O nás
*

Honza

Institut láskyplného vědomého dotyku

Honza
Honza

Zkušený masér - Tantrik, výživový poradce a terapeut. -- Většina z nás tráví svůj čas ve svých myšlenkách, kde neustále probíráme záležitosti tohoto světa. Mám tu moc a techniky, osvobodit vaši mysl od běžných starostí a nechat ji tancovat po vašem těle za doprovodu mých dotyků. Tantrická masáž ve vás nastartuje léčivý a transformační proces, který bude doznívat ve vašem těle ještě několik dnů.  Sexuální energie je tím nejsilnějším motorem, který nás někdy vleče životem jak splašený kůň a proto je dobré dát této energii občas správný směr .o)


Pavla

Něžná dominance

Tantrické masáže jsou pro mě cestou jak otevřít srdce, mysl i tělo a navrátit se ke své přirozenosti. Rozehraji hru vašich smyslů a společně s důvěrou a porozuměním probudím ve vás nepoznané nebo dávno zapomenuté. Dotykem transformuji sílu i něhu a podpořím hodnotu vašeho pravého já. Tantrickou masáž vnímám jako nejkrásnější meditaci, kdy člověk odhalí nejen své tělo ale i svou duši. Dovolte si rozdmýchat váš vnitřní plamen, ráda vás na vaší cestě doprovodím. V masážích se orientuji vždy podle klientových potřeb. Od něžně vedených doteků až po vášnivé a energické podmanění vás samých.
Pavla
Pavla

Nolmë

Něžná síla přírody

Přibližně před rokem a půl jsem změnila svůj život. Do té doby jsem žila šedý život bez náplně, ve společnosti lidí, kterým jsem nerozuměla, bez smyslu života. Pak nastal naprosto úžasný přelom, který mě posunul mílovými kroky kupředu... od té doby na sobě stále pracuji a rozvíjím se, poznávám sama sebe. Pravidelně medituji, cvíčím jógu, s láskou dělám poledance a plno jiných sportů, aby mé tělo vypadalo přesně tak jak chci. Vyrábím lapače snů, kreslím mandaly a učím se vyrábět šperky. Zamilovala jsem se do tantrických masáží, ve kterých se stále rozvíjím. Každá taková masáž je úplně jiná a nabíjí mě energií. Miluji sama sebe i když je mi jasné, že má povaha je nadmíru složitá "jiná". Neustále se vyvíjím.... neboť cesta je cíl