TERAPEUTI A MASÉŘI

"Zde inzerují své služby terapeuti, kteří nabízejí různé terapeutické metody a léčebné procedury. Pokud má terapeut v prezentaci uvedeno telefonní číslo, můžete ho kontaktovat přímo a domluvit se na čase a místě, kde provede terapii. Pro jednoduchost rezervace můžete také využít našeho rezervačního systému, který vám umožní objednat si terapii snadno a rychle."

Zde může být i vaše inzerce. V případě zájmu o spolupráci prosím volejte 605 832 121.

Honza

Zkušený masér, Tantrik, výživový poradce a terapeut.

Většina z nás tráví svůj čas ve svých myšlenkách, kde neustále probíráme záležitosti tohoto světa. Mám tu moc a techniky osvobodit vaši mysl od běžných starostí a nechat ji tancovat po vašem těle za doprovodu mých dotyků. 

Tantrická masáž ve vás nastartuje léčivý a transformační proces, který bude doznívat ve vašem těle ještě několik týdnů. Sexuální energie je tím nejsilnějším motorem, který nás někdy vleče životem jak splašený kůň a proto je dobré dát této energii ten správný směr .

"Mou specializací je výuka Kurzů Tantry! Spojte se se svou vnitřní vášní. Přijďte na náš kurz a objevte nový svět intimity."

Kdy má Honza volný termín? 

Volejte: 605 832 121, nebo objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Jana

Obyčejně neobyčejná žena, s větším než malým množstvím vnitřní lásky

S nadšením zkoumám a rozkrývám v lidech jejich jedinečnosti. Spirituální hovory o bohatství v nás a věcí, které nás přesahují jsou mými oblíbenými tématy, u kterých ztrácím pojem o čase. 

Dotek je pro mě milostí, láskou, věčností i vděčností.

 A hlavně božským terapeutickým prostředkem, který urychluje uvědomění a celkový vývoj a růst. 

Těším se a vítám každého/každou, jež vstoupí do mého života. Obohacení je vždy vzájemné.

S Láskou, 

Jana

Miluji živost v sobě i v druhých.

Kdy má Jana volný termín? 

Volejte: +420 602 715 743, popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Alex

Smyslný masér pro mužem kteří touží po vědomém orgasmicko-tantrickém doteku od muže

Dovol si orgasmický dotek muže! Jsi heterosexuální či bi-curious a toužíš po mužském doteku? Jsem tady pro tebe a 100% diskrétní. Nabízím smyslnou orgasmickou masáž pro muže od muže. Relaxační energeticko-tantrická masáž se zaměřením na vědomý dotek a intimitu.

Volba je zcela na tobě. Co opravdu hledáš? Toužíš po hluboké relaxaci a uvolnění, nebo chceš prozkoumat hlubší intimitu a smyslnost v rámci body to body zážitku? 

Mým cílem je přizpůsobit se tvým potřebám a poskytnout ti nezapomenutelný zážitek, který bude naplňovat tvé touhy a fantazie.


ZAŽIJ ORGASMICKÝ DOTEK MUŽE

Jsem energeticko-tantrický masér specializující se na muže, bez ohledu na tvou sexuální orientaci – heterosexuální nebo bi-curious – jsem zde pro tebe s absolutní diskrétností.

Mým cílem je poskytnout ti zážitek plný uvolnění, vzrušení a harmonie s tvým tělem i myslí. Pokud by tvá paní chtěla být součástí masáže, rád se o to s tebou pobavím.


Body to Body - 90 min smyslné masáže

Tato energeticko-tantrická masáž je zážitkem vědomých doteků a absolutního odevzdání se do mých rukou. Přináší celkovou relaxaci, uvolnění a propojení sexuální energie skrze naše těla. 

Po společné sprše se přesouváme na futon, kde probíhá hlavní část masáže. Na konci ti dám prostor pro osvěžující sprchu. V této variantě je očekávána úplná nahota nás obou. 

V této variantě je možnost také extra servisu ve formě masáže prostaty či bdsm prvků a to za příplatek.

