Tantra a barvy

Malování na tělo

Zážitkový celodenní workshop s vaším partnerem.

4.9.2022 - Národní obrany 22

Přijďte si nacítit sílu symbolů a barev na vašem nahém těle.

cena za pár : 2000,- Kč    včetně barev

Počet míst :  4 páry

Zatím přihlášen :  2   páry

Adresa:  Národní obrany 22, Praha 6

Tel: 605 832 121

Po tel. dohodě je možné zaplatit na místě před akcí.


Můžete si nechat na tělo namalovat barevný symbol čakry nebo se v barvách doslova vykoupat. Přijďte si hrát, nechte se vtáhnout do hry s partnerem. Vnímat se a dotýkat se, dávat a přijímat.

Barvy nesou každá svou energii, jsou spojené s různými pocity. Chcete si dopřát naplno některou z nich nebo si je vychutnat všechny?

Bude to den plný láskyplných doteků a barev.

Provázet Vás budou:

Honza - Zkušený masér, Tantrik, výživový poradce a terapeut. Mám tu moc a techniky osvobodit vaši mysl od běžných starostí a nechat ji tancovat po vašem těle.

Jitka Jitro - Arteterapeutka, masérka. Miluju barvy, přírodu, pohyb a lidské tělo, vnímat tyto krásy naplno nás osvobozuje k bytí v radosti přítomného okamžiku.

Akce je pro páry, můžete přijít i s kamarádkou, kamarádem. Můžete se hlásit i samostatně, zkusíme Vás poskládat do dvojic.

Vezměte si s sebou: ručník a svačinu.

Trvání:  cca 8 hod


Platební a další informace ke kurzům a workshopům.

Minimálně týden před zahájením akce je potřeba na účet zaplatit vstupné nebo (kurzovné), jelikož je počet míst omezen, budeme muset při více přihlášených přihlédnout k tomu, kdy platba dorazila na náš účet. Ti, kteří zaplatili a nedostali se do kurzu, budou automaticky v kurzu dalším, nebo na požádání pošleme celou platbu zpět na váš účet.

Na kurz (přijďte o 15 min. dříve. S sebou si vezměte ručník, prostěradlo a sarong. Jelikož používáme na sworkshopy a kurzy různé lokality v Praze, místo konání upřesníme.

Číslo účtu: 43-7816660257 / 0100

Variabilní symbol: číslo vašeho telefonu

Do zprávy pro příjemce: Tantra a barvy


Přihlašovací formulář

Informace:  info@tantra-ns.cz  /  nebo tel: 605 832 121