VIVIEN

Tantrické energetické masáže.
Tantra je pro mne branou do duše i těla a otevřením nové dimenze. Při tantrické masáží pracuji s energetickými centry a dechovými technikami k uvolnění a rozproudění energie, kdy se uvolní také mysl a člověk začne vnímat, cítit sám sebe a svoje pocity tělesné i duševní. Klient je v přímém kontaktu se sebou samým v přítomném okamžiku tady a teď. Pracuji se sexuální tvořivou energií, životní silou, kterou rozvádím po celém těle prostřednictvím dechových technik a láskyplných doteků. Stanu se Vaším průvodcem při tomto setkání.

Tantra průvodce se stává energetickým kanálem a předává přijímajícímu posvátnou energii prostřednictvím doteku. Dochází k rozproudění energií v celém těle a kultivace sexuální energií v celém býti k otevření lásky a kreativity v životě. Při masáží se přijímající nemá dotýkat maséra přerušil by se tok energie. Jde o vnímání sebe samé, samého.

Masáž je vhodná jak pro muže tak pro ženy a učí nás prožívat sebe sám - tady a teď a otevírá srdce k splynutí a otevření nové dimenze, kde je vše celistvé, osvobozující a dokonalé. Tato masáž pomáhá také k přijetí své sexuální energie bez předsudků v celé její kráse, smyslnosti. Masáž je velice intimní a je přizpůsobena individuálním potřebám jednotlivce. V žádném případě se nejedná o erotickou masáž. Základem je zcela se oddat v důvěře předávávajícímu a celému průběhu rituálu a masáže bez vědomé kontroly. Nechat čas a průběh masáže plynout a vnímat své pocity. Dopřejte si něco tak překrásného jako je celotělová, smyslná energetická tantra masáž.

1 hodina tantrické energetické masáže. (vstupní rozhovor, rituál, masáž je zejména pro klienty co přicházejí poprvé a chtějí zasvětit do tantry a jejího tajemství)

1,5 hodiny tantrické energetické masáže. Při masáží dochází k postupnému uvolňování fyzického těla a vyladění energetického těla přijímajícího prostřednictvím láskyplného doteku a spojení se s životní tvořivou sexuální energií, která se postupně rozvádí do celého těla a přináší pocit naplnění a lásky ve všech jejich podobách. Pracuji vědomě na energetické úrovni se speciálními dechovými technikami k rozvinutí schopnosti prožívat přítomný okamžik.

2 h tantrické energetické masáže - (vstupní rozhovor, rituál a masáž). Při tomto setkání Vás seznámím s dechovými technikami a léčivou či smyslnou tantrou dle Vašeho výběru a momentálního rozpoložení. Provedu Vás práci s dechem a technikami k uvolnění těla. Při rituálu dojde k uctění božství na energetické úrovni a při masáží nejprve zharmonizuji Vaše energetické tělo a postupně přejdu k masáži fyzického těla k rozproudění posvátné sexuality Vašeho prvního energetického centra k oživení, omlazení a rozproudění životní síly a energie.

3 hodiny tantrické energetické masáže ( příjemné popovídani , rituál, uvolňující hluboká masáž)
V tomto čase beze spěchu se na chvíli ocitneme ve snové realitě k uvolnění stresu, napětí a k harmonizaci Vašeho těla a za zvuku příjemné hudby, svíček, aromatického oleje plynule přejdeme k uctění Vaši životni síly - sexuální energie. Masáž bude střídavě od lehkého pohlazení v podobě éterické masáže přecházet k masáží fyzického těla k hlubokému uvolnění. Těšte se na Vás osobní jedinečný zážitek díky Vaši originalitě a kouzlu přítomného okamžiku. Těším se na Vás. S láskou a úctou. Vivien
Tantrické setkání obsahuje vstupní rozhovor, rituál a samotnou masáž. Součástí vstupního rozhovoru je také nauka jak pracovat s dechem a svým tělem pro co nejkrásnější a hluboký zážitek. Při rituálu se uctívají muž a žena, bůh a bohyně a otevírají se energetická centra, kterých je na těle sedm a přivádějí člověka k vyššímu vědomí a transformaci od prvního energetického centra až k sedmému, které provází hluboké uvolnění a rozproudění energie. Tento celotělový rituál může pomoci v partnerských vztazích, ale také s hodnotou svoji vlastní a prožíváním lásky k sobě a ke všem živým bytostem.
MANTRY pro jednotlivá energetická centra - LAM, VAM, RAM, YAM, HAM , KŠAM, OM pro zajímavost
Více informací naleznete na stránkách www.tantra-vivien.cz Energetická uzdravující tantra k uvolnění blokád, bolestí nebo nefungujících oblastí ve Vašem životě. Specializuji se na uvolnění bolesti bez použití analgetika.

"Léčivka" - uvolňování příčin uvědoměním a propuštěním nezdravych návyků, zvyklosti, závislostí prostřednictvím mluveného projevu nebo masáže.
Pracuji zde s energetickými centry a dechovými technikami k uvolnění a rozproudění energie v těle. Při masáží používám speciální hmaty z indické, čínské a havajské masáže a poznatků z alternativy a praxe z klienty (15 let).

Channeling a odpovědi na otázky z různých oblastí Vašeho života při osobním setkání.

Milí přátelé mám dar duchovního napojení s vhledy do příčin onemocnění či nefungujících oblastí Vašeho života. Tyto schopnosti také používám při práci s Vaším jedinečným potenciálem a nasměrování člověka rozvijet svoje schopnosti a talenty. Těším se na setkání s Vámi 1hod - 800 až 1 000 Kč dle náročnosti výkladu oblastí Vašeho života.

Kdy má Vivien volný termín ?

Objedáním přes tento rezervační formulář, získáte 10% slevu.