REFERENCE PAVLA

Masáž nebo bych to spíš nazvala terapie od Pavlínky pro mě byla neskutečný zážitek. Pavla je milá a přirozená a hned jsem se v její společnosti cítila uvolněně. Během celé masáže používala něžné doteky, které střídaly silnější tlaky, vše dělala s intuicí a velkým respektem k mému tělu a dechu. Cítila jsem tolik energie, že jsem měla pocit, že jí můžu uchopit. Mělo to jen jedinou chybu, že to trvalo jen dvě a půl hodiny. Myslela jsem, že to jen jednou zkusím a už nikdy nepřijdu, ale tohle si chci dopřát znovu a znovu a znovu.

Tereza


V jedné písničce se zpívá: "...sliby se maj' plnit o Vánocích!" U vás se tak děje zřejmě kdykoli :-). BDSM - Tantra od Pavly je zážitkem plným emocí a odhalení tajemných komnat - opět mě pohltila její vnímavost a schopnost najít ty správné klíče...
Děkuji za tu vzniklou závislost... :-)
PS: Slibuji, že už další recenzi psát nebudu, aby to nevypadalo, že jsme domluvení :-O

Karel

Mé setkání s Pavlou bylo jedním z těch okamžiků v mém životě, které nejsou náhoda - věřím, že to je odměna, kterou si teprve musím zasloužit... Její empatie, přirozenost a něžnost v její síle je něco, co mě dokázalo oddělit od reality.
Děkuji, ale musím se vrátit - je to návykové už po první dávce :-) (...navíc je to u vás hezké :-))

Karel


Hi Pavla! I just have to write to You. I want to say THANK YOU!!! You really made a BIG impact in my Life/situation. For me, You are absolute perfect. I never thought i would experience what i did with You on both sessiones. I really cant wait to visit You again! The feeling You gave me was like beeing with a new girlfriend when You are in love, i enjoyed it so Much! Now i cant stop thinking of You. So You really changed How i am. From sitting in the sofa, having no fun. To now, allmost beeing in love like a teenager:-).
Dont worry, i will not Ask You for relationship, just wanted to give You positive feedback: You really have helped a person in big need of help to change his Life and way of looking of Life.
Hope we will meet many times in the future.
Big Kiss


Bylo to neuvěřitelně silné, krásné.Tolik péče, radosti. Samé vědomé doteky. Jen jsem plul v přítomném okamžiku, užíval si bezpečí, smyslnosti a něhy. Už jsem zažil hodně masáží tohoto typu, poprvé však čtyřruční. Bylo to o další úroveň výš. Jste skvělá dvojice, nádherné se doplňujete. Zážitek, který lze stěží popsat slovy, musí se zažít. Bude ve mně dlouho odeznívat. Vřele doporučuji všem.

Michal