Anděla." Klient Karel


"Příjemný úvod, jemný láskyplný přístup, nečekaně dobré působení masážních pomůcek, celkově povzbuzující a posilující účinek, který jsem cítil po 24 hod. Jirka"

Alex

Smyslný masér pro muže kteří touží po vědomém orgasmicko-tantrickém doteku od muže

Dovol si orgasmický dotek muže! Jsi heterosexuální či bi-curious a toužíš po mužském doteku? Jsem tady pro tebe a 100% diskrétní. Nabízím smyslnou orgasmickou masáž pro muže od muže. Relaxační energeticko-tantrická masáž se zaměřením na vědomý dotek a intimitu.

Volba je zcela na tobě. Co opravdu hledáš? Toužíš po hluboké relaxaci a uvolnění, nebo chceš prozkoumat hlubší intimitu a smyslnost v rámci body to body zážitku? 

Mým cílem je přizpůsobit se tvým potřebám a poskytnout ti nezapomenutelný zážitek, který bude naplňovat tvé touhy a fantazie.


ZAŽIJ ORGASMICKÝ DOTEK MUŽE

Jsem energeticko-tantrický masér specializující se na muže, bez ohledu na tvou sexuální orientaci – heterosexuální nebo bi-curious – jsem zde pro tebe s absolutní diskrétností.

Mým cílem je poskytnout ti zážitek plný uvolnění, vzrušení a harmonie s tvým tělem i myslí. Pokud by tvá paní chtěla být součástí masáže, rád se o to s tebou pobavím.


Body to Body - 90 min smyslné masáže

Tato energeticko-tantrická masáž je zážitkem vědomých doteků a absolutního odevzdání se do mých rukou. Přináší celkovou relaxaci, uvolnění a propojení sexuální energie skrze naše těla. 

Pro hluboký prožitek masáže je velice důležité tvé uvolnění. Proto začínáme krátkou konzultací ohledně tvého záměru a pro co sis vlastně přišel, co tě zaujalo. Toto rozpustí prvotní nervozitu a navodí větší důvěru. Poté jdeš do sprchy, kde po očistě přicházím já a provedu ti peeling těla, pro hlubší očistu a přípravu na masáž jako takovou. Dochází k prvním dotekům a seznámení na fyzické úrovni. Dále se přesouváme na futon, kde otevíráme celou masáž, a to především energeticky a poděkujeme si za důvěru. Následně jsme již oba nazí a ty začínáš zcela relaxovat a to na břiše. Během masáže měníme různě polohy a techniky dle původního záměru a také intuitivního vedení. Konec masáže je většinou na zádech, ale není to pravidlem. Na úplný závěr je opět sprcha a sdílení pocitů.


Během masáže je naprosto přirozená erekce a sexuální vzrušení. Sexuální energie opravdu proudí celou dobu a není nutné se za to stydět. Jde opravdu o přijetí jakýkoli pocitů tvého těla. Masáž může být opravdu intenzivní a mohou se vyplavovat různé emoce. Přijmi to! Jde o zážitek plný doteků, vzrušení, erekce a případně i ejakulace. Je to v pořádku. Nastal tvůj čas se jen uvolnit a přijímat smyslné doteky.

Možnost také extra servisu ve formě masáže prostaty či BDSM prvků.

Cena: 3.500,- + 1.000,- (masáž prostaty)


Přijď objevit krásu a sílu orgasmu skrze mé tantrické doteky.

Kdy má Alex volný termín? 

Napiš na WhatsApp: + 420 735 854 236 a rezervuj si svůj nezapomenutelný zážitek s Alexem


Jitka Jitro

Poskytuji Speciální Tantrické Masáže

Dotykem uzdravujeme a harmonizujeme své tělo, srdce a duši. Dotyk je naší přirozenou potřebou. Bez něj ztrácíme radost, uvolněnost a spontánní tvořivost. Dávat a přijímat ho potřebujeme často. 

V mé tantrické masáži načerpáte doteky vědomé, plné živé energie, lásky a přijetí. Otevírá ve vás více prostoru pro přijímání potěšení v životě.


