Naše Služby


V dnešním hektickém světě, kde se mnohdy ztrácíme v povinnostech a stresu, zapomínáme na jednu z nejcennějších složek našeho života - naši sexualitu a sexuální energii. Jakmile se otevřeme své sexualitě a dovolíme radosti a vášni znovu proniknout do našeho života, otevíráme dveře k hlubší harmonii a šťastnějším partnerstvím.

V našem studiu, které slouží jako prostor pro inzerci masérů a terapeutů, vám nabízíme mnoho cest, jak se spojit se svou sexualitou a dosáhnout vnitřního rozkvětu. Naše rozmanité služby zahrnují tantrické masáže, rozvoj BDSM, kurzy tantry pro všechny a také profesionály, rituály a terapie, které vám pomohou hlouběji pochopit vaši sexualitu, emoce a vztahy. Navíc máme unikátní speciální masáže, které vás propojí s vaším vlastním bytím na úrovni, kterou jste možná ještě nezažili.

Více informací o jednotlivých službách, včetně ceníku a způsobu objednání, naleznete níže na našich. 

Je čas dát sebe na první místo, dovolit si opět žít s vášní, sexualitou a probudit tu úžasnou bytost uvnitř vás. Přijďte a objevte, jak tantra může obohatit vaše životy a propojit vás s tím nejintimnějším v sobě.Masáže a terapie související se sexuální prací s tělem (Sexological Bodywork).

Upozorňujeme, že čas masáže je doba mezi příchodem a odchodem klienta. A v některých případech může být delší, tak si nechávejte časovou rezervu po masáži min. 30 min.


Tantra Masáže

Pro Muže, Ženy, Páry i Muže od Muže

Tantrická masáž se zaměřuje na celkovou harmonizaci těla, mysli a ducha. Je to masáž, která vychází z principů tantrické filosofie, která se zaměřuje na duchovní a sexuální aspekty lidského života. Tantra věří, že tělo je chrámem ducha a v souladu s tím se snaží obnovit rovnováhu a harmonii v celém těle.

Cílem tantrické masáže je přinést klientovi hlubokou relaxaci, zlepšit jeho sexuální a duchovní život, zvýšit jeho sebevědomí a sebeúctu a umožnit mu prožít hlubší a intimnější spojení sám se sebou a s ostatními lidmi.

Tantrická masáž obvykle probíhá v intimním a relaxačním prostředí a je prováděna kvalifikovaným masérem nebo masérkou, kteří mají zkušenosti v této oblasti. Je to velmi jemná a pomalá masáž, která využívá různé techniky a smyslové podněty k uvolnění napětí a zlepšení průtoku energie v celém těle.

Ceník Tantra Masáží


Tantrická Masáž - 120 min

Pomůžeme vám odstranit nahromaděný stres a napětí těmi nejpříjemnějšími masážními technikami, jaké si jen umíte představit. Energetická masáž pro Muže i Ženy.

3990 Kč

Tantrická Masáž pro Páry - 120 min

Nevšední zážitek s vaším partnerem

6490 Kč

Královská 3 hodinová Tantrická Masáž

Maximální uvolnění a prožitek pro náročné. Úvodní rozhovor při šálku čaje a ovoce. 

Masáž začíná pomyslným smytím starostí všedního dne celotělovým peelingem, poté rituál s bubnem, vykuřovadly a Rapé. V Zimním období následuje prohřátí celého těla masáží mokrými horkými ručníky s Biblickými esencemi (Kadidlo, Myrha, Nard, Cedr...), poté zjemníme vnímání vašeho těla jemnou masáží bambusovými metlami při rytmickém bubnování. Při masáži používáme horký kokosový olej v kombinaci se zmrzlými kostkami kokosového oleje a horkými lávovými kameny.

5990 Kč

Smyslná Masáž Pro Muže od Muže - 90 min

Dovol si orgasmický dotek muže, a to Body to Body - Tělo na Tělo! 

Jsi heterosexuální či bi-curious a toužíš po mužském doteku? Jsem tady pro tebe a 100% diskrétní. Jedná se o smyslnou orgasmickou masáž pro muže od muže. Relaxační energeticko-tantrická masáž se zaměřením na vědomý dotek a intimitu. 