Cena: 3.500,- + 1.000,- (masáž prostaty)

Orgasmický dotek muže - 60 min

Tato relaxační a orgasmická masáž se zaměřuje na kumulaci sexuální energie do tvých partií skrze mé dlaně. 

Poskytuje uvolnění a vzrušení. Po společné sprše se přesouváme na lehátko, kde probíhá hlavní část masáže. Na konci ti dám prostor pro osvěžující sprchu. V této variantě můžeš očekávat částečnou nahotu z mé strany.

Cena: 2.500,-


Přijď objevit krásu a sílu orgasmu skrze mé tantrické doteky.

Kdy má Alex volný termín? 

Napiš na WhatsApp: + 420 735 854 236 a rezervuj si svůj nezapomenutelný zážitek s Alexem


Jitka Jitro

Poskytuji Speciální Tantrické Masáže

Dotykem uzdravujeme a harmonizujeme své tělo, srdce a duši. Dotyk je naší přirozenou potřebou. Bez něj ztrácíme radost, uvolněnost a spontánní tvořivost. Dávat a přijímat ho potřebujeme často. 

V mé tantrické masáži načerpáte doteky vědomé, plné živé energie, lásky a přijetí. Otevírá ve vás více prostoru pro přijímání potěšení v životě.
Kašmírská Tantrická masáž

To je jemný, smyslný masážní rituál ze severní Indie, z tradice kašmírského šivaismu. Propojuje vaši mužskou a ženskou polaritu, vnitřní dítě a Buddhu uvnitř vás - vaši božskost. Dostáváte se do hlubokého kontaktu s těmito čtyřmi energiemi. Léčení, ke kterému přitom může dojít, se děje bez záměru dávajícího uzdravovat. Celé tělo je smyslně hýčkáno, bez zaměření na nějakou specifickou část těla. Tento meditační zážitek vám pomůže zvýšit schopnost dávat a přijímat potěšení, osvobodit proudění jemné energie v těle a probudit vaše smysly.

Tandava masáž

Plynutí, přítomnost v citlivém doteku. Tandava znamená tanec, pohyb při něm nevychází ze záměru dávajícícho, děje se sám. Nejprve se naše vnitřní pohyby sladí, když dojde k propojení, můžete se uvolnit do masáže, která vzniká právě v tom okamžiku, kdy se děje. Masáž má principy Kašmírské tantrické masáže, zažíváte při ní svou mužskou i ženskou stránku, citlivé dítě i božskou bytost, jíž jste. Jejich propojením v těle se stáváte harmoničtější bytostí.


Můžete se ke mě objednat i na dvou, nebo tří hodinovou tantrickou masáž, nebo celodenní terapie.

Kdy má Jitka volný termín?

Volejte: +420 605 856 470, popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Alina

Vzájemné propojení a sdílení energie

V každodenním shonu a stresu se často zapomínáme postarat o sebe. Mé taktické masáž jsou výjimečným zážitkem, který vám pomůže odpočinout si a obnovit svou fyzickou i duševní energii. Dovolte mi, abych vám poskytla okamžik klidu a pohody, který si zasloužíte.

Teď je ten správný čas udělat něco pro sebe. Rezervujte si svou tantrickou masáž a vraťte svému tělu harmonii a relaxaci, na kterou právem toužíte. 

Touha po jemných dotecích? Chcete-li uvolnit napětí nebo se těšíte na silný vnitřní prožitek

Kdy má Alina volný termín?

Volejte: +420 605 832 121, popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Radka

Tvá volba pro smyslné jemné masáže s prvky BDSM

Vzájemné propojení, dokonalost okamžiku, pocit jednoty, přijetí sebe sama i druhých a bezpodmínečná láska...to je Tantra. Dovolte si nechat se láskyplně hýčkat pomalými, vědomými dotyky, prožít něco krásného a nechat proudit blahodárnou energii celým tělem i myslí.

Kombinace smyslné jemné masáže s prvky BDSM, ponoření se sám/sama do sebe a odevzdání se plně vůli terapeuta je vzrušující prožitek, který dodá tantrické masáži trochu toho "pálivého" koření.

Pokud budete chtít jen erotickou masáž: 60min. - 2300,- . Jinak Tantrické masáže dle ceníku zde na stránkách.

