FAINA

Kontakt na mě : +420 608 900 178

My offer :
e.g. MANs: treatment of weak erections, premature ejaculation, orgasm without ejaculation, improvement of the need for the little one after a prostate massage, detox of normal worries, low body sensitivity and more. Detailed lingam massage = penis, testicles and buttocks, you want more intimate care and massage and yet you are not unfaithful to your wife/partner, on the contrary you can also order one. Having an orgasm, or long pre-orgasmic states, can result in ejaculation, but it's not necessary, depending on your body and also your experience with tantric massages,
e.g. Woman: low body sensitivity to arousal, multi-orgasmic state, tenderness and care from woman to woman, awakening of the G-spot, increased total energy, detailed joni massage = vagina, release of trauma and dam and butt blocks.

CELKOVE: vyplaveni slastnych hormonu serotonin, endorfin, harmonizace, relaxace, zklidneni, nabuzeni, uleva od stresu, stav pritomneho okamziku, celotelovy orgasmus, vzruseni a sexualni energie v celem tele.
Jsem češka, certifikovaná masérka od roku 2007, tez terapie s energetickym lecenim od roku 2011, jogovy a tantricky kurz od roku 2003. Nabizim tantrickou celotelovou masáž vcetne intimnich partii s orgasmem pro ženy, muže a lgbt komunitu. Moje specialita spočívá v nabídce velmi pomalých, teplých a něžných masáží mými supercitlivými rukami. Zahrnuji duchovní prvky a mystická energie je důležitou součástí mé práce.
Před masáží bych se o vás chtěla opravdu dozvědět více: jak se cítíte, proč přicházíte, jaký je váš záměr? Jaké máš zkušenosti? Vaše přání na seasson? Poskytuji prostor, kde se můžete plně uvolnit, přestat přemýšlet, pustit se ze všech stresů, aby mohla přijít intenzita a intimita, spojení a uzdravení. Povězte mi o svých preferencích a uvolněte se, uvolněte se a nechte se naplno vtahnout do radosti a užijte si přítomný okamžik.

PODMINKY A HRANICE: Bez ohledu na to, co mohou nabídnout jiné masérky, není přijatelné domnívat se, že ode mně budete nutně dostávat stejnou službu. Každá masérka musí mít své vlastní hranice. V průběhu našeho společného casu jsem jediná, kdo masíruje nebo se dotýká druhého.

Pozvání pro vás: je jednoduše přijímat a užívat si skvělého mixu potěšení a uzdravení, které nabízím. Fyzické spojení je v pořádku (drzet se kolenou, na nohach - kdy sedim mezi vasimi nohami pri intimni masazi, obejmuti pri ritualu pred masazi), ale mé vlastní tělo je pro mě posvátným chrámem. Anebo pro cloveka s kym vedome chci sdilet me telo a žádám vás, abyste respektovali, a rozhodně se nesnažili dotknout mých intimních oblastí (Prsa, joni, brisko) nebo políbit atd. Udržet si focus na vaše tělo, dech a pocity je také rozhodující pro získání maximálních omlazovacích a léčebných výhod, které tantrická masáž nabízí. Doteky od vas ke mne by pak byly rusive elementy a kazi to smysl me tantricke masaze. Je to o dohode mezi dvema lidmi. Maserka zkratka nema byt instrument a nastroj pro vase poteseni (k tomu slouzi jine masaze a sluzby, ktere neposkytuji), v tantra masazi jde o to, vybudit vase telo k produkci sexualni energie, skrze muj dotek, energii, focus.

Opravdu se těším na setkání s vámi. Budu vaším průvodcem a mohu vás vzít na cestu vzrušující, energicky omlazující masáže. Můžeme zastavit čas a můžete si plně užít úžasný pocit, že vaše tělo bzučí smyslnou energií. Přijďte a potkejte mé magické ruce a dovolte mi, abyste pocítili usmev na vasich rtech.

