REFERENCE HONZA

Diana

Jsem přesvědčená, že pro Tantru je nesmírně důležité a rozhodující, komu se člověk odevzdá do rukou. Já jsem hledala a čekala dlouho. TopBody a pan Janata nakonec bylo moje rozhodnutí... Zážitek z tantry byl jedinečný, intenzivní a plný nejrůznějších pocitů, které stojí za prožití. Pan Janata průvodce, který si právem získal moji maximální důvěru... Kdo má chuť nakouknout za hranice formální intimity, je pan Janata správná volba a stojí za to, s ním si o tuto zkušenost obohatit život. Ať už třeba jen pro jednou a nebo pro možnost objevování nových obzorů - já doufám, že mě se podaří to druhé a těším se na to :o) Moc děkuji Diana

Naďa

U Honzy jsem absolvovala 3hodinovou královskou masáž. A je vskutku KRÁLOVSKÁ, aspoň já jsem se rozhodně tak cítila - jako královna. Naprosto souzním s vyjádřením Elišky: bezpečí, důvěra a intuice. Byla jsem opečovávána s tak neskutečnou empatií, láskou a pozorností, našla jsem tu přesně to, co jsem potřebovala (aniž bych to sama tušila). Nebyla to moje první tantrická masáž, ale tady je zjevné, že masér Honza dělá masáž opravdu rád, s láskou a velkou úctou k masírované ženě a že ho to baví. A že jí dělá úpřimně a bez postranních úmyslů (kdyby se náhodou toho někdo obával). Bylo to tak... otevřené, intimní, ale zároveň jsem se cítila bezpečně, bez ohrožení. Na masáž jsem šla ne úplně naladěná, nebyla jsem vůbec v pohodě, myšlenky roztěkané z práce a dalších povinností. Masérovi Honzovi se podařila naprosto úžasná věc - odcházela jsem v neskutečné pohodě, klidná a v duši hluboký mír. Přesně to jsem potřebovala před dalšími náročnými dny, které mě čekají. Milý Honzo, moc Vám děkuji. Svěřila jsem se do Vaší láskyplné péče a skvělých rukou, a nejen že toho nelituji, ale to, čeho se mi dostalo, předčilo úplně všechno. Děkuji Vám za to, že jsem u Vás mohla nechat rozpustit svou rozháranou duši a mysl ve Vaší neskutečné masáži, bezpečně se "odevzdat" a najít opět klid a rovnováhu. Honzo, Vy jste prostě neuvěřitelný! Ať se Vám daří a hlavně ať Vás to nepřestává bavit. Protože jen co to půjde, objevím se u Vás zas :-)

Veronika

Svěřila jsem své tělo a zraněnou duši do rukou láskyplného a něžného anděla. Jinak nelze popsat moje poznání u Honzíka. 17letý "problém" se během tří hodin rozplynul jak pára nad hrncem. Zažila jsem něco překrásného a to jsem teprve na samém začátku. Takhle si představuji slast, rozkoš, omámení, relax, odevzdání se a velkou důvěru. Tvé naladění se na ženu je skutečně "neskutečné". Myslela jsem si celou dobu, že je se mnou něco špatně, ale díky této masáži jsem pochopila, že vůbec nic. Takových AHA momentů díky tomuto prožitku. Díky Honzo, jsi zázračný člověk, muž, léčitel, šaman, terapeut, průvodce a anděl v jednom. Jsi přesně tam, kde máš v životě být. Přeji Ti štěstí.

Markéta

Vybrala jsem si svou intuicí maséra pro posunutí mé hranice a tabu v oblasti intimity, dala jsem si tento prožitek jako dárek. Honza byl velmi empatickým, laskavým a bezpečným průvodcem do mého nitra a energie. Odcházela jsem lehká jako vánek, naplněná až po okraj energií a s pocitem hlubokého ženství a sebevědomí. Děkuji Ti moc Honzo a zas si tvé dotyky ráda dopřeji.

