VIVIEN

Milí přátele,

Jmenuji se Vivien a alternativními metodami a spirituální praxi se věnuji více než 15 let. Mám dar duchovního napojení, vhledu do situací a témat, které potřebují uzdravit a propustit s uvědoměním si starých vzorů chování, přesvědčení a sugescí převzatých generačně tedy v rodové linii mužské

nebo ženské nebo záznamu Vaší duše. Prostřednictvím channelingu tedy propojení se s úrovní vyššího vědění, vědomí předávám informace k tématům a otevírám Vaše energetické pole pro
příjem vysoko vibrační energie k uvolnění a rozpustění traumat, která jsou často v nevědomí a podvědomí, ale i na úrovní fyzické tedy v těle. Uvědoměním si těchto negativních energií a uvolněním z Vašeho podvědomí přepisujeme staré genetické informace a pomocí vnitřního spojení a propojení, tak můžeme vyčistit a obnovit Váš energetický systém a Vaše vnitřní nastavení. 

K energetické práci a našemu spojení a propojení budete potřebovat krystaly nebo osobní kameny, které nabíjím naším záměrem k uzdravení situací nebo zdraví ve Vašem životě. Pracuji také k otevření energetických center, čaker a pročištění Vašeho energetického pole pro příjem vysoko vibrační energie k celistvosti a nalezení vnitřní rovnováhy a harmonie. Před naším spojením je nutno vymezit prostor a čas pro tento energetický přenos. Prostor je dobré vyčistit pomocí bylinných vykuřovadel nebo vonnými tyčinkami. Do prostoru pak připravit svíčku, sklenici s vodou, krystaly a dle tématu případně další předměty, které Vám sdělím po Vašem přihlášení se u mne s tématem. Naše propojení k vnitřní prací je možno provést v hodinovém nebo dvouhodinovém spojení.

V dvouhodinovém spojení je obsažena ceremonie s léčivými prvky propojení nebe a země a také přírodních živlů a magie pro silnější očistění a hlubší vnitřní práci. V konečné fázi našeho spojení předávám často informace jak ostupovat po tomto přenosu a ceremonii, rituálu k dočištění daného tématu na energetické úrovni nebo fyzické tedy doplnění důležitých látek do těla případné bylinné terapie a pohybové nebo klidové aktivity. Těším se na naše spojeni.


Channeling a odpovědi na otázky.

Pro on line spirit vnitřní práci prostřednictvím channelingu napište na
simackova@unet.cz

Online odpovědi na Vaše otázky prostřednictvím channelingu. Energetická práce s krystaly, propojení elementu vody, vzduchu, ohně, božství a země. Tantrická praxe k rozprouděni životní síly od prvního energetického centra až k sedmému a výše k oživení propojení mužské a ženské energie k otevření

se vyššímu vědomí kultivace životní síly k otevření srdce, nadvědomí a podvědomí do vyššího stavu vnímání, prožívání svého těla, pocitu aktivace a kultivace životní síly do božského vědomí k osvícení a práci s kundaliní energií v páteři. Pochopení rozdílnosti mužského a ženského pohlaví, otevření se nové cestě v úctě a milovaní v partnerství do vyšší hloubky a úrovně lásky, božství, partnerství a harmonie mezi mužem a ženou v jejich intimitě, sdílení a komunikaci pro utváření naplněných vztahů. Psaní článků s tématem a poselstvím najdete na :
https://www.tantra-vivien.cz/zajimavosti/  Malování energetických obrazů k tématu s poselstvím.


Tantrické energetické masáže.

Tantra je pro mne branou do duše i těla a otevřením nové dimenze . Při tantrické masáží pracuji s energetickými centry a dechovými technikami k uvolnění a rozproudění energie, kdy se uvolní také mysl a člověk začne vnímat, cítit sám sebe a svoje pocity tělesné i duševní. Klient je v přímém kontaktu se sebou samým v přítomném okamžiku tady a teď. Pracuji se sexuální tvořivou energií, životní silou, kterou rozvádím po celém těle prostřednictvím dechových technik a láskyplných doteků . Stanu se Vaším průvodcem při tomto setkání. Tantra průvodce se stává energetickým kanálem a předává přijímajícímu posvátnou energii prostřednictvím doteku. Dochází k rozproudění energií v celém těle a kultivace sexuální energií v celém býti k otevření lásky a kreativity v životě. Při masáží se přijímající nemá dotýkat maséra přerušil by se tok energie. Jde o vnímání sebe samé, samého.