Kašmírská Tantrická masáž

To je jemný, smyslný masážní rituál ze severní Indie, z tradice kašmírského šivaismu. Propojuje vaši mužskou a ženskou polaritu, vnitřní dítě a Buddhu uvnitř vás - vaši božskost. Dostáváte se do hlubokého kontaktu s těmito čtyřmi energiemi. Léčení, ke kterému přitom může dojít, se děje bez záměru dávajícího uzdravovat. Celé tělo je smyslně hýčkáno, bez zaměření na nějakou specifickou část těla. Tento meditační zážitek vám pomůže zvýšit schopnost dávat a přijímat potěšení, osvobodit proudění jemné energie v těle a probudit vaše smysly.

Tandava masáž

Plynutí, přítomnost v citlivém doteku. Tandava znamená tanec, pohyb při něm nevychází ze záměru dávajícícho, děje se sám. Nejprve se naše vnitřní pohyby sladí, když dojde k propojení, můžete se uvolnit do masáže, která vzniká právě v tom okamžiku, kdy se děje. Masáž má principy Kašmírské tantrické masáže, zažíváte při ní svou mužskou i ženskou stránku, citlivé dítě i božskou bytost, jíž jste. Jejich propojením v těle se stáváte harmoničtější bytostí.


Tantrická Terapie - Propojení s emocemi na cestě k rovnováze těla, srdce a ducha

Srdečně tě zvu do mé Tantrické Terapie, kde se otevřeš hlubokému emocionálnímu uzdravení a pozitivním změnám a zároveň zakusíš smyslný a harmonizující zážitek. Jsem Jitka Jitro, psycholožka, terapeutka a tantrická průvodkyně na tvé cestě k rovnováze těla, srdce a ducha.

Nabídka, Transformace a Léčení

Představuji ti sérii setkání, kde tě zasvětím do síly spojení a podpořím tě na cestě k uzdravení a pozitivním změnám. Skrze Tantrickou Terapii se propojíš s hlubokými emocemi a prostřednictvím mé asistence je budeš schopen/a novým způsobem integrovat. Tím nejen dosáhneš hlubokého uzdravení a pozitivních změn ve svém životě, ale také objevíš pocit péče a naplnění pro tělo i duši.

Podpora v Oblasti Vztahů a Léčení Traumatických Zkušeností

Tato terapie je pro tebe, pokud prožíváš vztahové výzvy a hledáš své vlastní odpovědi. Tantrická Terapie ti poskytne podporu na cestě k porozumění a uzdravení, a umožní ti pracovat s traumatickými zkušenostmi z minulosti, které mohly překročit tvé fyzické i emocionální hranice. Klíčovým prvkem této terapie je obnovení a posílení tvých emocionálních hranic. Díky Tantrické terapii budeš moci prohloubit své sebeuvědomění a propojení s ostatními lidmi, odstranit překážky ve svém emocionálním světě a vytvořit pevný základ pro harmonické a uspokojivé mezilidské vztahy.

Otevření Cesty k Vnitřní Moudrosti Skrze Probouzení Energie v Těle

Tantrická terapie Ti pomůže otevřít se novým krokům na tvé životní cestě, které teď možná nevidíš. Probudíme energii v tvém těle a společně se budeme ubírat cestou k vnitřní moudrosti a harmonii. S empatií a respektem tě budu doprovázet na cestě k odhalení tvých skrytých potenciálů a vnitřní síly. Našimi setkáními nejen prohloubíš své poznání sebe sama, ale také naplníš své tělo a duši novou energií, lehkostí a radostí. Společně dosáhneme pozitivních změn, které ti umožní žít plnohodnotný a radostný život.

Začni svou cestu k léčení a pozitivní změně

Zvu tě, abys se připojil/a ke mně a společně jsme se vydali na cestu k léčení a transformaci. Věřím, že každý z nás má nekonečný potenciál pro změnu a růst. Jsem tady, abych tě podpořila a provedla tě touto inspirativní cestou.