Absolvovala jsem: * Tantricka skola, skola Rezonance, 2003-2005* Tantricky masážní kurz, skola Rezonance, 2005* Tanricky masážní kurz, Martin Plas, 2015* Sportovní klasická rekvalifikační masáž, 2007* také mnoho kurzů masérských, terapeutických a energetických léčebných postupů. (masaze: reflexni, thajska, havajska, lavovky, breusova, access bars, aromatouch, kvantovka, celtic reiki, rekonektivni leceni a dalsi)

Nejprve váš záměr (line se celou masazi - co chcete lecit, proc jste prisli, kam se chcete posunout v citeni sveho tela, je to alchymie sexualni energie a zameru), krátké i delai konzultace u kavy/caje/vody, das si sprchu, začneme rituálem ve stoje, mame oba sarong - satek, zacnu se te jemne dotekat, obejmu te, nadechnes se nekolikrat do srdce, propojis se se svym telem a svymi pocity, pote pomala masáž celého těla, kdy si lehnes na břicho. Chvili zemity dotek - thajsky element masaze, pomackani nohou a zad, promasirovani hlavy, obejmuti. Pote olejova cast. Pocitis dlouhý pomalý dotek s teplym olejem, ruce na zádech, zadku, nohou. Věnuji intimní oblasti (penis, varlata, prostata, vagina) velmi dlouhou pozornost a péči (polovinu casu masaze). Celotelove doteky, propojeni vaseho tela. Když se otočíte, dostáváte dlouhou nespechajici masáž, včetně maximalne smyslné a intimní oblasti vašeho těla, dýcháte a cítíte se sami sebou ... Je potreba se soustredit na sve vlastni telo, sve pocity, dech. V poradku se divat do oci, propojit se nechat ruku v klidu na mem tele jen pro nutnost fyzickeho propojeni, ale tot vse. Je to masaz "one way" - prijimas doteky od maserky. Zustavam tvym pruvodcem. Cítíte lechtání, mrazeni, chveni, třes tveho těla a vyrovnávání vaší energie. Zalezi vskutku jak mate citlive telo a probuzene. Orgasmus byva rozptylen do celeho tela u pokrocilejsich lidi praktikujicich tantricke maseze, ejakulovat je tez v poradku. Masiruji v kalhotkach. A o me skutecne nejde, jsem v roli pruvodce, ucitele, masera.

CENA MUŽI:Tantra masaz (prostata soucastí) 180min. 5000kc, 150min. 4500kc, 120min. 4000kc, 90min. 3500kc.

Storno podminky zruseni 24hod predem v poradku, pote 50% z objednane masaze.
PLATBA NA UCET PREDEM:V pripade vcasne rezervace terminu a zaslani uhrady predem na bankovni ucet, je castka o 10% nizsi z celkove castky masaze. Tedy 180min 4050kc, 150min 3600kc, 120min 3150kc, 90min 2700kc.

CENA ŽENY: Tantra masáž  180min. 4500Kč,  150min. 4000Kč, 120min. 3500Kč
Platba na účet předem: 180min. 3600Kč, 150min. 3150Kč, 120min. 2700Kč
Paklize chcete prijit jen na konzultacni rozhovor bez masaze je cena 1200 60min, 1700 90min, 2200 120min.

Relaxační terapeutický dotek bez intimních partií (jemná masáž na sucho, nebo olejem) Energetické léčení: 180min. 3000kč,  150min. 2500kč,  120min. 2200kč,  90min. 1700Kč

Ano, tantricka masaz ma svou hodnotu a tez ma muj cas svou hodnotu k teto masazi, pracuji s vasi intimitou, sexualni energii, stalo me to opravdu dost penez a casu, abych vam dala komfortni profesionalni servis.

KDE: Praha 1
KDY:
Pondeli - nedele 8.00-20.00hod dle predem objednanych terminu.
Poslete prosim telefon, ozvu se vam.
Parkovat se da kdekoliv pred domem.

