Naše Speciality


Naše speciality jsou tím, co nás činí jedinečnými v Praze a zaručuje vám zážitek, který je nesrovnatelný. Jsme hrdi na to, že vám můžeme nabídnout služby, které jsou mimořádné a nedostupné jinde v takové kvalitě.

Jsme přesvědčeni, že si každý zaslouží něco extra, ať už jde o péči o sebe, odměnu za tvrdou práci nebo prostor pro hlubší sebepoznání a uzdravení. Naše speciality jsou tady pro vás, abyste mohli zažít jedinečné a nepřekonatelné zážitky.

Pokud toužíte po něčem mimořádném, pokud hledáte něco jiného než běžné masáže a terapie, pak jsme tu pro vás. Přijďte a objevte naše speciality, které jsou připraveny udělat váš čas u nás nezapomenutelným.

Samurajská Masáž Bambusovými Metlami - 60 min


Energetická Samurajská masáž bambusovými metlami je nejstarší japonskou masážní technikou. Jejím cílem je hluboká relaxace svalů těla, zlepšení krevního oběhu, uvolnění svalového napětí a zmírnění bolesti a stresu.

Samurajská masáž bambusovými metlami je založena na komplexním účinku na biologicky aktivní body a energetické meridiány člověka. Provádí se ve stavu meditace s koncentrací na jednotlivé údery a tělo klienta. 

Tím se přenáší z mistra na klienta vibrační rezonance, která nekončí jen na svalové úrovni, ale na energetické úrovni prochází celým tělem. Tím se terapeutický účinek potencuje na nejvyšší úroveň. Klienta přivádí do stavu spánku a hluboké relaxace.

Zlepšuje průtok lymfy a urychluje metabolické procesy v těle. Proto je tato masáž take velice oblíbená u žen, trpících celulitidou.

Bambusové metly, jsou přírodní a ekologické a v kombinaci s rytmickou technikou úderů, mají úžasný stimulační účinek na tělo jako celek. Velmi dobře uvolňují svalové a nervové napětí. Tato technika eliminuje stres a pomáhá relaxovat. Masáž aktivuje činnost oběhového a lymfatického systému a snižuje bolest kloubů a páteře. 

 Kromě toho normalizuje energetický stav těla a zvyšuje imunitu. Bambusové metly a bambusové tyče používali samurajové, kteří tuto masážní techniku objevili pro rychlé a účinné zotavení po boji. Metly pro masáž jsou vyrobeny z bambusu, který je podle starodávných buddhistických tradic symbolem dlouhověkosti a milosti, vedle četných léčivých vlastností je i jedinečnou rostlinou, která dokáže obnovit rovnováhu energie jin a jang v těle. A proto je také indikován pro duševní a fyzické přepracování. 


Ukázka Samurajské Masáže Bambusovými Metlamimasáže Možná variace: Tantra + Samurajská orgasmická masáž

Po úvodním rozhovoru nad šálkem čaje se provádí rituál mytí a peeling celého těla (pro ženy), tedy symbolické odhození starostí všedního dne a odevzdání se do rukou terapeuta.

Orgazmická samurajská masáž bambusovými metlami je mocná předehra k Tantrické masáži a provádí se na přivázaném (není podmínkou) těle, oblečeném pouze ve spodním prádle. Po Samurajské masáži se plynule přechází do Tantrické masáže.

Na závěr po osprchování můžete posedět v naší miničajovně a nechat doznít pocity a energie ve vašem těle, které vás na určitou dobu obklopí a ochrání před chaosem velkoměsta.


Kašmírská Tantrická Masáž

Jemný, smyslný masážní rituál ze severní Indie - tradice kašmírského šivaismu. Propojuje mužskou a ženskou polaritu, vnitřní dítě a Buddhu uvnitř vás (vaši zbožnost).

Přijímající se dostává do hlubokého kontaktu s těmito čtyřmi energiemi. Rituál probíhá bezpečným a uzemněným způsobem. Léčení, ke kterému přitom může dojít, se děje bez záměru dávajícího uzdravovat. Celé tělo je smyslně hýčkáno, bez zaměření na nějakou specifickou část těla. Tato meditační praxe vám pomůže zvýšit schopnost dávat a přijímat potěšení, osvobodit proudění jemné energie v těle a probudit své smysly.


Délka: 180 min / Cena: 5.990 Kč

Tandava Masáž

Plynutí, přítomnost v citlivém doteku. Tandava znamená tanec, pohyb při něm nevychází ze záměru dávajícícho, děje se sám. Nejprve se naše vnitřní pohyby sladí, když dojde k propojení, můžete se uvolnit do masáže, která vzniká právě v tom okamžiku, kdy se děje. 

Masáž má principy Kašmírské tantrické masáže, zažíváte při ní svou mužskou i ženskou stránku, citlivé dítě i božskou bytost, jíž jste. Jejich propojením v těle se stáváte harmoničtější bytostí.


Délka: 120 min / Cena: 3.990 Kč

Sitting

V našem studiu nabízíme jedinečnou službu, která vám pomůže prozkoumat své nitro a dosáhnout osobního růstu, aniž by byla dotčena jakákoliv legální nebo etická omezení. Tato služba, kterou nazýváme 'Sitting,' je navržena tak, aby vytvořila bezpečný a podpůrný prostor pro vás.

Jako zkušený průvodce vám pomohu vytvořit jedinečný rituální nebo terapeutický zážitek, který vám umožní prozkoumat své vnitřní zážitky a emoce. Mým hlavním cílem je udržovat vás v bezpečí a poskytovat emocionální podporu, abyste mohli dosáhnout hlubšího porozumění sobě samým a dosáhnout duševního a emocionálního růstu.


Mé služby jsou samozřejmě v souladu s platnými zákony a dodržuji nejvyšší etické standardy. 'Sitting' je zde pro vás, abyste mohli bezpečně a svobodně prozkoumávat své nitro a dosahovat osobního rozvoje.

  • Délka: čas neohraničený 

  • Cena 690,-Kč /hod, nebo 990,-/hod s masáží.

  • Dale upozorňujeme, že kvuli časové náročnosti je potřeba se na této službě předem dohodnout.

"Samurajská síla, bambusová něha: Vítejte v říši relaxace."


Máte pár kamarádek a přemýšlíte kde nebo jak oživit narozeninovou oslavu něčím vzrušujícím? Přijďte do naší Tantrické miničajovny zažít vzrušující atmosféru Tantrické masáže nebo třeba lehkou BDSM Tantru ?