Celulitida
Anticelulitidní program

Rozepsání nabídky:


1. Změření stupně celulitidy,

Aplikací speciální náplasti, změříme stupeň celulitidy.

Celulitida se označuje čtyřmi stupni.

Jako 1. stupeň označujeme celulitidu, která je vidět jen při zatížení (sezení nebo stání) Vyskytuje se hlavně u nižších věkových kategorií.

Celulitida 2. a 3. stupně je vidět na první pohled. Na pokožce jsou výrazné nerovnosti a postižené partie mají povrch pomerančové kůry, viditelný jak ve stoje, tak vsedě i vleže.

Celulitida 4. stupně je viditelná na první pohled, kůže je studená, dochází k častým otokům,
při vtlačení prstu do otoku, zůstává na místě dolíček, kůže se nevyrovnává zpět. Tento stupeň celulitidy již nepatří do rukou terapeuta , ale lékaře.

2. Změření acidobazické rovnováhy

Překyselení (Hyperacidita) je jednou z příčin ukládání tuku v organismu. Organismus schraňuje tuk jako obranu proti přílišné produkci kyselin vznikajících z naší typické stravy. Tuk na sebe váže kyseliny a část se vyloučí z těla ven. Tuk je však využíván především k tomu, aby tyto kyseliny zakonzervoval a tím zneškodnil. Z krátkodobého hlediska je to dobře. Organismus se chrání před bezprostředním poškozením kyselinami. Horší už však je, že dlouhodobě vytvářejí zásoby tuku spoustu zdravotních problémů.

3. Přístrojové, tepelné rozpouštění celulitidy - cca. 30 min.

EXILIS je neinvazivní metoda určená k tvarování postavy a omlazení obličeje (facelifting), společným působením ultrazvukových vln a radiofrekvence, zařízení rozruší a následně rozpouští tukové buňky v ošetřovaném místě. Tělesný metabolismus pak tento tuk vyloučí lymfatickým systémem, nebo využije jako energii.

Zároveň budou tukové buňky vašeho těla předehřáté podložkou s infračerveným léčivým zářením, a tak připraveny na ruční a přístrojovou vibrační masáž.

Účinky:

 • tvarování postavy (bodyshaping)
 • zmírnění projevů celulitidy
 • redukce a zmírnění strií
 • zlepšení elasticity a struktury pokožky
 • zlepšení prokrvení pokožky
 • zlepšení lokálního metabolismu
 • podpora funkce lymfatického systému a redukce zadržování tekutin
 • vyhlazení nerovností různých partií těla například po chirurgických zákrocích (zejména po nekvalitně provedené liposukci)
 • redukce tukových polštářů

Aplikace přístrojem EXILIS je přesně zacílené a rychlé tvarování postavy v problematických partiích a spolu s unikátními bezpečnostními prvky je jedničkou v této problematice na trhu.

Nejnovější radiofrekvence pro tělo i obličej získala další ocenění - tentokrát cenu za nejlepší produkt na zpevnění pleti (Skin Tightening) na americkém prestižním summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas.(Boston, USA 16. dubna 2012 - BTL Industries oznámila, že její vlajková loď EXILIS radiofrekvenční (RF) přístroj byl v roce 2012 jmenován profesionály z oblasti estetické medicíny vítězem na summitu THE Aesthetic Show (TAS) a získal nejvyšší uznání a ocenění v kategorii Skin Tightening).

4. Anticelulitidní tlaková masáž s poklepem - cca 30 min. a následná vibrační masáž

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy je vynikající odbornou masáží. Kombinují se ruční tlakové masáže, a po masáži speciální proklepávací technika, která zrychlí podkožní metabolismus, při kterém se tělo zbavuje toxických látek. Po ruční masáži následuje přístrojová vibrační masáž, která ještě umocní celkové anticelulitidní působení. Touto kombinací, a s pomocí speciálního oleje při masáži, se uvolní tukové buňky a zlepší krevní oběh.

Tento postup má výborné účinky jak na vyhlazení celulitidy, tak i na formování postavy. Zlepší se i kvalita pokožky a povzbudí lymfatický systém.

5. Manuální stimulace hlavních bodů lymfatického systému

Tok lymfy v lymfatickém systému odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání. Lymfatické masáže mají výborné účinky z kosmetického hlediska, ale také se uplatňují ve zdravotnictví, z kosmetického hlediska se podílejí hlavně na odstranění celulitidy. Lymfatickým systémem denně protéká zhruba 4 litry tekutin obsahující vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů.

