Reference
Zde jestli chcete, se můžete podělit s ostatními o své zážitky v našem studiu

Dole na stránce vyplňte všechny potřebné údaje

 a my Vaši recenzi rádi zveřejníme

Drahomíra

Masáž se zábalem a peelingem jsem dostala od kolegů jako dárek. Po shlédnutí webových stránek jsem měla trochu obavy... Jan je charismatický muž, choval se profesionálně a myslím, že přidal i něco navíc, co dárkový voucher nezahrnoval. Rozhodně se při dvouhodinové proceduře objevilo mnoho nečekaného, co jsem ještě nikde nezažila. Budu si to dlouho pamatovat. Děkuji.

Karel

Mé setkání s Pavlou bylo jedním z těch okamžiků v mém životě, které nejsou náhoda - věřím, že to je odměna, kterou si teprve musím zasloužit... Její empatie, přirozenost a něžnost v její síle je něco, co mě dokázalo oddělit od reality.
Děkuji, ale musím se vrátit - je to návykové už po první dávce :-) (...navíc je to u vás hezké :-))

Soňa

Jan je naprosto skvělý a zkušený masér, jeho doteky jsou jemné a citlivé. Vždy odcházím spokojená ať už potřebuji srovnat záda nebo pohladit po duši krásnou tantrickou masáží... moc děkuji

Lucie

Úžasný profi přístup. ...Pan masér jednička. ...všem doporučuji Alora

Alena

Pan masér byl velice milý a ochotný. Vše bylo strašně super, vůbec se mi nechtělo odejít domů jak jsem se cítíla jako v pohádce. Už se těším na další - Moc děkuji


Petra

Everything was great! Jan is incredibly professional and experienced therapist. I felt comfortable, relaxed and slept as a baby after my visit. I definitely do recommend Jan and his therapy.

Tereza

Vsechny procedury byly naprosto uzasne, profesionalni a povznasejici :-) takhle by se kazda zena mela nechat rozmazlovat..


Anežka

Velmi milá paní, rychlý zákrok, vysvětlení reálné situace, žádné lákání na pro mě neúčinné procedury, naopak nastavení ceny ku rozsáhlosti procedury.. Velmi velká spokojenost.. Super prostředí!

Jana

velmi profesionální pan masér, milý přístup

Věra

Byla jsem zde již po několikáté a vždy spokojenost. Milý a profesionální přístup. Příjemné prostředí.

Jana

Velmi milý pracovník,doporucil co a jak,podnik nabízí i masáže,hned jsem se napříště objednala:)

Barbora

Osobni pristup, ne jako ostatni podniky, kde se to strida jako na bezicim pase. Moc prijemna hodina a pul.

Katarina

veľmi profesionálny prístup .... maximálna spokojenosť oproti predošlým salónom využívajúcim IPL depilaci ... doporučujem!

Zuzana

Příjemné prostředí, milý a ochotný personál, profesionální služby, hned u metra Flora

Marta

Byla jsem velice spokojena, paní velmi mila, výsledky se postupne dostavili byl to úžasný relax a hlavne hned v blizkosti metra. Mohu jen doporučit !!!!

Marie

úvodní konzultace i nad rámec procedůry, sdílení poznatků a skutečnosti o těle jako celku. příjemné prostředí, dobrá dostupnost, jednoduchá rezervace.

Jana

Empatický přístup,pěkné prostředí,terapeut vše vysvětlil. Prima,doporučuji

Roxana

Professional therapist, very nice atmosphere

Anastazie

Rychlá objednávka, příjemný pan masér. Dobrá dostupnost, parkování. Příjemné prostředí.