3500 Kč

Ukázka Tantrické Masáže - 60 min

Pro Ženy, které si zatím nedovolují absolutní odevzdání se, ale chtějí udělat ten první krok k probuzení svého ženství.

2590 Kč

Tantrická Masáž Čtyřruční- 2 masérky - 120 min

Úžasná čtyřruční masáž - splňte si své sny.

6490 Kč


BDSM Tantra

Zahoďte společenská TABU

Tantrická masáž s trochou jemné, hravé dominance pro muže i ženy je přesně ten střed, který hledáte. 

Lehké hrátky s provazy, důtkami a dalšími zajímavými hračkami. Poznáte pocit moci a bezmoci, dominance a submise. Můžete si vyzkoušet posouvat své hranice až na samý okraj toho, co snesete. Vše pod vaší kontrolou. 

Zahoďte společenská TABU v této oblasti a přijďte si splnit své sny a představy do bezpečí našeho studia. 

Ceník BDSM Tantry


Dominantní Tantrická Masáž s Prvky BDSM 120 min

Tantrická masáž s trochou hravé dominance pro muže i ženy. Lehké hrátky s provazy, důtkami a dalšími zajímavými hračkami :o)

3990 Kč

Dominantní Tantrická Masáž s Prvky BDSM 180 min

Ještě hlubší zážitek díky extra času, který je především pro vás a vaše otevření se.

5990 Kč


Tantra Kurzy

Otevřete dveře k hlubšímu spojení a rozkvětu vášně

V dnešní uspěchané době, kdy často zapomínáme na hlubší spojení se sebou a svým partnerem, je Tantra klíčem k rozvoji intimity a komunikace. 

Naše kurzy Tantry jsou určeny jak pro veřejnost, tak pro profesionály, a nabízejí jedinečnou příležitost naučit se otevřeně komunikovat, prozkoumat své touhy a obnovit vášeň v partnerském vztahu. 

Připojte se k nám a objevte, jak Tantra může změnit váš život.

Terapie a Rituály

Speciální terapie a terapie léčivého vědomého láskyplného dotyku

U nás nejde jen o terapie a rituály, jde o návrat k vaší sexualitě, k vášni, která může oživit váš život. Zde naleznete místo, kde můžete otevřít komunikaci, prozkoumat a vyléčit vztahy, a především zažít znovu tu úžasnou vášeň, která byla možná zapomenuta.

Přijďte a objevte s námi cestu k hlubšímu porozumění sebe samých, k uzdravení a probuzení vaší sexuality. Jsme tady, abychom vás provedli touto magickou cestou, která může obohatit váš život způsobem, který jste možná nikdy nepoznali.

Ceník Terapií a Rituálů pro Vás


Celodenní transformační a léčivá terapie (cca 6-8 hodin) 

Individuální celodenní terapie na transformaci, uvědomění a uvolnění podvědomých strachů, zavádějících vzorců chování a společenských tabu. Pro Muže i Ženy.

9990 Kč

Celodenní párová terapie (cca 6-8 hodin)

Terapie zaměřená buď jen na zážitek pro partnery, kde vás naučíme a zažijete si spoustu užasných technik z tantrické masáže a dalších relaxačních dovedností, které obohatí váš intimní i běžný život. (může být i zasvěcení do technik BDSM)

Nebo zaměřená terapeuticky na zvládnutí manželských krizí podle tantrické filosofie. Témata nevěry, ochabnutí sexuálního nebo emočního náboje mezi partnery, jsou ve společnosti velmi časté a mnoho páru se kvuli tomu rozchází.

Jestli je mezi vámi ještě alespoň jiskřička vzájemných sympatií a lásky jednoho k druhému. Stojí to vždy za to tuto jikru opět rozdmýchat do pořádných plamenů. Těšíme se na vás.

9990 Kč

Tantrický večer pro páry: Objevte hlubší propojení a vášeň

Nechte se provést tradičními tantrickými technikami a zažijte spojení, jaké jste dosud nepoznali. 

Naše setkání zahrnuje kombinaci meditací, dechových cvičení, energetické práce a dotykových technik, které prohloubí vaše propojení a otevřou cestu k většímu sdílení lásky, vášně a potěšení.

4990 Kč

Cvičení a masáž na posílení pánevního dna - 60 min

Může vyřešit bolesti zad, inkontinenci nebo zkvalitnit prožívání sexuality, počet návštěv je individuální.