Průběh terapie

Začneme jedním zahajovacím setkáním Tantrické Terapie, které můžeš zaplatit samostatně. Tato první schůzka nám poslouží k tomu, abychom se vzájemně poznali a ty mohl/a zhodnotit, zda je tato terapie pro tebe ta pravá. Pokud budeš spokojen/a, máš možnost pokračovat celým terapeutickým procesem, který zahrnuje dalších 6 setkání. Setkání budeme plánovat pravidelně v intervalech 7-14 dní, abychom zajistili neustálou podporu a postup na tvé cestě k uzdravení a transformaci. Cena celé terapie, tedy 7 setkání, činí 21 000,- Kč. Tímto způsobem si můžeš být jistý/jistá, že terapie odpovídá tvým potřebám a očekáváním, a že jsi připraven/a věnovat se tomuto procesu naplno.

Nech Se Osvobodit a Transformovat

Pokud máš zájem o mou službu nebo nějaké další otázky, neváhej mě kontaktovat. Společně můžeme začít cestu k hlubokému uzdravení a transformaci. Děkuji ti za důvěru a těším se na naši společnou cestu.
S láskou, Jitka Jitro jitka.emlerova@gmail.com


Můžete se ke mě objednat i na dvou, nebo tří hodinovou tantrickou masáž, nebo celodenní terapie.

Kdy má Jitka volný termín?

Volejte: +420 605 856 470, popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Martina

Práci s lidmi beru jako svou radost, která mě naplňuje hlavně ve chvílích, kdy se mí klienti začínají zajímat o sebe a svoje potřeby, dokážou si určovat svoje hranice, komunikovat je, věří sami sobě a v neposlední řadě vědí, kam směřují.Tantra je mou životní filozofií a tantrickou masáž vnímám jako zásadní část sebe objevování, probouzení/vnímání vlastních pocitů a vlastní hodnoty, stejně jako uvědomění si vlastní hodnoty a nalezení toho, jak můžeme být šťastní a spokojení ať se děje cokoliv.Tantře se profesionálně věnuji od začátku roku 2016, osobnímu rozvoji, psychologii a souvisejícím zhruba od roku 2000. Jsem zakladatelkou centra Masáže Na Kozině v Mladé Boleslavi a poskytuji individuální konzultace v Praze, Plzni a nově i ve Zbirohu, kde i žiji. Záměrně říkám svým masážím energeticko-tantrické proto, že kladu důraz na práci s energií těla a učím klienty, jak dosáhnout celotělový orgasmus.

Masíruji muže, ženy, párové masáže i BDSM Tantra

Absolvované vzdělání :

Na vysoké škole jsem měla vedle ostatních předmětů také základy psychologie a komunikace.
V předešlých profesích jsem kromě jiného absolvovala školení komunikačních dovedností, podpory podřízených a jejich motivace a také základní dovednosti v koučování.

Dále jsem absolvovala: Kurz regresní terapie – Mária Rosenbaum Vavrincová

Terapeut psychoenergetické transformace/kouč – akreditovaný výcvik MŠMT

Roční výcvik bioenergetiky a bioenergetických masáží – John Hawken

DeArmouring – Mahalo (https://mahalo-centrum.cz/pravidelni-kurzy/)
Biodynamické masáže – MUDr. Bc. Dana

Výcvik Tantra masáže v profesionální praxi – Centrum Tantra Masáže Praha

Theta Healing basic DNA – ThetaDivine

Individuální výcvik psychosomatické terapie – PhDr. Mgr. Robert Trebicki, DBA, LL.M.

Konstelace, rituál a drama – výcvik systemických konstelací – Jan Bílý

Kurz egyptských mystérií – Petr "Stromek" Křížek (včetně zasvěcení do Seichem energie – 3 stupně)První 

psychická pomoc – Mgr. Jana Kučerová 

Mystery 1 – dare to go beyond – Petr Málek 

Umění vědomého bytí, Kvantová tantra – Tomáš Michal 

Reiki I. – zasvěcení do energie Reiki – Alena Šimáková

Renata Angelo – Kvantový skok (www.renataangelo.com)

Petr Havlan – Firewalking 

Kurzy tantry v Tantra institut Praha pro začátečníky i pokročilé – Petr Manguri – pravidelné kurzy v Praze 

Tantrická praktika – dva půlroční turnusy – manželé Komedovi 

Kurz vědomého tantrického BDSM – Phase A a Phase B – Canabelle

Conscious Kink and Shadow Tantra Practitioner Training – Seani Love 

Kurz klasické "švédské" masáže – BBS Academy

Kurz havajské Lomi – lomi masáže – BBS Studio

Kurz klasické thajské masáže – David Kopecký

Alina

Vzájemné propojení a sdílení energie

V každodenním shonu a stresu se často zapomínáme postarat o sebe. Mé taktické masáž jsou výjimečným zážitkem, který vám pomůže odpočinout si a obnovit svou fyzickou i duševní energii. Dovolte mi, abych vám poskytla okamžik klidu a pohody, který si zasloužíte.

