BDSM TANTRA

Je pro vás Tantra příliš jemná a návštěva BDSM salonu zase příliš silná káva ?

Tantrická masáž s trochou jemné, hravé dominance pro muže i ženy je přesně ten střed, který hledáte. Lehké hrátky s provazy, důtkami a dalšími zajímavými hračkami .o) Poznáte pocit moci a bezmoci, dominance a submise. Můžete si vyzkoušet posouvat vaše hranice až na samý okraj toho, co snesete. Vše pod vaší kontrolou. Zahodte společenská TABU v této oblasti a přijďte si splnit vaše sny a představy do bezpečí našeho studia.

V každém z nás je hluboká touha odevzdat se něčemu co nás přesahuje a naplňuje. Být znovu sjednocen s celkem, být jako kapka, která se vrátí do oceánu. Všechny touhy, jsou jen odrazem touhy po jednotě, kterou v konečném důsledku Jsme.

V BDSM Tantra neprovádíme žádné tvrdé drsné praktiky a také vše s vámi předem probereme a vysvětlíme. V každém okamžiku terapie, můžete cokoliv změnit, nebo to celé ukončit.

Pokud vás s vaším souhlasem přivážeme, vždy to bude tak, abyste se mohli kdykoliv sami odvázat.  A vše je jen na dohodě mezi terapeutem a klientem, a tuto dohodu striktně dodržujeme, takže se nemůže stát, že bychom vám dělali něco, co nechcete.