Dotekový večer pro ženy

Láká tě

- zamilovat si své tělo takové, jaké právě je

- zcitlivit své tělo tak, aby více vnímalo a prožívalo

- nechat se opečovat a hýčkat

- naučit se nenásilnou formou vyjádřit to, co chci i to co nechci

- umět přijímat

- vychutnat si přijímání doteku bez očekávání sexu

Všechno toto je možné na našem dotekovém večeru zažít v bezpečném kruhu žen. Je to jednoduchý start k tomu, aby se ti podařilo tyto kvality postupně přenést do každodenního života.

Užijeme si tanec, dechové cvičení, dotekové hry, láskyplnou péči a hýčkání. To vše v komorním kruhu žen, které si nekonkurují a podporují se. Všechny aktivity jsou jemné, intimní ale bez sexuálního podtextu. Každá žena si sama určuje svoje hranice a jaký druh doteku a na které části těla chce přijímat a dávat. Nahota je možná, ale není nezbytná.

Přijď načerpat energii a inspiraci pro svou cestu k sobě. Neodkládej se a zarezervuj si své místo!:-)

Těšíme se! J&J

Informace

Večerem vás provedou: Jarča a Jarmila

Kdy: 13.10. 2022 v 18:00 - 21:30

Kde: Národní obrany 22, Praha 6

Cena: 500 Kč

S sebou: pohodlné oblečení, sarong - velký plážový šátek, pití v uzavřené lahvi, prostěradlo na matraci, ručník, masážní olej, případně hýčkací pomůcky - pokud máte, není nutné (peříčka, kožešinky, vějíř apod.)

Jak se přihlásit: Rezervační formulář je dole pod textem, nebo napište email se svým jménem a telefonním číslem na vitej@bozskedoteky.cz

Záloha: Tvoje rezervace je platná po zaplacení zálohy 300 Kč, č.ú. 2500325994/2010

Recenze:

Výměna doteku, hlazení, vískání, škrabkání od žen na dotekovce přináší zase jiné a moc krásné zážitky, než intimní kontakt s mužem. Mám milujícího, vědomého a kontaktního partnera a jsem za to moc ráda. Zároveň na každém ženském dotekovém večeru mě znovu napadá, že tohle by měla zažít každá žena. Užít si sebe samu a nechat se vymazlit, neřešit co partner, neřešit čas a jestli mi to teď sluší, jestli pak bude sex, nemuset nic chystat ani uklízet a odcházet domů totálně blažená, zrelaxovaná, naplněná chutí do dalšího života. A proto pořádám dotekové dýchanky pro ženy :-).

lektorka Jarmila z pozice účastnice

Dotekové lázně pro mě byly takovým prvním krokem k sobě. Když jsem se konečně rozhodla dát sebe na první místo alespoň na jeden večer, udělala si na to čas, zajistila vše potřebné a dovolila si nechat se opečovat. Postupně se mi zdokonaluje schopnost rozpoznat své hranice a komunikovat včas své potřeby i v každodenních situacích v rodině a v práci. Na dotekovém večeru zažívám pocit bezpodmínečného přijetí mého těla ostatními ženami, užívám si to, že mě někdo hladí a dotýká se mě bez jakéhokoliv očekávání a pak se to dá prožívat opravdu naplno. Vždy po příchodu domů se cítím uvolněná, vymazlená a působí to na mě jako taková krásná předehra a naladění na vzájemnou intimitu s partnerem. Velmi mě to v životě posouvá a tak to ráda předávám dalším ženám.

lektorka Jarča z pozice účastnice

Za sebe můžu říct, že to bylo úžasně milé a já byla po příchodu domů tak uvolněná a vyhlazená, s čistou hlavou, že jsem večer už nepotřebovala vůbec NIC. Děkuji, krásně to plynulo a hezky jsme si v naladění sedly.

účastnice Daniela.

Dotekový večer se ženami - nádherně strávený čas v podporující skupině laskavých žen v čele s Jarčou, která nikomu nic nevnucuje a jemně zve do prožitku. Bez zbytečných slov, jen uvolnění z honu všedního dne a vzájemná péče tak, jak my ženy to umíme. Jarča vše zaštiťuje, má vědomí o čase i prostoru, takže já můžu vše co není potřeba pustit a vše krásně plyne. Určitě přijdu příště!

účastnice Petra