Teď je ten správný čas udělat něco pro sebe. Rezervujte si svou tantrickou masáž a vraťte svému tělu harmonii a relaxaci, na kterou právem toužíte. 

Touha po jemných dotecích? Chcete-li uvolnit napětí nebo se těšíte na silný vnitřní prožitek

Kdy má Alina volný termín?

Volejte: +420 605 832 121, popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Radka

Tvá volba pro smyslné jemné masáže s prvky BDSM

Vaše volba nejen pro smyslné celostní masáže, ale také pro jemné masáže s prvky BDSM či BDSM lekce.
Kombinace smyslné jemné masáže s prvky BDSM, ponoření se sám/sama do sebe a odevzdání se plně vůli maséra je vzrušující prožitek, který dodá samotné masáži trochu "pálivého" koření.
Lekce BDSM jsou pro ty, jenž touží po nadvládě dominantní ženy, která si s nimi bude hrát, co se do nich vejde!
Jsem tu také pro zájemce o masáž erotickou či masáž celým tělem. Pro muže, ženy i páry.
Masážím a práci s energií se zabývám již řadu let. Baví mne se posouvat (nejen) v tomto směru dál a zjišťovat, co vše je možné. Snažím se přistupovat k životu s nadhledem a láskou.
S klienty pracuji intuitivně a individuálně tak, jak cítím, že je to v tu danou chvíli potřeba. Práce s tělem a energií mne velmi baví a naplňuje. Jsem vděčná za důvěru, se kterou se mi klient svěří do mých rukou.


.

Dovolte si nechat se láskyplně hýčkat pomalými, vědomými dotyky. Jsem zde pro Muže, Ženy i Páry.

Kdy má Radka volný termín? 

Volejte: +420 775 522 537 , popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Luna

Smyslná tantra s Lunou

Jde o spojení těla, mysli a duše skrze vědomé doteky a vzájemné sdílení energie. Tato energie, která se rozprostírá do celého těla se využívá k léčení či vnitřní transformaci a pozvednutí vědomí.

Prožijete nádherné chvíle plné lásky, uvolnění od hlubokého stresu a zklidnění mysli. Objevte probouzející hravost a radost z vlastního těla. Odevzdejte se tantrické masáži s lehkými prvky BDSM. Zažijete potěšení, intenzivní propojení se sebou samým a naplní vás životní energií. 


Překvapte své tělo kouzlem... Smyslnou Tantrickou Masáži

Kdy má Luna volný termín? 

Volejte: +420 605 832 121popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Eira

Jsem zde pro muže i ženy jakékoli orientace.

Síla v jemnosti, propojování fyzického těla a duše, rovnováha mezi emocemi a myšlenkami, změna. To vše můžete zažívat, když si dopřejete péči. Jsem zde pro muže i ženy jakékoli orientace.

V mé blízkosti načerpáte klid a laskavé přijetí, zpomalíte rytmus a tlak na výkon.

Má nabídka:

  • -Masáže

  • Vaginální mapování

  • Masáž rozety

  • Psycho-emocionální podpora

  • Bytí v přítomnosti

Pečuji o lidské tělo a jeho duši. Vytvářím laskavý a bezpečný prostor, když vás něco trápí a potřebujete to probrat. Nabízím masáž tantrickou nebo klasickou, když vás bolí tělo. Chcete-li lépe poznat svoji pánevní oblast, navnímat se na sebe, můžete využít i terapeutické setkání. Můžeme si hrát s dechem, zaměřením pozornosti ke svému tělu, s energií, kterou v průběhu masáže generujeme a postupně rozvádíme do celého těla.