Eliška

"Bezpečí, důvěra a intuice, která se prolínala celou tantra masáží mi umožnila odhodit slova a příběhy a vrátit se k procítění toho, co je v těle. Honzo děkuju za držení prostoru pro hloubku cesty, na kterou jsi mě vzal. Z masáže jsem odcházela energiticky nabitá. Otevřela se ve mě další úroveň SVOBODY. Děkuju"

Jana

Přesto, že je v nás touha poznat něco nového,součastně s tím v nás probíhá nejistota, ostych a strach z nepoznaného. Pak přijde rozhodnutí a pokud zazvonite u těch správných dveří, vše je pryč v momentě, kdy vám s úsměvem a minimem milých a vlídných slov otevře velmi charismatický, sympatický muž a tiše vás pozve dál do krásného, čistého a příjemně provoněného prostoru. Pak vše nechte jen plynout. Už po prvním doteku a pohlazení se citite bezpečně , příjemně , jako hýčkaná žena a tak je to po dobu celé masáže. A je úplně jedno jestli jdete na normální nebo tantrickou masáž , obojí vám do života přinese co potřebujete, po čem toužíte a s laskavým přístupem Honzy odcházíte šťastná , spokojená a možná i rozhodnuta přijít zas. Každá žena si zaslouží poznat a prožít něco podobného. U Honzy to neni sen ale skutečnost. Tak hodně štěstí a odvahy milé ženy a Honzovi velký DÍK za poznání " Tantrické masáže "

Lidka

velmi dlouho jsem se odhodlávala vyzkoušet Tantra masáž. Úplně zbytečně. Hned po prvních dotecích bylo jasné, že vědomé dotýkání, empatie, cit a elektrizující masaž si dopřeji opakovaně. Potřebovala jsem relax ve velmi náročném období, pohlazení v obddobí vyprahlosti to vše na jednom místě, v rukách velmi charismatického Honzy jsem dostala. Takže vím, že kontakt Honzy je něco jako mé SOS číslo, pro dny kdy se necítím fajn a třeba potřebuji jen pohladit, čehož se mi dostane vrchovatě. Děkuji ... děkuji za každý dotek ...

Ludmila

Obrovská důvěra, odevzdání a vše úžasné. Vše bylo naprosto v pořádku, cítila jsem se jako žena a cítila jsem tu pozornost, která mi byla venovana. Spokojenost.

Venuše

Masáže od Honzy jsou tím největším relaxem, jaký jsem kdy zažila. Honza je citlivý, pozorný a dokáže se na ženu nacítit. V bezpečném prostředí se můžete otevřít a uvolnit, nebo dokonce úplně rozpustit. Dokáže vám v rámci masáže splnit každé vaše přání. Honzo, díky moc!

Sylva

Masáže od Honzy byly vždy úžasné. Jeho profesionální a empatický přístup, vědomý dotek, vnímavost a naladění. Umí jak masírovat, tak léčit po duši. Je to úžasný muž s charismatem a jemnosti. Mohu jen doporučit.

Dagmar

Poprvé a hádhera

Monika

Děkuji Honzovi za nádherné tantrické masáže, vždy spojené s maximálním pocitem bezpečí a důvěry, což my ženy opravdu potřebujeme. Honza je naprosto vědomý maser, u kterého si můžeme byt jisté, ze bude dodrženo vše, co jsme si domluvili před masazi a tak nedojde k překročení hranic. K tobě se Honzo ráda vracím pro příjemný dotek, přesně takový, který potrebuju.

Zdena

Nedá mi to, a musím se podělit o nádherný zážitek, který jsem v Topbody tantra prožila. Minulé vztahy mě velice citově zasáhly, zvláště ten poslední a já hledala někoho, nějakou terapii, která by mi z téhle mé citové pasti pomohla. Kamarádka mi doporučila Honzu a jeho Celodenní terapii. Měla jsem sice dost velké obavy, protože co chlap ví že? A ještě k tomu takto citlivé téma. Ale kamarádka mi vyprávěla, jaké to bylo, když u Honzy byla na tantře a nešetřila chválou, tak jsem to riskla. Honza byl velice galantní, vstřícný a jemný a opravdu umí. Uvědomila jsem si spoustu chyb, které jsem ve vztazích udělala a hlavně, dokázala jsem pochopit a odpustit. Když jsem odcházela, bylo to jako kdybych mohla létat. :) Celé to bylo nádherné, slzy mi tekly proudem když jsem v meditaci objímala sama sebe jako malou holčičku. A tantrická masáž, byla to nejůžasnější co jsem zatím poznala, změny teplot na těle a další úžasné dotyky... to se nedá popsat, to musíte zažít ! Jediné co mi trochu vadilo, byly občasné zvuky od výtahu, které odváděli mou pozornost při meditaci.

