NAŠE TANTRA SPECIALITY

Tantra speciality jsou originální masáže, které jinde nenajdete

Tantra + Samurajská orgasmická masáž

Po úvodním rozhovoru nad šálkem čaje se provádí rituál mytí a peeling celého těla (pro ženy), tedy symbolické odhození starostí všedního dne a odevzdání se do rukou terapeuta.

Orgasmická samurajská masáž bambusovými metlami je mocná předehra k Tantrické masáži a provádí se na přivázaném (není podmínkou) těle, oblečeném pouze ve spodním prádle. Po Samurajské masáži se plynule přechází do Tantrické masáže.

Na závěr po osprchování můžete posedět v naší miničajovně a nechat doznít pocity a energie ve vašem těle, které vás na určitou dobu obklopí a ochrání před chaosem velkoměsta.

Orgasmická dominantní samurajská masáž bambusovými metlami

Vyjímečný zážitek pro náročné. Nebolestivý, ale velmi intenzivní cca. 60 ti minutový gradující prožitek masáže bambusovými metlami na nahém (pouze ve spodním prádle) přivázaném těle, za hlasitého rytmického bubnování, vás přenese do jiné dimenze prožívání vaší sexuality. Masáž bambusovými metlami hluboce relaxuje svaly a zároveň intenzívně stimuluje periferní nervová zakončení, čímž přispívá k mocnému energetickému toku v organizmu. Když se k tomu přidá cílená gradace řízeného dýchání a dopadů bambusových metel, zažijete neuvěřitelně mocný, někdy i orgasmický prožitek. Masáž může být také předehrou k Tantrické masáži a plynule v ní přejít. Celá masáž je samozřejmě pod vaší kontrolou a můžete ji kdykoliv ukončit.

Královská 3 hodinová Tantrická masáž

Maximální uvolnění a prožitek pro náročné.

Masáž začíná celotělovým peelingem, poté šamanský rituál s bubnem, vykuřovadly a Rapé. Následuje prohřátí celého těla mokrými horkými ručníky a poté zjemníme vnímání vašeho těla Samurajskou masáží bambusovými metlami. Při masáži používáme ledový kokosový olej v kombinaci s horkými lávovými kameny.

Celodenní transformační a léčivá terapie (cca 7 hodin)

Individuální celodenní terapie na transformaci, uvědomění a uvolnění podvědomých strachů, zavádějících vzorců chování a společenských tabu. Pro ženy i muže. Lze rozdělit i do více dnů.

Celodenní párová terapie (cca 6 - 8 hodin)

Terapie zaměřená buď jen na zážitek pro partnery, kde vás naučíme a zažijete si spoustu úžasných technik z tantrické masáže a dalších relaxačních dovedností, které obohatí váš intimní i běžný život.

Dominantní Tantrická masáž s prvky BDSM (180 min)

Tantrická masáž s trochou hravé dominance pro muže i ženy. Lehké hrátky s provazy, důtkami a dalšími zajímavými hračkami :o)


Masáže pro LGBT komunitu

Objednávejte se minimálně 3 dny předem.  Zavolejte na tel: 605832121,  nebo vyplňte zde formulář se svými požadavky na masera, nebo masérku.  Děkujeme.


Sitting - čas neohraničený,

cena 590,-Kč /hod, nebo 990,-/hod s masáží.

Dale upozorňujeme, že kvuli časové náročnosti je potřeba se na této službě předem dohodnout.

tel: 605 832 121