TANTRA MASÁŽE, TERAPIE A RELAXAČNÍ PROGRAMY PRO ŽENY

Tantrická masáž může být velmi smyslným, ale také hlubokým léčivým prožitkem, zvlášť pro ty ženy, které si prošly nějakou formou traumatických zkušeností ve vztahu, v rodině nebo jsou po porodu, císařském řezu atd. Tantrická masáž může velmi efektivně léčit oblast pánevního dna a tím může pozitivně změnit citlivost při milovaní a hloubku prožitků.

Tantrická masáž je kombinací celotělové smyslné masáže, klasické masážní techniky a láskyplného vědomého dotyku, vědomé práce s energií a přímého záměru terapeuta dát přijímajícímu nejhlubší zážitek. Narozdíl od jiných terapií je Tantra celostní masáž, která zahrnuje i masáž Yoni (intimní partie - pokud si to klientka přeje a je na to připravena). Jedná se o velmi osvobozující zkušenost, protože naše intimita je velkým zdrojem životní síly a radosti, ale zároveň je obklopena hradbou společenských pravidel a morálních tabu.

Před samotnou masáží s vámi vše při šálku čaje probereme a vysvětlíme, zjistíme vaše přání i obavy, odpovíme na všechny vaše otázky. Můžete si samozřejmě také vybrat, jestli chcete masáž či terapii od ženy nebo od muže. Budeme zcela respektovat vaše přání a hranice.

Před masáží vám můžeme udělat celotělový peeling - můžete si vybrat prohřívací nebo ledový, podle ročního období. Používáme jen kvalitní přírodní olej, kosmetiku a esence od LIRI .  Dále můžete dostat lehkou Samurajskou masáž bambusovými metlami, která aktivuje nervová zakončení a připraví tak tělo na nevšední zážitek. 

Máme pro vás také připravenu "Celodenní transformační a léčivou terapii"  zaměřenou na hlubší problémy spojené s citovou deprivací ve vztahu, tíživé životní období nebo zdravotní problémy, se kterými vám můžeme pomoci. Tuto terapii si můžete rozdělit do několika návštěv a její náplň lze pozměnit tak, aby vám co nejlépe vyhovovala. Lze do ní přidat i péči o vaše tělo, nebo ji koncipovat jen jako zážitkovou a relaxační, abyste setřásla stres všedního dne a obrazně řečeno "dobila baterky". 

Víme, že Tantra má neprávem mezi některými lidmi stále ještě nezaslouženou pověst čehosi nepatřičného a spadajícího spíše do sexuálních služeb. Chceme vás však ujistit, že vaše soukromí a diskrétnost je u nás zaručena i tím, že do studia nevcházíte přímo z ulice, ale vyjedete výtahem k nám do 5 patra.  Do našeho studia můžete přijít i na zcela klasickou nebo relaxační masáž. A jestliže je to Vaše první zkušenost, můžete přijít zpočátku jen na " Jemnou omlazující Tantrickou masáž obličeje, dekoltu a prsou" a vyzkoušt si v bezpečí naše prostředí a terapeuty.  Každá klientka je pro nás rozšířenou rodinou a vždy se snažíme pomoci i nad rámec naší práce, když je to potřeba.

Je mnoho žen, které ví, že by chtěly (nejen) Tantru vyzkoušet, ale určitý ostych, strach ze ztráty kontroly, nebo nezvyklého projevu těla při orgasmu, nebo falešná společenská tabu a morálka jim v tom brání. Může to být puritánskou výchovou v rodině, špatnými zkušenostmi s jiným terapeutem nebo masérem a podobně.  Tyto věci se stávají, projevy těla jsou samozřejmé, žádoucí a osvobozující, proto k nám klientky chodí, mohou zahodit všechny konvence a být jen SVÉ se vším všudy, se všemi projevy těla i mysli, jsme na to připraveni. Je škoda kvůli předsudkům nebo ošklivému zážitku zavírat si cestu a zanevřít na vše.  U nás si můžete být na 100% jisté, že terapeut nepřekročí vaše před masáží nastavené hranice a nezneužije vaší důvěru.

"Je to váš život a žijte ho tak, jak vy chcete, ne tak jak chtějí nebo si přejí ostatní. Společnost, přátelé, partneři, ale i rodiče vás mají strčené do své škatulky a kdykoliv z ní vystrčíte hlavu, chtějí vás do ní zase nacpat zpátky. Vnitřně cítí, že oni nikdy nebyli a ani nebudou natolik silní, aby žili svůj život tak jak by chtěli a proto se vás budou pokoušet přesvědčit, že jste stejně slabí a fádní jako oni.  Ale to je jejich cesta a představa o  životě, ne vaše.  Takže vyskočte z té škatulky a žijte jen svůj krásný bohatý a šťastný život, tak jak chcete vy. Nikdo jiný to za vás neudělá."  Už jen proto, aby až budete ve stáří vzpomínat, bylo na co.  I v té nejhorší situaci se můžete hroutit, nebo tancovat. Je to jen na vás.

Těšíme se s láskou na vaši návštěvu!

Zde je úžasný a inspirativní rozhovor Mistra OSHA o ženách

Můžete se zůčastnit některého z naších kurzů,  zde....

Nebo přijít napřed na konzultaci na tyto témata......

Typy masáží ceny a objednání...