Moc a moc Honzo děkuji, vy jste nejen masér a terapeut, vy jste i kouzelník a šaman ! Zdena

Míša

Masáž od Honzy byla moc moc krásná,rozmazlujici, plná porozumění, vědomého doteku, lásky,pozornosti a něhy....  Jeho přítomnost člověka naprosto pohltí a zahřeje u srdce 💓. Dokáže člověka probudit....
Děkuji za krásný zážitek Míša :-)

Stáňa

Pokud se chcete cítit žensky, výjimečná a krásná, jděte k Honzovi! Pro mě naprosto neuvěřitelný a krásný zážitek, překvapivé reakce těla i mysli. Honza je empatický a profesionální! A moc mu děkuji! Určitě se vrátím!

Honza je profesionál, kterého bych doporučila každé ženě, jež se chce alespoň na jeden večer cítit výjimečná a středem vesmíru . Honzovi děkuji, že i přes můj stud a ostych na mě nespěchal a dal mi tolik času, kolik jsem potřebovala. Prostředí, hudba a péče byly opravdu nezapomenutelné. Služby Honzy jsem vyhledala proto, že jsem chtěla do našeho manželského života po 13-ti letech dostat větší vášeň a živočišnost. Díky Honzovým dotykům jsem pak přesně věděla po čem doma toužím. S manželem jsme následně společně objednali pár drobností, které do naší ložnice dostaly znovu vášeň, touhu po těle a prožitku toho druhého. Děkuji Honzo. (Nám pro začátek stačilo: prostěradlo pro olejové hrátky, kokosový olej, kostka ledu, peříčko, hudba, svíčky a nechat naprostou aktivitu a fantazii na manželovi. Z výsledku jsme byli překvapeni oba). Helen (36) a Marek (41)

Helen


Everything was great! Jan is incredibly professional and experienced therapist. I felt comfortable, relaxed and slept as a baby after my visit. I definitely do recommend Jan and his therapy.

Petra


U Honzy jsem byla na tantricke masáži podruhé. Poprvé to bylo loni v létě když jsem ještě neměla tušení co je tantra i přesto byl Honza velice jemný pozorný a masáž byla pro mě naprosto úžasná . Teď jsem se objednala za účelem poznání svých hranic s využitím BDSM u tantricke masáže . Protože už jsem půl roku chodila na různé kurzy masáží a tantry a stala jsem se otevřenější tahle masáž me dostala úplně mimo sebe, byla naprosto naprosto úžasná a Honza se opět choval galantně, pohodově, s respektem. zajistil bezpečný a důvěryhodný prostor. masaz jsem si užila od začátku až do konce, za to Honzovi moc a moc děkuju. Je to profesionál a jeho masaz doporučuji 😍.

Monika


Na masáži u Honzy jsem byla před měsícem, ale ještě dnes se mi vybavují libé pocity, které ve mně zanechala. Existuje velké množství masážních salónů a masérů, ale TopBody Tantra se vymyká průměru jak profesionálním přístupem, tak luxusním prostředím. Až budu chtít masáž, nebudu váhat, kam zajít.

Míša


Pan masér byl velice milý a ochotný. Vše bylo strašně super, vůbec se mi nechtělo odejít domů jak jsem se cítíla jako v pohádce. Už se těším na další - Moc děkuji

Alena


Úžasný profi přístup. ...Pan masér jednička. ...všem doporučuji Alora

Alora


Vsechny procedury byly naprosto uzasne, profesionalni a povznasejici :-) takhle by se kazda zena mela nechat rozmazlovat..

Tereza


Na masáži jsem byla opakovaně. Musím pochválit příjemné, citlivé, empatické chování maséra. Už se těším na další návštěvu :)

Rose


Masáž se zábalem a peelingem jsem dostala od kolegů jako dárek. Po shlédnutí webových stránek jsem měla trochu obavy... Jan je charismatický muž, choval se profesionálně a myslím, že přidal i něco navíc, co dárkový voucher nezahrnoval. Rozhodně se při dvouhodinové proceduře objevilo mnoho nečekaného, co jsem ještě nikde nezažila. Budu si to dlouho pamatovat. Děkuji.

Drahomíra