Dovolte si nechat se láskyplně hýčkat pomalými, vědomými dotyky. Jsem zde pro Muže, Ženy i Páry.

Kdy má Radka volný termín? 

Volejte: +420 605 856 470, popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Luna

Smyslná Tantra s Lunou

Jde o spojení těla, mysli a duše skrze vědomé doteky a vzájemné sdílení energie. Tato energie, která se rozprostírá do celého těla se využívá k léčení či vnitřní transformaci a pozvednutí vědomí.

Prožijete nádherné chvíle plné lásky, uvolnění od hlubokého stresu a zklidnění mysli. Objevte probouzející hravost a radost z vlastního těla. Odevzdejte se tantrické masáži s lehkými prvky BDSM. Zažijete potěšení, intenzivní propojení se sebou samým a naplní vás životní energií. 


Překvapte své tělo kouzlem... Smyslnou Tantrickou Masáži

Kdy má Luna volný termín? 

Volejte: +420 605 832 121popř. objednáním přes náš Rezervační systém níže.


Eira

Jsem zde pro muže i ženy jakékoli orientace.

Síla v jemnosti, propojování fyzického těla a duše, rovnováha mezi emocemi a myšlenkami, změna. To vše můžete zažívat, když si dopřejete péči. Jsem zde pro muže i ženy jakékoli orientace.

V mé blízkosti načerpáte klid a laskavé přijetí, zpomalíte rytmus a tlak na výkon.

Má nabídka:

  • -Masáže

  • Vaginální mapování

  • Masáž rozety

  • Psycho-emocionální podpora

  • Bytí v přítomnosti

Pečuji o lidské tělo a jeho duši. Vytvářím laskavý a bezpečný prostor, když vás něco trápí a potřebujete to probrat. Nabízím masáž tantrickou nebo klasickou, když vás bolí tělo. Chcete-li lépe poznat svoji pánevní oblast, navnímat se na sebe, můžete využít i terapeutické setkání. Můžeme si hrát s dechem, zaměřením pozornosti ke svému tělu, s energií, kterou v průběhu masáže generujeme a postupně rozvádíme do celého těla.

Přijměte pozvání do místa, kde tělo nachází společnou řeč samo se sebou, se svou duší i se svým duchem.

Kdy má Eira volný termín? Volejte: +420 778 961 472


Milenka

Léčitelkou již od malička

Od malička se z hloubi své duše cítím být léčitelkou. Postupem času jsem se stala terapeutkou a masérkou a vedle toho jsem také tanečnice a výtvarnice. 

Jak jde čas, všechny tyto cesty a schopnosti se ve mě vzájemně prolínají a propojují. 

Tantra pro mě znamená "cestu lásky", která vede k hlubšímu poznání duchovních aspektů života a jejímu prolnutí s hmotnou rovinou, to vše skrze naše těla. Jejím prostřednictvím si mohu dovolit vše prožívat více vědomě...

Tantra je pro mě cestou lásky

Kdy má Milenka volný termín? Volejte: +420 605 832 121.


Faina

Certifikovaná masérka od roku 2007

Naleznete u mě klid, citlivý dotek naplněný důvěrou a odevzdání se do přítomného okamžiku. Cesta poznávání sama sebe skrz vědomí a uvědomení si sama sebe. Pro ženy, muže a LGBT komunitu.

 Je pro mě prioritní důkladně připravit tělo na zpracování zvýšené energetiky pomocí dlouhých pomalých doteků. Mít dostatek času do ponoření se v hlubokou aktivní relaxaci a odevzdání. 

Mé vzdělání:

  • Jogový a Tantrický kurz - 2003
  • Masérská certifikace - 2007

  • Terapie s energetickým léčením - 2011

Mystická Energetická Masáž celého těla s rituálem, kultivace zvýšené energie v těle. Co v mém podání můžete zažít jinak, je vědomý, sensuální, něžný, jemný a velmi pomalý dotek ode mne k vám s teplým olejem. Ve výsledku je hodně intenzivní a pohybujete se jak na vlnách v oceánu své vlastní energie. Dostáváte se do stavu přítomnosti vědomí v těle. 