Přijměte pozvání do místa, kde tělo nachází společnou řeč samo se sebou, se svou duší i se svým duchem.

Kdy má Eira volný termín? Volejte: +420 778 961 472


Pavla

Smyslné Tantrické masáže

Všechny moje masáže a jiné druhy terapií které nabízím, vnímám jako dobrodružné setkáni s druhou bytosti, které je vždy obyčejne neobyčejne.

Moje práce je mym koníčkem i posláním, ve kterém vypínám okolní realitu a spolu s klientem upadame do jiných dimenzí. Čas který nabízím je ten, kde se snoubí péče, láska k člověku, pocit bezpečí, ale také služba která může přinést i hluboké emoce. Dotek skrze tělo je pro mě nejlepsi cesta osobního rozvoje, která mi funguje a ověřila se mi při práci lidí s úzkostmi a ve slozitych životnich situacích. 

Smyslné tantrické masáže, které pracují v té nejširší rovině (a nemusí se vzdy jednat o intimní masáže) jsou pro mě výchozím bodem a doporučuji je každému od jednoduche relaxace až po nejrůznější léčení těla či psychiky. 

A také těm, kteří hledají v životě hlubší smysl bytí a chtějí se více napojit sami na sebe a také na okolní svět. Samotná tantra, která představuje spirituální smer, směřuje cloveka k osvícení. Nehledejme však složitosti někde kde nejsou....Pojďme se spolecne navrátit ke své přirozenosti.. Rozpomenout si na jednoduchost prožitku, extázi bytí, harmonii a klid, který přináší - teď a tady.

Nabízím:

Smyslná masáž pro ženy

Smyslná masáž pro muže

Smyslná stínová masáž

Energetická aroma relaxační masáž

Šamansky Kahuna bodywork


Vzdělání a odborné kurzy: 

Betty Martin - kurz Kruh souhlas

John Hawken - kurz Dark eros

Guy Barrington - Dancing heart path (2-letý seberozvojový trénink) 

Vojtěch Chládek - Tantrická masáž, Dearmouring těla

Eduspa - rekvalifikační masérský kurz, Masáž v hladině alfa, Indická masáž hlavy, Masáž lávovými kameny, Detoxikační masáž medem

Kurz reiki - 2 stupeň, tradiční Usui systém (Petr Chemlík) 

Léčení pránou -1 stupeň (I. Dortová)

Kurz biodynamické masáže v psychoterapii - Pražská vysoká škola psychosociálních studií (J. Špicnerová, M. Ambrožová)

Kahuna navigator - hawajský šamanský bodywork - Hawaii (Wayne Kealohi Powell)Asistence na kurzu 

Božská milenka - Deva Presence, Eliška Vaea

Objednání na tel:   605 832 121,  popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.

Milenka

Léčitelkou již od malička

Od malička se z hloubi své duše cítím být léčitelkou. Postupem času jsem se stala terapeutkou a masérkou a vedle toho jsem také tanečnice a výtvarnice. 

Jak jde čas, všechny tyto cesty a schopnosti se ve mě vzájemně prolínají a propojují. 

Tantra pro mě znamená "cestu lásky", která vede k hlubšímu poznání duchovních aspektů života a jejímu prolnutí s hmotnou rovinou, to vše skrze naše těla. Jejím prostřednictvím si mohu dovolit vše prožívat více vědomě...

Tantra je pro mě cestou lásky

Kdy má Milenka volný termín? Volejte: +420 605 832 121.


Faina

Certifikovaná masérka od roku 2007

Naleznete u mě klid, citlivý dotek naplněný důvěrou a odevzdání se do přítomného okamžiku. Cesta poznávání sama sebe skrz vědomí a uvědomení si sama sebe. Pro ženy, muže a LGBT komunitu.

 Je pro mě prioritní důkladně připravit tělo na zpracování zvýšené energetiky pomocí dlouhých pomalých doteků. Mít dostatek času do ponoření se v hlubokou aktivní relaxaci a odevzdání. 

