Je pro vás Tantra příliš jemná a návštěva BDSM salonu zase příliš silná káva?


BDSM TANTRA

Tantrická masáž s trochou jemné, hravé dominance pro muže i ženy je přesně ten střed, který hledáte. Lehké hrátky s provazy, důtkami a dalšími zajímavými hračkami. Poznáte pocit moci a bezmoci, dominance a submise. Můžete si vyzkoušet posouvat své hranice až na samý okraj toho, co snesete. Vše pod vaší kontrolou. Zahoďte společenská TABU v této oblasti a přijďte si splnit své sny a představy do bezpečí našeho studia. 

V každém z nás je hluboká touha odevzdat se něčemu, co nás přesahuje a naplňuje. Být znovu sjednocen s celkem, být jako kapka, která se vrátí do oceánu. Všechny touhy, jsou jen odrazem touhy po jednotě, kterou v konečném důsledku jsme.

V BDSM Tantra neprovádíme žádné tvrdé drsné praktiky a vše s vámi předem probereme a vysvětlíme. V každém okamžiku terapie můžete cokoliv změnit nebo to celé ukončit.

Pokud vás s vaším souhlasem přivážeme, vždy to bude tak, abyste se mohli kdykoliv sami odvázat. Vše je jen na dohodě mezi terapeutem a klientem a tuto dohodu striktně dodržujeme, takže se nemůže stát, že bychom vám dělali něco, co nechcete.

Můžete si také s partnerem nebo partnerkou pronajmout na pár hodin k tomu uzpůsobenou místnost a pohrát si spolu. Bud sami, nebo s terapeutem, který vás povede. Cena je 400/h včetně hygienických prostředků. 


Stačí jen zavolat : +420 605 832 121 a vše domluvit.