REFERENCE

Stáňa

Pokud se chcete cítit žensky, výjimečná a krásná, jděte k Honzovi! Pro mě naprosto neuvěřitelný a krásný zážitek, překvapivé reakce těla i mysli. Honza je empatický a profesionální! A moc mu děkuji! Určitě se vrátím!

Tereza

Masáž nebo bych to spíš nazvala terapie od Pavlínky pro mě byla neskutečný zážitek. Pavla je milá a přirozená a hned jsem se v její společnosti cítila uvolněně. Během celé masáže používala něžné doteky, které střídaly silnější tlaky, vše dělala s intuicí a velkým respektem k mému tělu a dechu. Cítila jsem tolik energie, že jsem měla pocit, že jí můžu uchopit. Mělo to jen jedinou chybu, že to trvalo jen dvě a půl hodiny. Myslela jsem, že to jen jednou zkusím a už nikdy nepřijdu, ale tohle si chci dopřát znovu a znovu a znovu.

Tina

Děkuji za velmi empatickou masáž. Mimořádná péče o tělo i o duši , vnímaná všemi smysly, v příjemném prostředí, kde čas plyne tak nějak jinak....

Míša

Na masáži u Honzy jsem byla před měsícem, ale ještě dnes se mi vybavují libé pocity, které ve mně zanechala. Existuje velké množství masážních salónů a masérů, ale TopBody se vymyká průměru jak profesionálním přístupem, tak luxusním prostředím. Až budu chtít masáž, nebudu váhat, kam zajít.Michal

Bylo to neuvěřitelně silné, krásné.Tolik péče, radosti. Samé vědomé doteky. Jen jsem plul v přítomném okamžiku, užíval si bezpečí, smyslnosti a něhy. Už jsem zažil hodně masáží tohoto typu, poprvé však čtyřruční. Bylo to o další úroveň výš. Jste skvělá dvojice, nádherné se doplňujete. Zážitek, který lze stěží popsat slovy, musí se zažít. Bude ve mně dlouho odeznívat. Vřele doporučuji všem.

Rose

Na masáži jsem byla opakovaně. Musím pochválit příjemné, citlivé, empatické chování maséra. Už se těším na další návštěvu :)

Petr

Ahoj, jestli máš ráda zpětné vazby, tak jednu posílám. Včerejší masáž byla úžasná. Jestli jsem první návštěvu chválil, tak ta včerejší byla pro mě ještě příjemnější. Každý Tvůj dotyk byl jemný a přitom někdy mrazivý ... ještě jednou děkuji...

Helen

Honza je profesionál, kterého bych doporučila každé ženě, jež se chce alespoň na jeden večer cítit výjimečná a středem vesmíru . Honzovi děkuji, že i přes můj stud a ostych na mě nespěchal a dal mi tolik času, kolik jsem potřebovala. Prostředí, hudba a péče byly opravdu nezapomenutelné. Služby Honzy jsem vyhledala proto, že jsem chtěla do našeho manželského života po 13-ti letech dostat větší vášeň a živočišnost. Díky Honzovým dotykům jsem pak přesně věděla po čem doma toužím. S manželem jsme následně společně objednali pár drobností, které do naší ložnice dostaly znovu vášeň, touhu po těle a prožitku toho druhého. Děkuji Honzo. (Nám pro začátek stačilo: prostěradlo pro olejové hrátky, kokosový olej, kostka ledu, peříčko, hudba, svíčky a nechat naprostou aktivitu a fantazii na manželovi. Z výsledku jsme byli překvapeni oba). Helen (36) a Marek (41)

Karel

V jedné písničce se zpívá: "...sliby se maj' plnit o Vánocích!" U vás se tak děje zřejmě kdykoli :-). BDSM - Tantra od Pavly je zážitkem plným emocí a odhalení tajemných komnat - opět mě pohltila její vnímavost a schopnost najít ty správné klíče...
Děkuji za tu vzniklou závislost... :-)
PS: Slibuji, že už další recenzi psát nebudu, aby to nevypadalo, že jsme domluvení :-O