Mé vzdělání:

  • Jogový a Tantrický kurz - 2003
  • Masérská certifikace - 2007

  • Terapie s energetickým léčením - 2011

Mystická Energetická Masáž celého těla s rituálem, kultivace zvýšené energie v těle. Co v mém podání můžete zažít jinak, je vědomý, sensuální, něžný, jemný a velmi pomalý dotek ode mne k vám s teplým olejem. Ve výsledku je hodně intenzivní a pohybujete se jak na vlnách v oceánu své vlastní energie. Dostáváte se do stavu přítomnosti vědomí v těle. 

Pracuji pouze léčivou silou svých rukou.

Kdy má Faina volný termín? Volejte: +420 608 900 178


Michaela

Sexualbodyworker, Lektorka Vědomého Doteku, Tantrička, Terapeutka

Jsem zkušená masérka, sexualbodyworker, Lektorka Vědomého Doteku, Tantrička a Terapeutka. Tantru vnímám jako cestu ke ke svobodě bytí, prožívání a nalezení sám sebe.

Každá Tantrická masáž je pro mne posvátným rituálem, který spolu prožijeme v bezpečném a láskyplném prostředí. Probouzí v nás naše skryté síly a náš veškerý potenciál. Přivádí nás do absolutní přítomnosti - TADY A TEĎ, a tím nám umožní potkat a zažít sám sebe.Vtahuje nás do nového stavu bytí.

Pořádám

Tantrická setkání - Tantrická masáž- Párová setkání - Tantrická celodenní seance - Lekce vědomého doteku - energetické masáže - masáž 5-ti elementů

Terapie jako vaginální mapování, analní mapování ( terapie strachů), analní masáž pro muže i s masáží prostaty - léčení jizev

Kurzy - Půlroční tantrický seberozvojový kurz pro ženy, muže a páry- kurz kouzelného doteku - kurz vědomé masáže pro celou rodinu - prohloubení a zlepšení vztahů v rodině - vhodné i pro děti a rodiče - kurz vaginálního mapování - kurz "Tantrické" masáže

Každá Tantrická masáž je pro mne posvátným rituálem

Kdy má Michaela volný termín? Volejte: +420 602 712 963, popř. email: borovickovamisa85@gmail.com


Monika

V dnešní době spousta lidem chybí dotek. 

Pokud si potřebuješ dosytit tuto důležitou část života, mé srdce i náruč jsou otevřené. Praktikuji celostní přístup k tělu a vědomou sexualitu.

Nabízím: Tantra masáže , Vaginální mapování, Celostní intuitivní terapie

Těším se na Vás


Kdy má Monika volný termín? Volejte: +420 737 824 475


Šakti

Sportovní, Relaxační a Thajské masáže

Jsem profesionálni masérka na sportovní, relaxační a thajské masáže. Nejvíce mě oslovily thajské masáže a tantrické, protože jsou k mé filozofii nejbliž. 

Mám v sobě kousek Indické krve a vše co pochazí z Indie (Joga, Tantra, Arjuveda) mě zajímá a ráda poznávám nové informace a praktiky z této oblasti.

Mohu Vám nabídnout Thajské masáže, relaxační olejové, Tantrickou energetickou masáž, body to body a konzultaci pro muže s předčastnou ejakulací, pro lepší sexuální život (praktická práce se sexuální energii).


Nejvíce mě oslovily thajské masáže a tantrické, protože jsou k mé filozofii nejbliž.

Kdy má Šakti volný termín? Volejte: +420 605 832 121


Vivien

Alternativní metody a Spiritualní praxe více než 15 let

Mám dar duchovního napojení, vhledu do situací a témat, které potřebují uzdravit a propustit s uvědoměním si starých vzorů chování, přesvědčení a sugescí převzatých generačně tedy v rodové linii mužské nebo ženské nebo záznamu Vaší duše. 

Prostřednictvím channelingu tedy propojení se s úrovní vyššího vědění, vědomí předávám informace k tématům a otevírám Vaše energetické pole pro příjem vysoko vibrační energie k uvolnění a rozpustění traumat, která jsou často v nevědomí a podvědomí, ale i na úrovní fyzické tedy v těle. 

Uvědoměním si těchto negativních energií a uvolněním z Vašeho podvědomí přepisujeme staré genetické informace a pomocí vnitřního spojení a propojení, tak můžeme vyčistit a obnovit Váš energetický systém a Vaše vnitřní nastavení.