Tantra 
Institut vědomého láskyplného léčivého dotyku

Rapé rituál


Před každou tantrickou/ajurvédskou masáží, Vás rádi provedeme rapé rituálem. Rapé je medicína indiánských kmenů, připravovaná podle dávných rodových receptů z tabáku a popelu rostlin. Často je jeho základem mapacho a mnoho jiných léčivých bylin. Rapé se fouká do nosu pomocí kuripé/tepi a působí očistně na tělo i ducha. Přínosem je zklidnění a meditace, vhodná před každou masáží.

Tantrická masáž

Čtyřruční Tantrická masáž

Tantrická masáž pro páry

BDSM Tantra

Individuální výuka Tantrické masáže

Tantrická masáž, může být velmi smyslným a také hlubokým léčivým prožitkem, zvlášť pro ty ženy, které si prošly nějakou formou traumatických zkušeností ve vztahu, nebo jsou po porodu, císařském řezu atd. Tantrická masáž může velmi efektivně léčit oblast pánevního dna a tím může pozitivně změnit citlivost při milovaní a hloubku prožitků.

Tantrická masáž je kombinací celotělové smyslné masáže, klasické masážní techniky, a láskyplného vědomého dotyku, vědomé práce s energií a přímého záměru terapeuta dát přijímajícímu nejhlubší zážitek. Na rozdíl od jiných terapií je Tantra celostní masáž, která zahrnuje i masáž Yoni ( Intimní partie - pokud si to klientka přeje a je na to připravena). Jedná se o velmi osvobozující zkušenost, protože naše intimita je velkým zdrojem životní síly a radosti, ale zároveň je obklopena hradbou společenských pravidel a morálních tabu.

Esenciální senzorická relaxační masáž - (Soft Tantra)

Probíhá stejně jako klasická Tantrická masáž, s tím rozdílem, že se vynechají intimní partie :o)

Vzrušujících 120 min. se zavázanýma očima. (není podmínkou)

Orgazmická dominantní samurajská masáž bambusovými metlami

Vyjímečný zážitek pro náročné. Nebolestivý, ale velmi intenzivní cca. 60 ti minutový gradující prožitek masáže bambusovými metlami na nahém (pouze ve spodním prádle) přivázaném těle, za hlasitého  rytmického bubnování, vás přenese do jiné dimenze prožívání vaší sexuality. Masáž bambusovými metlami hluboce relaxuje svaly a na druhé straně intenzívně stimuluje periferní nervová zakončení a tím přispívá k mocnému energetickému toku v organizmu. Když se k tomu přidá cílená gradace řízeného dýchání a dopadů bambusových metel, zažijete neuvěřitelně mocný, někdy i orgasmický prožitek. Masáž může být take předehrou k Tantrické masáži a plynule v ní přejde. Celá masáž je samozřejmě pod Vaší kontrolou a můžete jí kdykoliv ukončit.

BDSM - Tantra

Je pro vás Tantra příliš jemná a návštěva BDSM salonu zase příliš silná káva ?

Tantrická masáž s trochou jemné, hravé dominance pro muže i ženy je přesně ten střed, který hledáte. Lehké hrátky s provazy, důtkami a dalšími zajímavými hračkami .o) Vše pod vaší kontrolou. Zahodte společenská TABU v této oblasti a přijďte si splnit vaše sny a představy do bezpečí našeho studia.

Tantra + Samurajská orgazmická masáž

Po úvodním rozhovoru nad šálkem čaje se provádí rituál mytí a peeling celého těla (pro ženy), tedy symbolické odhození starostí všedního dne a odevzdání se do rukou terapeuta.

Orgazmická samurajská masáž bambusovými metlami je mocná předehra k Tantrické masáži a provádí se na přivázaném (není podmínkou) těle, oblečeném pouze ve spodním prádle. Po Samurajské masáži se plynule přechází do Tantrické masáže.

Na závěr po osprchování můžete posedět v naší miničajovně a nechat doznít pocity a energie ve vašem těle, které vás na určitou dobu obklopí a ochrání před chaosem velkoměsta.

Rakytníková tantra

Speciální tantra masáž začínající vibračními doteky specialních rukavic, které nabudí a prokrví pokožku celého těla jemnými vzrušujícími vibracemi, pokožku následně uhýčká voňavé teplé rakytníkové máslo. Rakytník řešetlákový je známý pro vysoký obsah vitaminů, pro pokožku má regenerační a vyživující schopnosti. Doteky z tantrické masáže jsou kombinovány s lávovými kameny.

Aromaterapeutická tantra

Před masáží si můžete namíchat olej intuitivně sámi, nebo vám ho namíchá masérka na přání ze 100% přírodních silic, které přidá do nosného oleje (kokosový, mandlový). Masáž začíná neolejovou částí plnou něžných doteků, navazuje na ní olejová část, která kromě klasické tantry zařazuje i léčivé techniky zbavování stresu.

Párty s Tantrou  pro 2 - 5 žen

Máte pár kamarádek a přemýšlíte kde, nebo jak oživit narozeninovou oslavu něčím vzrušujícím ? Přijďte do naší Tantrické miničajovny zažít vzrušující atmosféru Tantrické masáže, nebo Orgazmické Samurajské masáže. Nebo lehké BDSM ?

Občerstvení si buď přinesete vlastní, nebo po dohodě zařídíme my. Každá z účastnic může zažít Tantrickou masáž, nebo jakoukoliv jinou z naší nabídky.  A rádi přivítáme a přizpůsobíme se vaši verzi průběhu oslavy.

Informace na tel: 605 832 121 

Nebo email:  Info@tantra-ns.cz