990 Kč

Vaginální mapování - 120 - 180 min / cena za hodinu

Znovunalezení a probuzení citlivosti v této intimní oblasti. Mapování je nástroj pro ty ženy, které cítí, že jim něco brání, nebo chybí k plnému prožívání potěšení, nebo k dosažení orgasmu.

Mohou se také projevit a plně prožít a rozpustit stará traumata ze vztahů, zneužívání a další bloky našeho energetického těla.

1000 Kč

Mapy podvědomí 60 - 90 min 

Mapování podvědomí je nástroj, který dokáže pracovat s paměťovými záznamy. Je možné je přemazávat, měnit, nebo vytvářet nové tak, aby na nás působily jen ve své pozitivní podobě. 

Cena po zakoupení 3 sezení je 4990,-.

2500 Kč

Osobní Konzultace nad šálkem čaje - 60 min

Konzultace na různá témata z oblati Tantry, sexuality a tantrických technik.

790 Kč


Naše Speciality

Speciální druhy masáží a sezení jen u nás

Jsme přesvědčeni, že si každý zaslouží něco extra, ať už jde o péči o sebe, odměnu za tvrdou práci nebo prostor pro hlubší sebepoznání a uzdravení. Naše speciality jsou tady pro vás, abyste mohli zažít jedinečné a nepřekonatelné zážitky.

Pokud toužíte po něčem mimořádném, pokud hledáte něco jiného než běžné masáže a terapie, pak jsme tu pro vás. Přijďte a objevte naše speciality, které jsou připraveny udělat váš čas u nás nezapomenutelným.

Ceník Našich Speciálních Služeb


Kašmírská Tantrická Masáž - 180 min

To je jemný, smyslný masážní rituál ze severní Indie, z tradice kašmírského šivaismu. Propojuje vaši mužskou a ženskou polaritu, vnitřní dítě a Buddhu uvnitř vás - vaši božskost. Dostáváte se do hlubokého kontaktu s těmito čtyřmi energiemi. Léčení, ke kterému přitom může dojít, se děje bez záměru dávajícího uzdravovat. Celé tělo je smyslně hýčkáno, bez zaměření na nějakou specifickou část těla. Tento meditační zážitek vám pomůže zvýšit schopnost dávat a přijímat potěšení, osvobodit proudění jemné energie v těle a probudit vaše smysly.

5990 Kč

Tandava Masáž - 120 min

Plynutí, přítomnost v citlivém doteku. Tandava znamená tanec, pohyb při něm nevychází ze záměru dávajícícho, děje se sám. Nejprve se naše vnitřní pohyby sladí, když dojde k propojení, můžete se uvolnit do masáže, která vzniká právě v tom okamžiku, kdy se děje. Masáž má principy Kašmírské tantrické masáže, zažíváte při ní svou mužskou i ženskou stránku, citlivé dítě i božskou bytost, jíž jste. Jejich propojením v těle se stáváte harmoničtější bytostí.

3990 Kč

Orgasmická Samurajská Masáž - 60 min

2490 Kč

Tantra + Orgasmická Samurajská Masáž - 120 min

Orgasmická samurajská masáž bambusovými metlami je mocná předehra k Tantrické masáži. Provádí se na přivázaném (není podmínkou) těle, oblečeném pouze ve spodním prádle. Po Samurajské masáži se plynule přechází do Tantrické masáže.

3990 Kč

Tantrická Masáž ve Tmě - 120 min

Přijďte vyzkoušet jaké to je navnímat si Tantrickou masáž bez toho nejdůležitějšího smyslu, zraku. 

3990 Kč

Jemná Omlazující Tantrická Masáž pro Ženy - 60 min

Jedná se o masáž obličeje, dekoltu, prsou a bříska. S aplikací kys. hyaluronové.

1990 Kč

Párty s Tantrou pro 2 - 5 žen / cena za hodinu

Máte pár kamarádek a přemýšlíte kde, nebo jak oživit narozeninovou oslavu něčím vzrušujícím ? Přijďte do naší Tantrické miničajovny zažít vzrušující atmosféru Tantrické masáže. 

1000 Kč

Sitting + Masáž / cena za hodinu

Vytvoření bezpečného prostoru pro Vás.

590 / 990 Kč