Masáž je vhodná jak pro muže tak pro ženy a učí nás prožívat sebe sám - u tady a teď a otevírá srdce k splynutí a otevření nové dimenze, kde je vše celistvé, osvobozující a dokonalé. Tato masáž pomáhá také k přijetí své sexuální energie bez předsudků v celé její kráse, smyslnosti. Masáž je velice intimní a je přizpůsobena individuálním potřebám jednotlivce. V žádném případě se nejedná o erotickou masáž. Základem je zcela se oddat v důvěře předávajícímu a celému průběhu rituálu a masáže bez vědomé kontroly. Nechat čas a průběh masáže plynout a vnímat své pocity. Dopřejte si něco tak překrásného jako je celotělová, smyslná energetická tantra masáž .

1 hodina tantrické energetické masáže (vstupní rozhovor, rituál, masáž je zejména pro klienty co přicházejí poprvé a chtějí zasvětit do tantry a jejího tajemství) 1,5 hodiny tantrické energetické masáže . Při masáží dochází k postupnému uvolňování fyzického těla a vyladění energetického těla přijímajícího prostřednictvím láskyplného doteku a spojení se s životní tvořivou sexuální energií, která se postupně rozvádí do celého těla a přináší pocit naplnění a lásky ve všech jejich podobách. Pracuji vědomě na energetické úrovni se speciálními dechovými technikami k rozvinutí schopnosti prožívat přítomný okamžik.

2 h tantrické energetické masáže - (vstupní rozhovor, rituál a masáž) . Při tomto setkání Vás seznámím s dechovými technikami a léčivou či smyslnou tantrou dle Vašeho výběru a momentálního rozpoložení. Provedu Vás práci s dechem a technikami k uvolnění těla. Při rituálu dojde k uctění božství na energetické úrovni a při masáží nejprve zharmonizuji Vaše energetické tělo a postupně přejdu k masáži fyzického těla k rozproudění posvátné sexuality Vašeho prvního energetického centra k oživení, omlazení a rozproudění životní síly a energie.

2,5 h -3 hodiny tantrické energetické masáže ( příjemné popovídání , rituál, uvolňující hluboká masáž) V tomto čase beze spěchu se na chvíli ocitneme ve snové realitě k uvolnění stresu, napětí a k harmonizaci Vašeho těla a za zvuku příjemné hudby, svíček, aromatického oleje plynule přejdeme k uctění Vaši životni síly - sexuální energie. Masáž bude střídavě od lehkého pohlazení v podobě éterické masáže přecházet k masáží fyzického těla k hlubokému uvolnění. Těšte se na Vás osobní jedinečný zážitek díky Vaši originalitě a kouzlu přítomného okamžiku. Těším se na Vás. S láskou a úctou. Vivien

Tantrické setkání obsahuje vstupní rozhovor, rituál a samotnou masáž. Součástí vstupního rozhovoru je také nauka jak pracovat s dechem a svým tělem pro co nejkrásnější a hluboký zážitek. Při rituálu se uctívají muž a žena, bůh a bohyně a otevírají se energetická centra, kterých je na těle sedm a přivádějí člověka k vyššímu vědomí a transformaci od prvního energetického centra až k sedmému, které provází hluboké uvolnění a rozproudění energie. Tento celotělový rituál může pomoci v partnerských vztazích, ale také s hodnotou svoji vlastní a prožíváním lásky k sobě a ke všem živým bytostem.

MANTRY pro jednotlivá energetická centra - LAM, VAM, RAM, YAM, HAM , KŠAM, OM pro zajímavost

Více informací naleznete na stránkách www.tantra-vivien.czEnergetická uzdravující tantra k uvolnění blokád, bolestí nebo nefungujících oblastí ve Vašem životě.

Specializuji se na uvolnění bolesti bez použití analgetika.

"Léčivka" - uvolňování příčin uvědoměním a propuštěním nezdravych návyků, zvyklosti, závislostí prostřednictvím mluveného projevu nebo masáže. Pracuji zde s energetickými centry a dechovými technikami k uvolnění a rozproudění energie v těle.

Při masáží používám speciální hmaty z indické, čínské a havajské masáže a poznatků z alternativy a praxe z klienty (15 let).

Těším se na naše on line spojení.S láskou Vivien