Tantricka masaz... Jednoduše nejlepší zážitek a možná i velmi odlišný čas pro vás. Hlubší než mnoho různých služeb, intimnější, pomalejší a odstupňovanější, ne příliš rychlý, úplnější zážitek pro přeladění emočního pole a snížení stresu.
Těším se, až tě uvidím.

Nejsem doprovod, nehledam zde zadny typ vztahu, neposkytuji zadne sexualni sluzby, žádné extra, POUZE MASÁŽ RUKAMA & energie / léčení
Masiruji na futonu - nizka matrace na masaz.
Neodpovidam na vzkazy, ktere se netykaji me prace - tantricka masaz, relaxaxni masaz, energeticke leceni. Prosim jen vazni zajemci.
Dekuji, Preji vam krasny den Faina

_________________
Greetings Ladies & Gentlemen,please read my ad before calling to arrange booking. Thank you : )
I am a certified masseuse & energy healer. I practice massage for women, men and lgbt people.My speciality lies in offering very slow, warm and tender massages with my super-sensitive hands. I Include spiritual elements and mystic energy is an important part of my work - finally balancing your energy with pure unconditional love.Prior to your massage, I would really like to know more about you, should you feel to share: how you feel, why you are coming, what is your intention? your wishes for the session? I provide a space where you may relax fully, cease thinking, let go of all your stresses, so the intensity and intimacy, connection and healing can come. Tell me your preferences & release, relax & allow yourself to fully join & enjoy the present moment.I am a sensitive and gentle woman. I love working with nice people, providing massages and healing. Please, allow me to open your heart a little bit more, to help you find your happiness and deeper sense of self. This is more than work for me; this is my life's mission. I would like to help you to be happier & more peaceful. Discover your moments of silence and unlimited space. For a moment, just be. Let the past go, forget the future, enter the now & go with the flow...
I really look forward to meeting you. I will be your guide and can take you on a journey via an exciting, energetically rejuvinating massage. We can stop time and you can fully enjoy the amazing feeling of your body buzzing with sensual energy. Come and meet my magical hands and let me make you smile.
* Tanra schol, 2003-2005* Tanra massage course, 2005* Tantra massage course, 2015* Sport clasical retraining massage, 2007* also many masseuse, therapist and energy healings training courses.
Terms & Boundaries:Regardless of what other masseuses may offer, it is not acceptable to consider that you shall necessarily receive the same service from myself. Each masseuse shall have their own boundaries.Throughout our session together, the only one who massages or touches the other is me. The invitation for you is to simply receive & enjoy the exquisite mix ofpleasure & healing, that I offer. Physical connection is okay, however my own body is a sacred temple for me & for my partner & I would ask you to please respect that & to certainly not attempt to touch my intimate areas, or kiss, etc. Maintaining the focus on you is also paramount for receiving the maximum rejuvinating & healing benefits that has to offer.
I recommend 180 minutes for session, minimum is 90 minutes. Massage for natural deep relaxation, contains more elements & requires time.
Your session: first your intention, short consultation, begin with ritual while standing, leading to massage of your whole body as you lay down on your belly. My long slow touch, my hands upon your back, ass area, legs. I give intimate area veri long attention and care... When you turn around, you receive long unrushed massage, including the highly sensual and intimate area of your body, you breath and feel yourself... Feel the tickling, electrification, shaking of your body and realigning of your energy. Simply the best experience and perhaps a very different time for you. Deeper than many different services, more intimate, slow & gradule, not too fast, a more complete experience for re-tuning your emotional field and reducing stress.
I look forward to seeing you.
Im not a escort, I do not do full service, no extras, ONLY MASSAGE & energy/healing work
Please no hidden numbers, haggling or drunk people.

I generally work hoe peaple make book.
Thank you Wishing you a terrific day.