Pracuji pouze léčivou silou svých rukou.

Kdy má Faina volný termín? Volejte: +420 605 832 121


Michaela

Sexualbodyworker, Lektorka Vědomého Doteku, Tantrička, Terapeutka

Jsem zkušená masérka, sexualbodyworker, Lektorka Vědomého Doteku, Tantrička a Terapeutka. Tantru vnímám jako cestu ke ke svobodě bytí, prožívání a nalezení sám sebe.

Každá Tantrická masáž je pro mne posvátným rituálem, který spolu prožijeme v bezpečném a láskyplném prostředí. Probouzí v nás naše skryté síly a náš veškerý potenciál. Přivádí nás do absolutní přítomnosti - TADY A TEĎ, a tím nám umožní potkat a zažít sám sebe.Vtahuje nás do nového stavu bytí.

Pořádám

Tantrická setkání - Tantrická masáž- Párová setkání - Tantrická celodenní seance - Lekce vědomého doteku - energetické masáže - masáž 5-ti elementů

Terapie jako vaginální mapování, analní mapování ( terapie strachů), analní masáž pro muže i s masáží prostaty - léčení jizev

Kurzy - Půlroční tantrický seberozvojový kurz pro ženy, muže a páry- kurz kouzelného doteku - kurz vědomé masáže pro celou rodinu - prohloubení a zlepšení vztahů v rodině - vhodné i pro děti a rodiče - kurz vaginálního mapování - kurz "Tantrické" masáže

Každá Tantrická masáž je pro mne posvátným rituálem

Kdy má Michaela volný termín? Volejte: +420 602 712 963, popř. email: borovickovamisa85@gmail.com


Maya

Láskyplná žena s duší dítěte

Jsem láskyplná žena s duší dítěte, kterou baví mazlení, doteky a masáže. Objevovat, co se komu líbí a být toho součástí. Darovat úsměv. Naladit se na pozitivní energie tvořivé síly. 

Nabízím vám poznávat vše společně. Podporuji pocit bezpečí a přijetí. V tomto hektickém světě nezapomínej na péči o sebe, rozhovor se sebou samým a uvolnění. Nabízím párům, ženám i mužům tantrickou masáž a uvolnění v příjemném prostředí. 

V tomto hektickém světě nezapomínejme na péči o sebe

Kdy má Maya volný termín? Volejte: +420 703 411 520


Šakti

Sportovní, Relaxační a Thajské masáže

Jsem profesionálni masérka na sportovní, relaxační a thajské masáže. Nejvíce mě oslovily thajské masáže a tantrické, protože jsou k mé filozofii nejbliž. 

Mám v sobě kousek Indické krve a vše co pochazí z Indie (Joga, Tantra, Arjuveda) mě zajímá a ráda poznávám nové informace a praktiky z této oblasti.

Mohu Vám nabídnout Thajské masáže, relaxační olejové, Tantrickou energetickou masáž, body to body a konzultaci pro muže s předčastnou ejakulací, pro lepší sexuální život (praktická práce se sexuální energii).


Nejvíce mě oslovily thajské masáže a tantrické, protože jsou k mé filozofii nejbliž.

Kdy má Šakti volný termín? Volejte: +420 605 832 121


Vivien

Alternativní metody a Spiritualní praxe více než 15 let

Mám dar duchovního napojení, vhledu do situací a témat, které potřebují uzdravit a propustit s uvědoměním si starých vzorů chování, přesvědčení a sugescí převzatých generačně tedy v rodové linii mužské nebo ženské nebo záznamu Vaší duše. 

Prostřednictvím channelingu tedy propojení se s úrovní vyššího vědění, vědomí předávám informace k tématům a otevírám Vaše energetické pole pro příjem vysoko vibrační energie k uvolnění a rozpustění traumat, která jsou často v nevědomí a podvědomí, ale i na úrovní fyzické tedy v těle. 

Uvědoměním si těchto negativních energií a uvolněním z Vašeho podvědomí přepisujeme staré genetické informace a pomocí vnitřního spojení a propojení, tak můžeme vyčistit a obnovit Váš energetický systém a Vaše vnitřní nastavení.