Tantra masáže, terapie a relaxační programy pro ženy.

Tantrická masáž, může být velmi smyslným, ale také hlubokým léčivým prožitkem, zvlášť pro ty ženy, které si prošly nějakou formou traumatických zkušeností ve vztahu, v rodině nebo jsou po porodu, císařském řezu atd. Tantrická masáž může velmi efektivně léčit oblast pánevního dna a tím může pozitivně změnit citlivost při milovaní a hloubku prožitků.

Tantrická masáž je kombinací celotělové smyslné masáže, klasické masážní techniky, a láskyplného vědomého dotyku, vědomé práce s energií a přímého záměru terapeuta dát přijímajícímu nejhlubší zážitek. Na rozdíl od jiných terapií je Tantra celostní masáž, která zahrnuje i masáž Yoni ( Intimní partie - pokud si to klientka přeje a je na to připravena). Jedná se o velmi osvobozující zkušenost, protože naše intimita je velkým zdrojem životní síly a radosti, ale zároveň je obklopena hradbou společenských pravidel a morálních tabu.

Před samotnou masáží s vámi vše při šálku čaje probereme a vysvětlíme a také odpovíme na všechny vaše otázky. Můžete si samozřejmě také vybrat, jestli chcete masáž nebo terapii od ženy, nebo od muže.

Před masáží vám můžeme udělat celotělový peeling a můžete si vybrat, buď prohřívací, nebo ledový, podle ročního období. Používáme jen přírodní kvalitní kosmetiku a esence od LIRI .  Dále lehkou Samurajskou masáž bambusovými metlami, která aktivuje nervová zakončení a připraví tak tělo na tento nevšední zážitek.

Máme pro vás také připravenu "Celodenní transformační a léčivou terapii"  Zaměřenou na hlubší problémy spojené s citovou deprivací ve vztahu, tíživé životní období, nebo zdravotní problémy, se kterými vám můžeme pomoci. Tuto terapii si můžete rozdělit do několika návštěv a její náplň lze pozměnit tak, aby vám lépe vyhovovala. Lze do ní přidat i péči o vaše tělo, nebo ji koncipovat jen jako zážitkovou a relaxační, abyste setřásla stres všedního dne a obrazně řečeno "dobila baterky"

Víme, že Tantra má neprávem mezi některými lidmi stále ještě nezaslouženou pověst čehosi nepatřičného a spadajícího spíše do sexuálních služeb. A tak vás chceme ujistit, že vaše soukromí a diskrétnost je u nás zaručena i tím, že do studia nevcházíte přímo z ulice, ale vyjedete výtahem k nám do 5 patra.  Do našeho studia můžete přijít napřed i na zcela klasickou nebo relaxační masáž,  abyste poznala prostředí a naše terapeuty.  Každá klientka je pro nás rozšířenou rodinou a vždy se snažíme, pomoci i přes náplň naší práce, když je to potřeba.

Je také mnoho žen, které ví, že by chtěly (nejen) Tantru vyzkoušet, ale určitý ostych, strach ze ztráty kontroly, nebo nezvyklého projevu těla při orgasmu, nebo falešná společenská tabu a morálka jim v tom brání, může to být i puritánskou výchovou v rodině, nebo špatnými zkušenostmi s jiným terapeutem, nebo masérem, atd.  Tyto věci se stávají, projevy těla jsou samozřejmé, žádoucí a osvobozující, proto k nám klientky chodí, mohou zahodit všechny konvence a být jen SVÁ se vším všudy, se všemi projevy těla i mysli, jsme na to připraveni. Je škoda kvuli předsudkům nebo ošklivému zážitku si zavírat cestu a zanevřít na vše.

"Je to váš život a žijte ho tak, jak vy chcete, ne tak jak chtějí nebo si přejí ostatní. Společnost, přátelé, partneři, ale i rodiče vás mají strčené do své škatulky a kdykoliv z ní vystčíte hlavu chtějí vás do ní zase nacpat zpátky. Ale to je jejich představa o vašem životě, ne vaše.  Takže vyskočte z té škatulky a žijte jen svůj krásný bohatý život, tak jak chcete vy. Nikdo jiný to za vás neudělá  .o)"  Už jen proto, aby až budete ve stáří vzpomínat, bylo na co.

Těšíme se s láskou na vaši návštěvu .o)