Monika

U Honzy jsem byla na tantricke masáži podruhé. Poprvé to bylo loni v létě když jsem ještě neměla tušení co je tantra i přesto byl Honza velice jemný pozorný a masáž byla pro mě naprosto úžasná . Teď jsem se objednala za účelem poznání svých hranic s využitím BDSM u tantricke masáže . Protože už jsem půl roku chodila na různé kurzy masáží a tantry a stala jsem se otevřenější tahle masáž me dostala úplně mimo sebe, byla naprosto naprosto úžasná a Honza se opět choval galantně, pohodově, s respektem. zajistil bezpečný a důvěryhodný prostor. masaz jsem si užila od začátku až do konce, za to Honzovi moc a moc děkuju. Je to profesionál a jeho masaz doporučuji 😍.

Karel

Mé setkání s Pavlou bylo jedním z těch okamžiků v mém životě, které nejsou náhoda - věřím, že to je odměna, kterou si teprve musím zasloužit... Její empatie, přirozenost a něžnost v její síle je něco, co mě dokázalo oddělit od reality.
Děkuji, ale musím se vrátit - je to návykové už po první dávce :-) (...navíc je to u vás hezké :-))

Drahomíra

Masáž se zábalem a peelingem jsem dostala od kolegů jako dárek. Po shlédnutí webových stránek jsem měla trochu obavy... Jan je charismatický muž, choval se profesionálně a myslím, že přidal i něco navíc, co dárkový voucher nezahrnoval. Rozhodně se při dvouhodinové proceduře objevilo mnoho nečekaného, co jsem ještě nikde nezažila. Budu si to dlouho pamatovat. Děkuji.

Anastazie

Rychlá objednávka, příjemný pan masér. Dobrá dostupnost, parkování. Příjemné prostředí.

Lucie

Úžasný profi přístup. ...Pan masér jednička. ...všem doporučuji Alora

Soňa

Jan je naprosto skvělý a zkušený masér, jeho doteky jsou jemné a citlivé. Vždy odcházím spokojená ať už potřebuji srovnat záda nebo pohladit po duši krásnou tantrickou masáží... moc děkuji

Petra

Everything was great! Jan is incredibly professional and experienced therapist. I felt comfortable, relaxed and slept as a baby after my visit. I definitely do recommend Jan and his therapy.

Alena

Pan masér byl velice milý a ochotný. Vše bylo strašně super, vůbec se mi nechtělo odejít domů jak jsem se cítíla jako v pohádce. Už se těším na další - Moc děkuji

Anežka

Velmi milá paní, rychlý zákrok, vysvětlení reálné situace, žádné lákání na pro mě neúčinné procedury, naopak nastavení ceny ku rozsáhlosti procedury.. Velmi velká spokojenost.. Super prostředí!

Tereza

Vsechny procedury byly naprosto uzasne, profesionalni a povznasejici :-) takhle by se kazda zena mela nechat rozmazlovat..

Věra

Byla jsem zde již po několikáté a vždy spokojenost. Milý a profesionální přístup. Příjemné prostředí.

Jana

velmi profesionální pan masér, milý přístup

Jana

Velmi milý pracovník,doporucil co a jak,podnik nabízí i masáže,hned jsem se napříště objednala:)

Barbora

Osobni pristup, ne jako ostatni podniky, kde se to strida jako na bezicim pase. Moc prijemna hodina a pul.

Katarina

veľmi profesionálny prístup .... maximálna spokojenosť oproti predošlým salónom využívajúcim IPL depilaci ... doporučujem!

Zuzana

Příjemné prostředí, milý a ochotný personál, profesionální služby, hned u metra .

Marta

Byla jsem velice spokojena, paní velmi mila, výsledky se postupne dostavili byl to úžasný relax a hlavne hned v blizkosti metra. Mohu jen doporučit !!!!

Marie

úvodní konzultace i nad rámec procedůry, sdílení poznatků a skutečnosti o těle jako celku. příjemné prostředí, dobrá dostupnost, jednoduchá rezervace.

Roxana

Professional therapist, very nice atmosphere

Jana

Empatický přístup,pěkné prostředí,terapeut vše vysvětlil. Prima,doporučuji