Před přístrojovou lymfodrenáží, je zapotřebí aktivovat hlavní body lymfatického systému a napomoci tak přístrojové lymfodrenáži. Jemnou masáží se aktivují body na nohou, v tříslech, v oblasti břicha, krku a hrudi.

6. Dechová cvičení na podporu lymfatického systému

Naučíme Vás jak správně a zdravě dýchat.

Správné dýchání je univerzální léčebnou terapií, okysličení správným dýcháním je nejůčinější antioxidační pomůckou na odtranění Hyperacidity (překyselení). Správné dýchání také velmi významně podporuje průtok a celkové fungování lymfatického systému .o)

7. Nanesení speciálního anticelulitidního prohřívacího gelu

Po tepelné a manuální terapii vmasírujeme na postižené patrie speciální anticelulitidní prohřívací gel, který silně prokrví postižené partie a tím urychlí odvedení masáží uvolněných metabolitů do lymfy.

8. Výživové poradenství k této problematice

Nesmíme zapomenout, že pro úspěšnou likvidaci celulitidy je nutné se nejen správně mazat, ale také čistit tělo zevnitř a správně se stravovat. Máme pro vás výživová doporučení týkající se nejen této problematiky.

9. Anticelulitidní čaj ke každé terapii a ke koupi minerální suplementy

Ke každé terapii pro Vás připravíme detoxikační nebo anticelulitidní čaj který perfektně zpevní vaši pojivovou tkáň, hlavně kolagen a elastin. Vaše pokožka tak bude krásně pevná a pružná.

A protože tělo je potřeba čistit nejen přes ledviny pomocí čajů, ale také přes střeva. Doporučujeme vyzkoušet nativní stravu která obsahuje nezbytné množství minerálů a vitaminů. A slouží k pročištění organizmu.

10. Přístrojová lymfodrenáž - cca 30 minut

Na závěr terapie budete 30 min, relaxovat s šálkem čaje v přístrojové lymfodrenáži a přitom bude vaše tělo prohříváno Ametystovou léčebnou podložkou BioMat Profesionál.

Amethyst BioMat - termoterapie

RICHWAY AMETHYST BIOMATTM je termoterapie dlouhovlnným infračerveným zářením stimulující produkci vnitrobuněčného tepla a energie. Toto záření pronikne tkání až do hloubky 15 cm.

 • odstraňuje bolest
 • zlepšuje krevní oběh
 • urychluje hojení tkáně
 • zahřívá a uvolňuje svalovou tkáň
 • zlepšuje kvalitu spánku a funkci trávicího ústrojí
 • pomáhá udržet rovnováhu nervového systému
 • pomáhá odstranit toxiny a metabolický odpad
 • zvyšuje hladinu energie a tepla v těle
 • pomáhá v boji proti rakovině tím, že stimuluje produkci proteinu tepelného šoku (HSP), aktivitu enzymů, zvyšuje bazální teplotu a účinnost chemoterapie
 • pomáhá odstranit negativní vedlejší účinky chemoterapie, radioterapie a hypotermie

Lymfodrenáž, neboli lymfatická masáž, se užívá při léčbě otoků jakéhokoliv původu. Aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému a odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání.

Lymfatické masáže mají výborné účinky z kosmetického hlediska, ale také se uplatňují ve zdravotnictví, z kosmetického hlediska se podílejí hlavně na odstranění celulitidy. Lymfatickým systémem denně protéká zhruba 4 litry tekutin obsahující vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů.

Přístrojová lymfodrenáž pracuje s postupující tlakovou vlnou, která se snaží obnovit jak lymfatický, tak žilní systém. Lymfatické drenáže působí na lymfatický systém, který je tvořen mízními cévami a uzlinami. Koluje zde míza - lymfa. Funkcí systému je filtrace a detoxikace, a při narušení dochází ke vzniku lymfedému.

Nafukováním jednotlivých komor návleků se vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu a vznikají jemné, tlakové vlny. Terapie působí velmi pozitivně a je vnímána jako velmi příjemný a účinný druh léčby otoků. V končetinách vytváří pocit lehkosti a zmenšuje jejich objem.

Kosmetické indikace:

 • regenerace
 • celulitida
 • relaxace
 • detoxikace
 • odvodnění
 • zeštíhlení
 • zlepšení stavu pokožky